Fulgusorii de nov.dec 2009 ..in vacanta!!!!!!(79*)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns pishko spune:

busymummy Ce bine ca si-a revenit bebe vladut. Asa de greu e sa-i vezi cum sufera mititeii... Am avut si noi zilele astea niste problemute cu tuse urata urata si o noapte de febra... dar bine ca a trecut... cred ca a fost de la dinti febra si tusea ne-a spus d-na dr ca a fost pe un fond alergic de la aerul asta imputit ... abia astept sa ploua si pe la noi.

fetele multumim de urari Exact asa am facut si eu cand am vazut a doua liniuta la test... la propriu. Ca nu mi-a venit sa cred. Am facut inainte de bebe mihaita 1000 de teste negative la cate incercari am prestat de am ajuns sa facem in vitro.. si acum surpiza vietii mele a venit bebe 2 pe cale naturala. Am zis ca e minune de la Doamne Doamne si ne rugam sa fie sanatos si el si fratiorul lui si sa se inteleaga bine intre ei.

pishko +6
si mihai 28.10.2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sunshine2009 spune:

Busy: bravo lui Vlad, Doamne-ajuta ca a scapat cu bine!
Lorelix: saracutul, trei dinti odatata??? cred ca noi am zgaria peretii de durerile astea!
Pishko: bravo pentru junior!!!

_
Don't feed the trolls!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vias spune:

buna seara...
sotul ii face baita lui Flavius, apoi eu trebuie sa-l adorm i apoi fac o prajitura cu prune......nu as fi vrut, dar eu si Cris cumparam multe fructe si prunele fac multe musculite, ma enerveaza..suc nu iese calumea din ele...asa ca bagam o praji...

Sunshine utile articolele scrise de tine!!!

Busy ma bucur ca Vladut e mai bine. Tu cand pleci la geneva???

Lorelix..mare ai??????? pai cine nu ar vrea sa se intoarca in concediu????? te cred..dar iaca acum vine iarna si mergem la schiuri!! Cu dintisorii...asta e subiect tabu pentru mine...noi suntem chei in gura!!!!

Cami, de Flavius Cristian in
-------------------------------------------------------------

ingerasul Darius-Andrei
"Dacă lacrimile ar putea înălta o scară si amintirile o cărare, as urca în Rai si te-as aduce din nou acasă."

Poveste si POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura B spune:

Felicitari pentru dintzoci, Lorelix!

Si noi raportam tot o gurita "cheala"

Bafta la bucatareala, Cami!


V-am spus ca i-am luat mini-printesei un scaunel de masina 3 in 1. Scaunelul tip scoica care il aveam e deja prea mic si incomod la drumuri mai lungi. Deocamdata si scaunul nou o sa-l folosim tot ca pentru "infant", adica cu fata in partea opusa a directiei de mers. Insa pe masura ce fata va creste, scaunul se poate ajusta si rearanja asa incat sa creasca odata cu ea.
Sophia pare sa fie multumita de el




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vias spune:

gata cu bucatareala pe ziua de azi...mi-a iesit si tarta de prune...e bunaaaaaaaaaaaa

lauraB fain scaunul....eu inca nu i-am cumparat..aici in Ro unul mai de Doamne Ajuta costa cat un salariu
Plecam in Bulgaria tot cu scoica..sper sa stea...asta este teama mea nr1 ca nu are deloc stare in el...

Cami, de Flavius Cristian in
-------------------------------------------------------------

ingerasul Darius-Andrei
"Dacă lacrimile ar putea înălta o scară si amintirile o cărare, as urca în Rai si te-as aduce din nou acasă."

Poveste si POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns allexa06 spune:

Buna dimineata !
Am inceput aseara( tarziu ) sa scriu un mesaj...si scriam..., dar s-a trezit strumful sa pape si...am adormit langa el ,m-am trezit peste vreo ora am inchis calculatorul si m-am dus la culcare.
Acum sunt cu el pe brate si atat ce se intinde la tastatura ...revin
O cafea ceva, nu da nimeni ?

http://community.webshots.com/user/allexa06

allexa,mami de baietei Razvan Ioan si Stefan Teodor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sunshine2009 spune:

Ba da, dau eu ca si eu adorm pe tastatura...



_
Don't feed the trolls!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vias spune:

'neata

ce facti fetelor????? asa obosite sunteti??? vad ca strumfii va exploateaza la maxim...

eu am de lucru.....ca altfel nu se putea...asa...inainte de vacanta

Nu mai am stare...

AMR 4 ZILE!!!!




Cami, de Flavius Cristian in
-------------------------------------------------------------

ingerasul Darius-Andrei
"Dacă lacrimile ar putea înălta o scară si amintirile o cărare, as urca în Rai si te-as aduce din nou acasă."

Poveste si POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns busymummy spune:

Fetele, din pacate noi nu mai putem pleca la mare in august, asa ca vrem sa cedam locurile noastre - 1 apartament www.complexmara.ro" target="_blank">AICI, pentru pana la 4 persoane, 7 zile, cu mic dejun, in perioada 16-22 august.
Daca va intereseaza, da-ti-mi un semn pe PM.

de Vlad - 11.11.2009 si Andi - 5 ani.

POZE NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica_80 spune:

Buna ziua,

As dori si eu daca se poate, parola de la fulgusori, pentru a-mi modifica albumul.

multumesc

de scump Maria 13.12.2009

Mergi la inceput