Goldie Pants - 43

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

.......inca un rand....tot nu-mi revin
nush ce o sa scrie fingerile ,ca de la creiri nu vine nicio comanda

Citat:
si sa nu ramana cu sechele di la shokuri

voi??? di ce??? ca shoku io l-am incasat... sa n-ai habarca congresu se tine....unde s-a tinut!!!
prima editie a congresului n-am s-o uit never ever,la asa ceva nu m-am asteptat,a fost o de proportii si ma bucur ca am fost noi cei care au gazduit-o...insa nu stiu ce si cum pareri aveti
va informez,ca BAVu iaste in the closet sub cheie, iar cu dl in camesha galbina ma mai gandesc ce fac
M, G.S.S.




www.youtube.com/watch?v=-9TqO_TYCrw&feature=related" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

nu va mai raciti mey gurile de pomana io stiu ezact unde si-a petrecut Michael aniversareasi mai stiu neste persoane care isi petrec fiecare zi cu el persoane pe care poti sa le numeri pi fingerile di la o mana posed dovezi incontestabile
www.youtube.com/watch?v=d1PcAst5EyM" target="_blank">www.youtube.com/watch?v=aeXKg9hUNw0" target="_blank">www.youtube.com/watch?v=5eYTHnDsMBI" target="_blank">


www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Da, mey mjo...dreptate ai . Adevarul e, ca dovezi e...si cand e...asta e adevarul

Iono cum ce parere avem? Nu ne-ai vazut? ..spiciurili au ramas restante din cauza de hemotiuni. Eu inca nu mi l-am amintit pe al meu, dar in catva timp sper sa imi revina mintili acasa, sau nu .
Ne ierti pt. dezinformare


Congresu' maxim, spiciuri putine, imajini multe , nemik plictisitor.

Liso, delicatesele maxime, m-au salvat de multe neplaceri.

Mrs. Ebonyo nu mai canta tu pe Kidnapperu' ca nu ai platit drepturili de autori

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

play replay



miss DD adevar graiesti pftiiiii si ce dovezi inca numai una si una

iona insa s-a razbunat mey si a vorbit cu paparazzoo si au pus deja pozili pi net da nu va faceti griji ca le-am interceptat si sunt sub parola, nu li poate vedea coriosii care n-au dormit noaptea de grija noastra


revin mai incolo ca negociez neste tranzactie de hoxy






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:



oana,acileaio-s de vina pt. tot ce se intampla? la pozi v-ati dat akordu mey puteti sta relax,ca e vizibile cateva zile

despre iertare,depinde cu ce va prezentati
mj iaste pe drumul cel bun.. a inceput bine

www.youtube.com/watch?v=-9TqO_TYCrw&feature=related" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey io pen'ca la varsta mea imi permit nu am griji si nu am bani am mai hoinarit putin trebe sa le dizamagex pi persoanile care spera sa mi se intampleze ceva pe drum iaca am ajuns in maxima siguranta
nu-sh daca toate a fost chiar conform lu planului da congrexu a fost declarat in unanimitate o reusita de proportii acu io stiu ca unili deja ticlueste planuri de revenge da daca asa usor am ajuns pe drumu al bun nu imi fac griji
it's all about L.O.V.E.

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

play replay


mey nush cine si care si ce vrea de la mine da deja semt neste semne de revenge si mi-e cam teama

miss DD ai ajuns cu bine la destinatie, ma bucurez mult, da eram sigura ca nu te ratacesti ca doar ai avut insotitor perfectissimo, te scotea din orice situatiune era nevoie

dispre congres poci spune ca a fost emotii maxime si multa multa bucurie clar e declarat o reusita deplina si il asteptam pi urmatoru daca pana atunci nu cadem in capcanili de revenge

altceva...am de depus neste declaratiuni si planjeri da alea maine, ca azi tre sa fac rechizitoriu


maxim ranjesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:


dixpre congressnu cred ca a mai ramas ceva nespus asa ca subscriu la celi de mai sus pi aceasta cale solicit sa intru in posectiunea lu dovezili incontestabili in cel mai maxim scurt timp posebil

Citat:
....tot nu-mi revin

iona dupa cum t'am mai zis ai tot timpul din lume just take it easy step by step pana la urmatoru congrex iti revii cu siguranta la rivengi nu ti mai gandi fii si tu jeneroasa macar o data

www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=PlayList&p=D1C36AF4E9D5BFFB&playnext_from=PL&playnext=1&index=62" target="_blank">"I become the stars and the moon. I become the lover and the beloved.
I become the victor and the vanquished. I become the master and the slave.
I become the singer and the song. I become the knower and the known.
I keep on dancing and then, it is the eternal dance of creation.
The creator and creation merge into one wholeness of joy."

www.youtube.com/watch?v=3vX1q_464vQ&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ&feature=related" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=oNLcEEgXRLU&feature=related" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=slxYSVXOE9w&feature=related" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Imi cer si eu iertare de la iona ...numai ca inca nu



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:


pt. succesu pe care l-ati avut si la mai multe,,,am auzit,ca sunteti incluse in grila de toamna a dl DD cu emisiunea

revenge?? ce e si cu ce se mananca???...stati relax ,ca am sa urmez sfatu lisei

www.youtube.com/watch?v=-9TqO_TYCrw&feature=related" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput