Goldie Pants - 43

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:



Dupa cum stiti, cica incepe "scoala goldie"...adica un loc unde neste profesoari vor invata elevele ce trebuie sa stie pentru a fi neste "goldie".
Scoala e o alternativa la spa..ca sa mai avem si noi un biznis pe timpurile astea tulburi, cand nici cleentele nu mai ies

Momentan se dau examene pt. posturile de profesoare (cate concurente, atatea profesoare, cica).
Concursul va avea mai multe etape (5)..Materia de studiu este cultura generala

Castigatoarea isi va putea alege singura postul..adica preda ce vrea muschii ei

Cea cu punctajul cel mai mic va repeta anul si va fi obectul de studiu si de predare al profesoarelor...timp de o luna. Ea va fi prima eleva goldie. La finalul perioadei va sustine un examen; in cazul in care obtine un calificativ satisfacator, va fi numita in fuctia de profesoara ramasa disponibila.

Denumirile posturilor vor fi definitivate dupa ce se va cunoaste numarul concurentelor.

ETAPA 1
(Tip intrebare - raspuns )

Raspundeti la urmatoarele intrebari:

1. Care este numele spa-ului GSS?

2. Cine serveste ceai cu beneficii multiple?

3. La cine au atentat Lisa si mj_girl dintre "purple_blue guys"?

4. Cum s-a numit grupul de oameni de zapada realizat pt. reni?

5. Cu cine trebuia sa mearga iona la teatru, dar nu a mai ajuns?

6. De ce ii place oanei numele "oana ebony J"?

7. Cum afirma Lisa ca ii place lui Bad ca ea sa ii spuna?


Rugam concurentele sa se inscrie scriptic aici.
Raspunsurile vor fi date pana in data de marti, sapte sept., seara

Succesuri sa aveti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

parpalo iasti di coma meey io presimt ca spritu forumistik e gata sa se trezeaxa
confirmez acilea inscrierea mea la ezaminare si jur sa nu copiez da vreau ca sa contestez ceva ca nu nu s-a dat bebleografia sa nu zici ca nu am spus deci daca io sunt repitenta e clar ca concursu nu a fost valabel
astept cu crioanili pregatite sa notez bebliografia si nu-sh unde tremitem raxpunsurili ca daca io ies prima di la ezmen di ce sa copieze altili dupe lucrarea mea, ha??

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

si inca ceva contestez nu stim care iaste punctaju de trecere si nici baremu de corectura deci presimtez maxime fraudari

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

helloooooooooo

Citat:
iar pen'cine urmeaza indemnu din vedeo si iese cu costumu N la vedere iaca soarile sa mai incalzeaxa putin atmosfera

meeey mj io am ssservit cafeaua da di ce vreai musai sa asociezi costumili noastre N cu soarili tau??? nu stii k nu e tocmai bine sa te parjolesti mult sub razili lui???? io una nu stau la soari mult prefer de o mie di ori.....something suiiiiiiiiit
parpal ma inscriu si io la concursu bebliografia cred ca iaste ce debitam noi anu trecut pi vremea asta mai mult sau mai putin apropox io nu's di akord ca sa o punem chiar asa la videre cine vrea sa studieze sa mearga la bebleoteca lu arhivili k asa ti pomini ca om premi toati noti di trecere si devenim profisoare
oana, iona, joann si kare mai vrea sa se insxcrie

www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=PlayList&p=D1C36AF4E9D5BFFB&playnext_from=PL&playnext=1&index=62" target="_blank">"I become the stars and the moon. I become the lover and the beloved.
I become the victor and the vanquished. I become the master and the slave.
I become the singer and the song. I become the knower and the known.
I keep on dancing and then, it is the eternal dance of creation.
The creator and creation merge into one wholeness of joy."

www.youtube.com/watch?v=3vX1q_464vQ&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ&feature=related" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=oNLcEEgXRLU&feature=related" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=slxYSVXOE9w&feature=related" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey lisa io doar ma gandeam sa nu va zgribuliti ca something suiiiiiiiiit nu tine de cald acu na io nu-sh la ce te-ai gandit tu
mey da consultatii noua niminea nu ne da? care iaste programu de consulatii ???
acilea doar concurentili sa bage okii vand/schimb raxpunsurile la intrebarili 1,2,3,6 cu rapunsurili la restu intrebarilor din text.

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Deja contestatii? Nici nu te-ai inscris bine si protestezi...

Am specificat ca materia este cultura generala - goldie, evident
Baremurile este care este..1 pct pt fiecare interbare, de la Etapa 1. Ce nu e specificat, se subintelege se la sine (mine)

Mda...pentru trecerea la next level trebuie sa aveti macar 2 puncte

Aici ai dreptate cu raspunsurili...tremiteti-le la mine, ca le publish eu apoi dupa finalulfiecarei etape.
Fraudare???? Nu conosc termenul

Am uitat..inscrierile se fac pana azi la ora 22.00 ora care este aici.

P.S. D-na concurenta care face trafic de raspunsuri!!!!!!!!!!!! Lasati scrisul alb pe gri si treceti la studiu..ca atre va vad repeteanta ..tocmai dvs....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

aha deci sunt amenintata
io vreau sa mai contetstez ceva respectiv skepsisurili de la intr.cu numerili 2 si 3, anume
2. Cine serveste ceai cu beneficii multiple?
adek cum?? cine serveste adek cin' il pune la dixpozitie sau cin' serveste adek cin il savureaza

3. La cine au atentat Lisa si mj_girl dintre "purple_blue guys"?
acilea sunt in mare dilema trebe sa scriu acilea doar la cine stie parpal ca am atentat??? sau si la cine am atentat fara sa stie parpala ??? ca daca optez pentru varianta II e clar, repetentia ma mananca
solicit esplicatii suplimentare

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:



Ce serioase sunteti!!!!!!!!!!!!!1buhuhuhuhu

Uite, na...raspund la toate problemsurile
- ceai - cine il pune la dispo...cine il fabrica sau prefabrica
- la cine ati atentat in organizare vizibila (desi purple stie ea si despre atentatele invizibile)


Sa aveti mai multa insiparatie si ca sa vina si alte concurente,






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

duamneeeee mrs prefesoara parpala da ce material dedactic ne dai tu crezi ca nu suntem destul de looooost deci asta clar iaste entemidarea lu cantidatilor adek sa nu le stea neuronii la ezamen ca daca le pleaka dupe enspiratiune
io mai am o intrebare poci sa ma inscriu scriptic de mai multe ori daca nu se okupa locurili? poate am norok si macar o lucrare, poate aia scrisa dupe locu lu alta o nemerex corecta
pentru cantidate inscrise sau nu vand/schimb avantajos raxpunsu la 5 intrebari pe raxpunsu corect la intreb. 5 si 7

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Cum era??? Tic-tac, tic-tac...trece timpul si pana la ora 22.00 nu mai e mult. Vad ca doar tu si lisa sunteti neinfricate in lupta cu intrebarile si cu responsabilitatea de a duce mai departe informatia, ca sa zic asa

Oana si iona, ce nerabdatoare erati sa incepeti carierili de profesoari si acum, va retrageti fara lupta????

Cine vrea sa faca schimb de raspunsuri cu mj, va citez din dosarul ei ”...sanse mari de a pleca cu mana goala...” ca si cum ar veni...ii dati raspunsurili si ea poate va da o floare, ca nu scepifica nicaeri ca va da raspunsurile pe care le are deja

(Vezi mey ca ai scris prima data cu galbin si acum cu alb...crezi ca nu vad\????)

Departe de mine gandul sa va distrag



Mergi la inceput