Pentru fata cu parul de foc

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kariguld spune:

am vazut ieri dupa-amiaza simulacrul ala de interviu cu sotul ei. aceasi senzatie am avut-o si eu,ca Hannen, ca ascunde ceva, ocolea raspunsurile....si Catalin reporterul ala il tot intreba....aproape ca ii sugera ce sa raspunda. presa asta trebuie sa fie cumplit de dusa (ca nu ma pot exprima altfel) de l-au fortat pe omul ala sa dea interviul. se vedea ca nu-i convine situatia, dar probabil a acceptat sub presiunea acuzelor aduse. cine mai stie..........

foarte bine le spune Mirabela Dauer.




Bazar general pe DC

*********************


VREAU SA NU MAI FIU DIFERIT! MIHAITA


M-am nascut pentru succes!







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Burtocika spune:

Eu cred ca a acceptat la presiunea PRO TV-ului, parca am inteles ca lucreaza acolo. Cred ca au vrut sa fie primii care ii iau interviu, cat nu se "raceste" subiectul !
Si mie mi s-a parut foarte ciudat interviul, omul ala nu putea sa dea un interviu, era mult prea devreme si oricum nu vroia sa vorbeasca. Din tot ceea ce spunea iti dadeai seama ca nu vrea sa faca publice detalii ale vietii lor intime, ceea ce mi se pare foarte normal.
Bineinteles ca se simte vinovat, cred ca toata viata se va chinui cu gandul ca ar fi putut face mai mult ... E o reactie normala cand se intampla o astfel de tregedie, te gandesti cum ai fi putut s-o impiedici ... Poate ca ar fi putut, poate ca nu, oricum nu se mai poate face nimic acum, iar reactia socrilor mi se pare exagerata, sa vrea sa-i ia copilul. De fapt, e de inteles si asta, in durerea lor incearca sa se agate de orice iluzie ca ar fi putut sa faac ceva.

*****************************
www.avonromania.webs.com" target="_blank">... un ban in plus pe timp de criza ...
www.goblenpartner.webs.com" target="_blank">mai lucreaza cineva goblen?
www.dealemele.webs.com" target="_blank">carti de vanzare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alizee spune:

Eu cred ca sotul sufera si din cauza sentimentului de vinovatie.
A fost inconstienta din partea lui si a mamei lui sa o duca pe biata femeie la 500 km la o biserica, sa incerece sa scoata raul din ea.
Pe de alta parte, nu inteleg de ce mama ei nu a ajutat-o cu copilul si a lasat-o pe soacra sa fie langa fiica ei. Iar acum o critica ca se purta urat cu biata Madalina.
Sunt multe intrebari fara raspuns, deocamdata.



danat, ma indoiesc ca sunt vecina cu tine. Nu este prima data cand te trezesti sa postezi imediat dupa mine, facand aluzie la postarile mele, dezaprobandu-le. Nu stiu ce probleme ai tu in real, dar nu-ti revarsa frustrarile peste mine. Eu nu fac asta niciodata. Daca am nemultumiri, prefer sa nu postez, doar citesc, nu ma "agat" de alti useri.



allinta

A fi fericit nu inseamna ca totul este perfect.
Inseamna ca te-ai hotarat sa privesti dincolo de imperfectiuni.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alizee spune:

Pt cele care isi dau ochii peste cap ca, vai, este impotriva firii sa te sinucizi si nu ar mai trebui sa vorbim despre MM, nici atat sa o comparam cu MJ ( este o impietate ), cititi un topic de pe DC, in care se vorbeste despre depresie.
Informati-va inainte de a da la cap, aiurea :


http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=154300


Despre MJ nu se poate spune ca a avut un psihic sanatos, dar nici nu au fost atacati admiratorii lui de cei care nu l-au placut in mod deosebit. Ceea ce a facut el cu propriul trup a fost tot un fel de sinucidere; nu ii placea cum arata si a apelat la chirurgia estetica pana s-a distrus fizic.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariabia spune:

vai ce superba e melodia asta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariabia spune:

offff , cred ca aceasta , dupa gustul meu , e cea mai frumoasa .... te iubesc madalina si mi-e dor de tine !!



:( maria :(

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

Citat:
citat din mesajul lui allinta

.......

danat, ma indoiesc ca sunt vecina cu tine. Nu este prima data cand te trezesti sa postezi imediat dupa mine, facand aluzie la postarile mele, dezaprobandu-le. Nu stiu ce probleme ai tu in real, dar nu-ti revarsa frustrarile peste mine. Eu nu fac asta niciodata. Daca am nemultumiri, prefer sa nu postez, doar citesc, nu ma "agat" de alti useri.



allinta

A fi fericit nu inseamna ca totul este perfect.
Inseamna ca te-ai hotarat sa privesti dincolo de imperfectiuni.



Allinta cred ca ma confunzi! Te rog sa imi scrii UNDE am spus eu ca tu, allinta, ai fi vecina cu mine?!?!
Raspunsul meu de la pagina 1 a acestui subiect a fost cat se poate de clar o replica la ceea ce a scris anterior Sybille (pe care am si citat-o) si nicidecum la ceva scris de tine!
Nici macar nu-ti citisem postarea... iar daca tu iti amintesti ca eu as mai fi postat alta data imediat dupa tine, ma simt onorata ca tii minte asa detalii legate de mine, dar... crede-ma, e pura coincidenta! Habar nu am despre ce vorbesti si nu te-am remarcat in vreun fel ca sa iti dau tie, special, vreo replica.

Pina acum nu am intrat pe acest forum in vreo polemica cu vreun user, asa ca te rog, nu te mai lua de mine, ca nu sunt material bun pt asa ceva.

Bye bye!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

Mariabia chiar ca deosebite melodiile. Parca toate ale ei au ceva trist de tot...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariabia spune:

Danat , eu observ ca in videoclipurile ei , ea apare singura ...., si ea canta despre iubire ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristina_C spune:

Si aici la fel:


Mergi la inceput