Ghiocei de martie-aprilie 2009 ***233***

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cativ13 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Gaza22
Weekenduri: 10 - 12, care pica pt ca nu poate Cati 17 - 19, hi,hi aici nu pot eu ca sunt nasa 24 - 26Mami de Gazii mica si frumoasa Primul Anisor
24-26 oricum, pe noi nu ne luati in calcul...v-am spus de cemami de Silvia Ioana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bianca2503 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Pisik06

Hello,



BIANCA, de cand ne intoarcem de la munte va insotim si noi la strand. E ok, ca am auzit ca e renovat, tu l-ai bagat pe Vladimirescu si in apa? Au piscine si pt copilasi?

Mami de minune mica





Pai tu crezi ca sta pe mal? Nu exista nicio schimbare fata de cum era din punct de vedere al bazinelor.
In piscina in care intram noi imi ajunge mie apa pana la sold si mai are si 3 trepte in lungul ei pe care poti sa stai cu apa pana la glezna,genunchi si mai sus. Lui Vladimir ii place la apa mare, sa nu atinga fundul ca sa dea el din craci.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bianca2503 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Gaza22

Bianca si pe noi ne intereseaza strandul, vino cu detalii. E aglomerat tare? au piscinuta de copii? l-ai bagat pe Vladimir in apa? ca mie mi-e cam frica de baia in apa de la strand, prea multa lume, nu mi se pare curat dar daca merg nu cred ca pot sa o tin pe Gaza departe de apa. Sunt locuri cu umbra? e renovat sau arata ca in vremea copilariei mele? cat e intrarea? etc.

Mami de Gazii mica si frumoasa Primul Anisor


Deci pt copii pitici asa nu e nimic
L-am bagat pe Vladimir in apa.
Nu e agloemrat
Intrarea e 20 de lei in cursul saptamanii si 30 in weekend
Exista si umbra si nisip si iarba
este renovat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bianca2503 spune:

Strandul este renovat
Are si loc cu nisip si iarba
Piscina pentru pitici asa mici nu are
Nu e aglomerat
In cursul saptamanii intrarea este 20 de lei si in weekend 30
Are sezlonguri si la soare si la umbra (umbrele+copaci)

Scuze, am scris acelasi mesaj de 2 ori pentru ca mi se blocase calculatorul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami_05 spune:

Gaza, frumosa vacanta in doi ati avut!! Vezi ca te tine minte si daca nu veniti incoace tu esti de vina pt ca ai promis

Nikoleta, in primul rand iti trebuie un avocat nu bun ci f bun, el te poate indruma cel mai bine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anaan spune:

Salutare!

Niko,multa putere iti doresc, ca banuiesc ca situatia nu este usoara din niciun punct de vedere!La sfaturi nu ma bag, ca nu ma pricep....


Ina, eu as veni cu drag la intalnirea de toamna, dar luna septembrie e complicata pentru noi, in primul weekend trebuie sa mergem la o nunta, in urmatoarele doua consortul e implicat in organizarea unui eveniment. La sfarsitul lunii ar fi ok pentru noi, 24-26 cum ziceau fetele, dar eu nu vreau sa va incurc in vreun fel, nici in ceea ce priveste perioada, nici in ceea ce priveste locatia...pur si simplu, daca putem, venim!

Ana, mama lui Andrei (14.03.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anaan spune:

Eu acum cica adorm copilul, adica el cutreiera toata casa, iar eu il prind, din cand in cand, si-l pun in pat, unde sta exact doua secunde.

Ana, mama lui Andrei (14.03.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monnvas spune:

Niko multa putere iti dorim! Si un avocat bun - cred ca sunt fete p-aici care lucreaza in domeniu si te pot indruma spre cineva. Nu te supara ca intreb, da' cum adica nu vedea copilul cu saptamanile? Nu stateati in aceeasi casa? Ca daca-i vorba de parasire de domiciliu, asta cred ca atarna greu.

Anaan parc-ai descris ce se intampla la mine-n casa acum juma' de ora.

Sa va zic ca si-a schimbat injinerul programul! Si nu mai deschidem noi parcul acum! Noaptea il apuca cheful de lapte, pe la 3-4-5, las biberonul langa pat ca uneori bea doar putin si mai cere dupa 10-20-30 min., iar patrula de dimineata incepe... haaaat la 7,30! E-adevarat ca si la pranz greu il dobor inainte de 15...

Monica mami de CRISTIAN - "domnu' injiner"
(7.03.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ilinca_M. spune:

Acum am reusit s-o birui si io pe mirandolina mea!! E drept ca a dormit pana la 9.30 dimineatza (adica s-a trezit la 7 si am "tzipat-o"-n patutz fara s-o bag in seama si a readormit- ca si mine de altfel).
Dar vad ca n-ati fost prea harnice azi.

mami de Sophia-Diana (Sophiphi)
1 AN!
Manole forever

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ilinca_M. spune:

Da' ce-au avut toti azi de nu s-au lasat doborati inainte de 15?!

mami de Sophia-Diana (Sophiphi)
1 AN!
Manole forever

Mergi la inceput