Goldie Pants - 43

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

meeeey dna ezaminatoare io am neste nelamuriri
1.mai dam testari daca numai doua concurente iasti pt 5 posturi???
2.ce inseamna "Cea cu punctajul cel mai mic va repeta anul si va fi obectul de studiu si de predare al profesoarelor...timp de o luna"???
3.mai vreau sa stiu unde predau lucrarea dupe ce am termenat si inca ceva
4.propun ca proxima etapa sa fie intrebarea si raxpunsu adek live ca pentru cultura jenerala goldie nu trebe sa ne bagam okii in bebliografii e suficienta putina enxpiratie pentru improspatarea lu memoria
aaaa si nici nu se ezista riscul ca concurentili sa se vorbeasca intrele ele si sa faca switch de raxpunsuri

www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=PlayList&p=D1C36AF4E9D5BFFB&playnext_from=PL&playnext=1&index=62" target="_blank">"I become the stars and the moon. I become the lover and the beloved.
I become the victor and the vanquished. I become the master and the slave.
I become the singer and the song. I become the knower and the known.
I keep on dancing and then, it is the eternal dance of creation.
The creator and creation merge into one wholeness of joy."

www.youtube.com/watch?v=3vX1q_464vQ&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ&feature=related" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=oNLcEEgXRLU&feature=related" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=slxYSVXOE9w&feature=related" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

cum adek mey, da io? nu ma espun la riscurili sa raman cu o ?

pentru interesate detin raxpunsurili maxim corecte asigur maxima reusita da' na cine nu risca nu castiga
ai dreptate parpal io si cu lisa suntem cele mai viteze io stiu de la cine ni se trage da nemik nu spui
deci daca cumva raman repitenta maxim te dau in judecata parpal, ca mi-ai tremis neuronii la enspiratiune si nu mai am putut sa rezolv problemili lu ezamen

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

di care switch sa faca mey lisa www.youtube.com/watch?v=lM2blGnv3FM" target="_blank">d'asta?

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Tic-tac..inca 6 minute

Dixcutam dupa..ca tare mi-e ca numai voi doua va concurati

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

buna

tin sa va anunt ca de maine intru in posesiunea lu...atat

mey fetele n-aveam de gand sa ma inscriu la scoala goldie,dar vazand materialu didactic m-am razgandit...doar pentru asta ma inscriu
daca e,doar,7 intebari inseamna ca notarea se face de la 3 o nota de trecere tot obtin io
mj putem discuta? ma intere oferta ta

www.youtube.com/watch?v=-9TqO_TYCrw&feature=related" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Inscrierili s-au termenat.

Oana si iona raman eleve pe bancili lu scoala goldie. C'est la vie...daca ati vrut sa cadeti picand pe mainili lu cele doua aspirante de profesoare....

Sa videeeeem...organizarea a fost defectuoasa din cauza grabei cu care am fost nevoita de anumite persoane sa ma desfasor.

Mda...ne-am ales cu doua aspirante...

Posturi sunt 5..ca c'est la vie...sa vedem care ocupa ce...si apoi absolventele vor trece la next leval ca si profesoare, cand va veni vremea



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

Catre,

COMISIA DE SOLUTIONARE A CONTESTATIILOR PRIVIND DEPUNEREA CERERILOR
PENTRU POSTUL DE PROFA GOLDIE
Sesiunea

Stimata doamna Presedinta,

Prin prezenta, subsemnata IONA ROCK JACKSON, domiciliata pe 2300 JACKSON STREET, posesor al C.I., eliberat de , candidat cu nr de legitimatie de concurs, in urma luarii la cunostinta a rezultatului, depun prezenta
CONTESTATIE
impotriva rezultatului privind depunerea cererilor ,solicitandu-va ca prin decizia de solutionare a prezentei contestatii sa admiteti in totalitate contestatia formulata de subsemnata si pe cale de consecinta, sa dispuneti reevaluarea cererilor si modificarea rezultatului , pentru urmatorul
MOTIV
cererea de inscriere a fost trimisa la orele 21:58 si nu stiu cum de a ajuns dupa inchiderea urnelor,adika la ora 22:00:54…solicit aflarea adevarului si a celor care se fac raspunzatori de traseul eronat al cererii
De aceea, avand in vedere cele de mai sus, solicit pe aceasta cale(din nou) sa admiteti in totalitate contestatia formulata de subsemnata si in asteptarea unui rezultat favorabil,servesc www.youtube.com/watch?v=d1PcAst5EyM" target="_blank">www.youtube.com/watch?v=aeXKg9hUNw0" target="_blank">www.youtube.com/watch?v=5eYTHnDsMBI" target="_blank">
Cu stima,



www.youtube.com/watch?v=-9TqO_TYCrw&feature=related" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

parpala ai puso cu contestatiunea asta meeeeey iona daca trece contestatiunea oferta iaste valabila pentru raxpunsurili lu intrebarili daca nu iti iese si ramai in banca ca sa nu ramani repitenta poti sa imi gasesti raxpunsurili corecte la intrebarili 5 si 7 , platex bine (fara sare)
lisa www.youtube.com/watch?v=hhI4HW8Kthg" target="_blank"> honey iaste maxima
cat dexpre elevili absente se stie ele care iaste io una nu le vaz bine diloc

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Raspuns CONTESTATIE a numitei Iona Rock J.
Stimata contestatara,

Conform Legii GPSS nr. 8/2007, art. 12 litera b, dvs. aveti dreptul de a depune 1 (maxim 3) contestatie cu privire la concursurile de titularizare.
Am studiat cazul de fata cu cea mai mare atentie. Nici prin puterea gandului nu imi trece a defavoriza pe cineva . Simpla dvs insinuare ca ati fi in aceasta situatiune aduce grave jigniri consiliului de administratie a “Scolii Goldie”.
In solicitarea observ din prima privire ca insinuati ca nu va cunoasteti nr. Legitimatiei de concurs. Nu DETINETI nr de inregistrare, deoarece pana in momentul de fata nu sunteti inscrisa in concurs.
Echipa IT a studiat traseul caii parcurse de cererea dvs. Rezultatul este urmatorul:
- Aer – Terra – Marte- Oeanul Pacific (unde s-a intersectat cu un peste mic) – Aer Again – Centrul de inscrieri.

Se pare ca vina va apartine in totalitate. S-a receptionat la faza 5 (Aer Again) un bruiaj transmis dinspre 2300 Jackson Street, datorita unei petreceri cu boxele date prea la maxim de maxim. De aici rezulta intarzierea cu 2 minute 54 secunde fata de incheierea termenului de depunere a candidaturilor.

In contestatie nu specificati exact ce doriti sa obtineti, insa Comisia intelege ca sunteti prea prinsa de materialul de studiu ca sa mai puteti si- la – bi- si macar dorinta de a participa in concurs.

Prin urmare, VA ACORDAM DREPTUL DE A VA INSCRIE, va si INSCRIEM CHIAR.

But still, datorita marii intelegerii care v-a fost aratata (a se citi: precepem ca nu va mai puteti concentra din cauza de studiu), conform Legii GPSS nr. 8/2007, art. 14 litera c, v-ati pierdut dreptul de a mai depune o alta contestatie cu privire la concursul de titularizare (conform GPSS nr. 8/2007, art. 12 litera b)

COMISIA DE SOLUTIONARE A CONTESTATIILOR PRIVIND DEPUNEREA CERERILOR
PENTRU POSTUL DE PROFA GOLDIE


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Citat:
citat din mesajul lui lisa-marie

meeeey dna ezaminatoare io am neste nelamuriri
1.mai dam testari daca numai doua concurente iasti pt 5 posturi???
2.ce inseamna "Cea cu punctajul cel mai mic va repeta anul si va fi obectul de studiu si de predare al profesoarelor...timp de o luna"???
3.mai vreau sa stiu unde predau lucrarea dupe ce am termenat si inca ceva
4.propun ca proxima etapa sa fie intrebarea si raxpunsu adek live ca pentru cultura jenerala goldie nu trebe sa ne bagam okii in bebliografii e suficienta putina enxpiratie pentru improspatarea lu memoria
aaaa si nici nu se ezista riscul ca concurentili sa se vorbeasca intrele ele si sa faca switch de raxpunsuri



Meeeey d-na concurenta…

Consiliul va lamureste:

1. Testarile se fac; nu dorim profesoare cu note slabe; nu urmam modelul anumitor sisteme de invatamant;

2. Obectul de studiu = profile isi vor exersa talentele didactice pe eleve; obectul de predare = adica dvs ce doriti sa faceti ca si profa? Nu sa predati o anumita materie?

3. Lucrarea se preda la consiliu, care va publica ulterior pe cai publice raspunsurile, pt a nu exista dubii in privinta legalitatii rezultatelor;

4. Propunere f buna.O vom lua in calcul daca si celelalte concurente se simt in stare de o asemenea provocare.


Mergi la inceput