Goldie Pants - 43

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

toata ziua mi-am ros unghiili chiar si de la peceoare am zis ca am timp sa-mi fac fitzuici pentru ezamenu din seara asta da pen'ca am avut un maxim fucking friday nu am reusit drept urmare kiulex si ma prezant in re-uri am auzit ca ezaminatoru e mai minim esigent oricum dok a zis ca imi da adeverinte medicale deci nu am abesenta nemotivata
iona vaz ca a deschis comunicatiili da pa canale eronate ca enformatiile repide a circulat la urekili mele
oana e maxim stresata di ce oareeeeeee cre ca vrea sa faca un desen ca sa intelegem dixpre ce e vorba
lisa maxim inchide caili de comunicatie a lu mr cu numile din 3 litere ca cre ca e urmatorul pi lista di pretenire lu iona
iaca parpalo ca dadusi startu la competitiune te pomeni ca si mr parpalu a fost cerut in pretinie

la ezaminatile din seara asta am a le ura maxima bafta daca se poate chiar sa copiati bineeeeeeeeeee
cafele nu mai pupati ca vaz ca spiritu forumistic someaza

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:


Din spirit de dreptate si legalitate, concursul iaste amanat. Toate concurentele tre sa fie prezente. Se va prezenta si programa si regulamentul si scopul concursului. Din motive anumite...examinatorii nu pot a se desfasura..de aceea, uikend placut sa aveti, concurentelor!!!!!

P.S. & dl Parpal a fost solicitat sa se pretineascaAtaca iona pe toate caile, incearca sa se razbune si ea pt SportyCu incercarea ramane
Ea vb acum de scoruri, dar cand e 3, cum mai tii scorul??? Numai
e solutia.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

play replay


parpal zici tu ca e 2.5 la mine? di ce?? pen'ca ti-e frica mey ca te ajung si te si intrec de aia imi furi din punctaj.cred ca o sa vorbesc derect cu impicatul in problema sa steabelim scorul. acum daca e 3....e cam asa...3-3-2.5

iona zici ca ai toata viata inainte? schimbe mey esprimarea cu urmatorii 30 de ani ca sa traiesc si eu cu speranta ca odata, candva...oi termina de platit datoriile catre tine. de fapt nu iaste datorii...ci e idea ta de razbunare. ar trebui sa iti cer daune ca daca nu stiai afli acum...blondili ca mine e specie pe cale de disxpartie si e proteajte de Haga, CEDO si alte cele


lisa ti solicita mr. Bad asa tare de nu mai livrezi delicatesi? sau ti-e teama ca ajunge iona cu socializarea si la tine pi strada? am sentimentul ca BAD ii lipseste din lista de socializare, doar el


miss DD sa stii ca incerc sa disenez da nu imi iese. iaca cineva imi saboteaza crionili colorate si mi le tot rupe. da nu-i bai ca scot eu cumva disenu la capat. sunt maxim stresata da o ma consolez cu gandu ca iar pic examenu, stiu din start ca nu imi dai nota di trecere. da macar am incercat

dixpre testul ce s-a amanat eu sunt preparata oricand. tot ce amd e valoare e in mansarda la seif, deci port mereu cu mine. insa tre sa merg undeva sa fac rost de un remediu pentru intrebarili capcana, ca vaz ca se poarta la teste

JoAnn



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JoAnn spune:

hello fetili

mey fetili mai lasati si voi la indemana acilisa neste cafeli, limonazi sau alti delicatesi, ca nu mai gaseste omu de niciunele cand vine in vizita la voi

pup fetili si pe baietii lor



26+ viitoare mami de gemene
www.youtube.com/watch?v=zy3zIe-HFfA&feature=related" target="_blank">
Forever,Michael

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:


Citat:
Lisaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

ho mey parpalo nu ti panica k nu "am dezertat" doar ca sunt putin maxim pe mute tre sa-mi recuperez boxili de la oana de pe prispa si musai sa le dau volumu la maxim.. sa se revigoreze si neuronii mei dixpre ce rateta noua de vetamini vorbesti? care e efectele pe termen lung ale lu vitaminili? sa stiu dak aprob sau nu tranxportu de delicatesi
acu daca strafundurili lu radacinili lu arboreli ma sistareste cu tine si cu mj io nu poci decat sa ma bucurez maxim cu asa soreli
Citat:
lisa reducerea de 10%,pe care o fac oanei, se va regasi in factura ta pt.ca n-ai vrut sa-mi fii vecina

iona io am vrut, da tu iasti di vina ca ti-ai camuflat strada si vecinii sa nu-i mai reconoaxa niminea da nu'i bai ca la proxima vezita stiu unde sa ma cazez tu pune procentili acolo pi factura si io platex, nu spui cui
la competitiuni nu ma BAD pardon....bag scuzi da doar astea 3 e literili care le stiu deodata dar poci ca sa va tin scoru la calculi ma precep
caile de comunicatie la mr cu numi din literili 3 e altili decat cele dexcoperite de iona asadar stau relax deocamdata desi...ea se lauda ca e "pretina la centura, pardon catarama" cu el da poci io k sa o contrazic cand e inca sub ifectu lu shocku???
joann cafelili, vetaminili, limonazili si delicatesili se consuma maxim la greu dar numa sub acoperire iaca pentru tine ce avem



ps. la concursu ma prezint la orice ora fara fetzuici stiu ca poci k sa ma bazez pi oana nu iaste nicio intrebare/problema la care sa nu gaseasca raxpunsu/rezolvarea maxima incredere am in ea pfffff si mai ales ca e asa maiastra in arta manuirii cuvintilor

in rest....maxim di maxim

www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=PlayList&p=D1C36AF4E9D5BFFB&playnext_from=PL&playnext=1&index=62" target="_blank">"I become the stars and the moon. I become the lover and the beloved.
I become the victor and the vanquished. I become the master and the slave.
I become the singer and the song. I become the knower and the known.
I keep on dancing and then, it is the eternal dance of creation.
The creator and creation merge into one wholeness of joy."

www.youtube.com/watch?v=3vX1q_464vQ&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ&feature=related" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=oNLcEEgXRLU&feature=related" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=slxYSVXOE9w&feature=related" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

play replay


JoAnn se dau numai pe baza de cod PIN si numai sub stricta supraveghere de securitate. deci tremite baietii sa iti faca rost de parola

lisa esti sigurissima ca ti bazezi pe neuronu meu? o sa ma stradui atunci sa nu ti dezamajasca never ever

am vrut sa va zic doar sa luati o pauza de la studiu pen'ca se anunta treburi cool sefa s-a nervat si a intrat pe canalili de comunicare.....iona, parpal nush ce intentii are dar dupe cum o conosc sigur vrea locul cel mai maxim la scor




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

meeeeeeey la ezamenu asta parpal iaste ezaminatoarea deci poate ai sanse sa treci clasa io nu-sh cine iti rupe crioanili sper ca nu e o insinuare
iaca ca sa ne fie mai usor la ezamene zic sa inauguram rubrica ce debitam anu trecut pe vremea asta ca tot e zi aniversara lu cui se sarbatoreste azi io zic sa va procurati rekizitili saptamana care vine ca dupa aia incepe skoala de toamna goldie

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:


Oannaaaa, atatea examene ai de dat, ca te incurci in ezaminatoare ????? Sau mj tu te incurci in examene????? Nu mai stii ca pe unele le examinezi si pe unele incerci sa le treci????
Nu stiu despre ce competitiune vorbiti cu canalili de comunicatii.


Ma bucur ca studiati materia pt. "scoala de toamna goldie", care va marca lansarea "universitatii goldie", cum bine ii spunea un mare clasic in viata.
Nu uitati, oricine se poate inscrie la examenele pt. titularizare
.

"Ce debitam anul trecut pe vremea asta" ..desi nu eram prea evidenta, dar si acum, dupa un an..tot "la pachet"

Joann daca il trimiti pe Ebony jr. si pe Shadow, promit ca iti trimit niste vetamine pt. creeri de nu mai ai nevoie de nici o cafea, limonada, delicatese never ever. O sa le servesti pe acelea doar asa..de plictiseala

Iona am asteptat factura pt. stres; nu a venit, pa pa pa..de acum nici nu o mai accept

Lisa, cand m-ai vazut panicata???? Io never nu ma panichez. Sunt personificarea lu zenu care este Cat despre boxe..cred ca tre sa iti cumperi altele, ca pe alea le-am stricat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

play replay


mey miss DD nush cum se face ca eu am examini de trecut mai mmulte ca toti ceilalti. cred ca e crionili mele mai delicate si nu bifeaza bini raspunsurili. examinili de la tine stiu ca is repetenta pe termen nedefinit, macar la parpal sa le iau

sarbatoritii zic mare multumesc !

despre tema de examen cu "ce faceam acum un an" o sa studiez bine de tot, ca e o lectie tare grea. apoi ma pregatex pentru scoala de toamna goldie abia apuc!

lisa dixpre boxili tale nu ma lua la rost. la mine pe prispa o fost da nu le-am atins



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

neatza fetile
mey in timp ce savurati www.youtube.com/watch?v=sUT6C2CKUPs" target="_blank"> rog rubrica ce debitam anu trecut pe vremea asta
iar pen'cine urmeaza indemnu din vedeo si iese cu costumu N la vedere iaca www.youtube.com/watch?v=GmjZ8kLSRdQ" target="_blank">soarile sa mai incalzeaxa putin atmosfera
io sunt maxim www.youtube.com/watch?v=NEZ0iywbmhc" target="_blank">too lost & hopeless si cu www.youtube.com/watch?v=r5RkYS8EeL4" target="_blank">poizanu running through my veins

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput