Goldie Pants - 43

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

play replay


mey cine are planuri de revenge sa afle ca am rochita envizibila si o sa o folosesc, deci sa nu isi iroseasca pe mine ideile

dispre faptu ca ajungem derect la DD in grila de toamna inca nu sunt pregatita. tre sa caut scaunelul magic, neaparat tre sa il gasesc ca altfel nu o sa ma vad deloc. problema e sa il gasesc si magic dar si emvizibil sa nu ma dau de gol

delicatesili maxime lisa n-am apucat sa ti felicit pentru ce ne-ai pregatit la congres sa zicem ca te-am iertat pentru complotu asupra mea. si de ar mai fi inca o data de 100 de ori te-as ierta, ca tare mi-a placut soprisa

parpal...la tine harta astrala arata cam...parpal. nu ti iert ca te-ai aliat cu miss DD si m-ai persecutat. si mai ales nu ti iert ca nu ai vrut sa facem biznisu cu rapirea

iona eu nu recunox nemic . dar nemic. reconosx doar ca am rochie invezibila pe post de colac de salvare



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Ce DD iona ??? Ceva mai DD decat DD ar trebui...cred ca inca nu s-a inventat tv care sa poata sustine asa emisiune

Oana Doresc sa stiu de ce pe Lisa o ierti si pe mine nu, pentru acelasi lucru

Mjesti precisa ca ai ajuns fix unde trebuie? Nu ai ajuns la o destinatie care pare ca e ce trebuia? Nu ma mir de nimic.

Lisa doresc sa comand un transport de delicatese, ca sa inventez o reteta noua de vetamine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

play replay


mey parpala pi tine nu te iert, suspend ostilitatili pana mai incolo putin da sa nu crezi ca uit, ca am scrijelit pe scoarta de la visini, deci nu te poti ascunde

daca mai alte nelamuriri iti stau la dispo insa e posibil sa premesti factura pentru consultanta



altceva? nemic nu mai miscati? lasa ca misca miss DD ca iar a pus senzor de perimetru la soare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

io sunt precisa ca fix am ajuns unde nu trebe io am plecat vara si cre ca m-am intors toamna daca nu aveam soarili in capu meu de floarea soarelui care sunt maxim ma deprimam cu okazia lu congrexului cica coeficientul meu di moaca e egal cu al lu parpala te pomeni ca parpala o fi sistera mea?? ca altufel di ce s-ar pretini cu rudili mele prin alianta??? oricum io vreau ca sa-mi cresc coeficientu de moaca sa o ajung pe fromoasa care este, se stia ea la momentu de fata maxim stiu cine e cronicareasa care va salta literatura dixpre congrex pi cele mai inalte culmi asa ca si urmasii, urmasilor nostri sa afle dixpre prima editiesi sa crape de ciuda si mai conox si vreo doi fani care cica vrea sa ne fie

pe aceasta cale rog sursili lu gss sa cerceteze radacinili lu copacii genealogistici a lu meu si a lu parpla, ca sa videm daca ea e sistera mea sau io oi fi sistera eica autorizatie de apa io nu mi-am luat in ultimii 5 ani

inca ma minunez ca era in the closet si am scapat cu veata din sorpriza

cat dixpre sorpinse si sorprinzatoare sunteti maxime

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:




Citat:
cu okazia lu congrexului cica coeficientul meu di moaca e egal cu al lu parpala


Nu, mey mjo, n-ai inteles: baza de calcul a coeficientului de moaca este idem, nu rezultatul lu calculu lu coeficientul
Poate suntem sistere de pe undeva pe la radacinili subterane ale lu arborele..ceea ce duce la o sistereala a ta cu siameza cu care sunt siameza..care nu e alta decat fromoasa ca si care vreai sa fii..sooooo..iasti si tu si tate lumili rudili noastre idem de fromoase. Ca rezultat, nu ne mai facem operatiuni estetice, ca e prea scumpe alea de care credem ca avem nevoi si multeeee...nu ne tine veata asta anii atata

Nu m-am pretenit cu rudili tale prin alianta. Persoana respetiva nu iaste ruda ta never ever...e singura ruda ne-ruda Nici nu m-am pretenit ca sa iti demonstrez tie ceva, ci altcuiva..ca sa ne mentinem spiritul competitional. E 2-1 pt mine momentan

Cronicareasa foarte frumos a esplicat treburile. Noroc cu ea, ca altfel numai gandurili ramaneau de noi..nemik scris.

Oana daca nu ma ierti, nu ma ierta, dar macar motiveaza-te.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

play replay


mey ma speriati aci cu inrudeala.....adeca miss DD zice ca e ruda cu parpal, parpal zice ca e cu fromoasa....acu vreti sa bagati asta la naintare ca sa va scoateti de la plata facturilor de revenge, da nu va iluzionati ca am auzit pe surse sigure ca cineva va umbla la dosare, vi le completeaza pe acolo pi unde mai iaste loc liber

parpal poci sa iti zic ca ti iert da nu te uit. motivarea e pusa la dosar. e 2-1 pentru tine , n-am vrut sa recuperez ieri, da azi am vreme sa o fac

lisa sa stii ca o sa imi daschid un nou bizniz in colaborare cu parpala. am premit muulte cereri sa le facem pe toate fromossisssime ca tine. ca tine nu se mai poate exista alta, da acolo asemanatoare cam 75% e targetu nostru . daca ne reuseste iti furnizam procent

iona de cate ori ma gandesc al tine cad pe ganduri si ajung la remember the time....oricum ai vazut ca sunt cooperanta, iti reamintesc de reducerea de 10%

missDD iar ma faci sa fac si tu nu faci nici tu si nici restu....

dispre covintele fromoase nu poci decat sa



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

eii daca fromoasa iasti sistera noastra io m-am linistit stiu ca cand m-oi face mare se face mai mare si coeficientu de moaca
io nu te-am pus sa faci nemik mey de unde ai mai scoso si p'asta da promovarea nu se pune?? ha? io nu am invatat toate literili si mi-e mai greu sa ma esprim oricum never nu ma esprim mai maxim ca tine asa ca di ce sa fac?? ha? ca sa fiu pi locu 2 poate ca o sa o fac atunci cand te astepti mai minim
cum vine asta 2-1 mey parpalo si dexpre ce competitiune vorbesti??
cre ca iona a baricadat toate caili de acces oricum avem intrusi in zona deci sansili sa scape de supraveghere nu se ezista


e cam grava situatiunea ca io am venit da neuronii cre ca mi-a ramas in vacanta

acu sa videm ce avem in meniu
www.youtube.com/watch?v=d1PcAst5EyM" target="_blank">www.youtube.com/watch?v=aeXKg9hUNw0" target="_blank">www.youtube.com/watch?v=5eYTHnDsMBI" target="_blank">www.youtube.com/watch?v=bGAFb9WuMAM" target="_blank">www.youtube.com/watch?v=r5RkYS8EeL4" target="_blank">www.youtube.com/watch?v=NEZ0iywbmhc" target="_blank">
iaca pe aleselea si incercatelea ca vaz ca niminea nemik nu mai da acilea
daca dovezili mixcatoare s-a masterizat sa stim si noi

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

play replay


cand ma astept minim zici mey missDD... deja cred tot si nu mai cred nemic

parpal am vrut doar sa iti zic ca e 2-2 in caz ca vigilenta nu ti-a fost pe faza desi ma indoiesc (nu chiar ca trestia de la vant)

dispre dovezili miscatoare poci spune ca mai dureaza putin, inca nu iaste masterizate, mai e ceva de facut ca trebuie sa fie perfectissime din prima incercare



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:



mjam baricadat toate caile de acces,da pt. perversa care-mi da tarcoale ..pt.voi,n-am nicio sansa ...nu ma pot pune cu mintile a 4 GSS

Citat:
inca ma minunez ca era in the closet si am scapat cu veata din sorpriza

lipsa de cominicare

oana facturili se va emite pe rude si pe samanta..cand? am toata viata inaine si stai relax ca n-am sa uit de reducere

parpal unde se fac inscrieri pt.competitie? ma bate gandu sa ma inscriu

lisa reducerea de 10%,pe care o fac oanei, se va regasi in factura ta pt.ca n-ai vrut sa-mi fii vecina

www.youtube.com/watch?v=-9TqO_TYCrw&feature=related" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Eram de fata oana cand s-a facut scorul 2-2 dupa cum zici tu..sooooo....e doar 2 - 1.5

mj competitiunea este una psihica-stresanta intre mine si oana...daaaaarse poate extinde competitiunea . Inscrierile se fac la spa

Iona chiar te rog sa te inscrii, poate te mai obosesti si tu si uiti de revengiuri

Lisaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Mergi la inceput