povestea unui inceput

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns myky791 spune:

la multe lunite miruna!
dastefa cum au zis si fetele nu pretind ca stiu prin ce treci, stiu doar ca sufletul tau de mama e greu incercat, dar puterea e la Dumnezeu mamico! fruntea sus ai sa vezi ca tot ce in sufletul tau sunt doar temeri si atat. sper ca miruna sa fie un copil normal, are doar un inceput mai greu cum ai zis si tu. multipt o mamica curajoasa si asteptam numai vesti bune.

Mihaela mami mandra de baieti cucuieti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simplicity spune:

La multe lunite Miruna sanatoase si fericite

Dastefa iti doresc sa nu mai treci niciodata prin ce ai trecut si fetitele voastre sa va bucure si sa va lumineze viata,multa sanatate sa aveti!

un brat de


Mami de Ariana(albinuta mea)
Motto-ul de azi:
" Oamenii sunt ca vinurile. Cu timpul, fie devin din ce in ce mai buni, fie se transforma in otet."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dastefa spune:

vreau sa mai zic cate ceva despre Miruna
am tot zis de ceva timp ca am sa scriu dar iata ca abia acum a sosit ceasul
exact acum 1 an incepea povestea suferintei prin care a trecut micuta mea printesa
din fericire pot spune acum ca aceasta este istorie-una trista despre care nu-mi face nicio placere sa-mi amintesc
nimic din Miruna de azi nu mai aminteste de afectiunea pe care a avut-o si nici de motivele care m-au facut sa-mi construies scenarii dintre cele mai teribile legat de ce ar putea avea
in prezent este un copil vesel,afectuos,care nu vrea sa vorbeasca-dar asta de mult nu mamai ingrijoreaza atata timp cat ma uimeste cu cat de multe intelege
ma uit uneori topita la cat de frumos se joaca fetele impreuna si parca nu-mi vine sa cred ca am eu parte de asa fericire
privind in urma imi dau seama ca Miruna a fost si este un copil destul de usor de crescut-nu prea stim ce-s alea nopti albe,papa f bine aproape orice(rar mi-a facut mofturi la vreo mancare) si mai ales s-a dovedit destul de rezistenta la boli

in fiecare seara ii multumesc lui Dumnezeu ca e bine si ma consider cu adevarat norocoasa pt asta


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danasor spune:

Bravo Mirunica!
Dastefa imi pare bine ca te-ai linistit acum, si te poti bucura din plin de cele doua comori din viatza ta!


Mergi la inceput