Goldie Pants - 43

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

play replay


doamne mey ce liniste aci....de fapt in aparenta doar ca numai urechili mele stie cum suna 2000 W de s-a tasat si asfaltu aci pa jackson street...iona ai grija cand te intorci sa nimeresti bine strada. daca o iei dupa sunetu boxilor lu lisa....derect la tinta nemeresti


si va sa zica aveti treburi emportante..missDD se ocupa de nush ce lichide si mi-a zis si mie ca am turnat ceva....probabil sticla de hoxy pe gat alta manevra cu turnatu nu stie neuronu meu

in rest...party party...da vreau sa vaz punctu culminant, ca inca simt eu ca nu am atins apogeu la party

Metalul, BAD, b&W, blueshirtu...purpleshirt...sa fie toti aci la party atatea zile...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

..buna seara

am nevoie de multe www.youtube.com/watch?v=NdLuBlw2Fs4" target="_blank">www.youtube.com/watch?v=fRck0ZOOBRQ" target="_blank">www.youtube.com/watch?v=sUT6C2CKUPs" target="_blank">...pentru a inregistrarile

am uitat

www.youtube.com/watch?v=-9TqO_TYCrw&feature=related" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

play replay


au suspendat astia sticlutili cu hoxy se pare...oricum eu dadeam replay la alte cele, ce nu vi le poci dezvalui momentan

iona ai venit mai divreme, pe nepregatite sa ne prinzi la tine in curte la partyyy da am avut grija sa punem ceva senzori si am curatat totul ca in reclama..am batut din palme si s-a rezolvat...daca nu vedeai pe video nici nu stiai ce a fost la tine

am auzit ca imi tremeti o scrisoare deschisa si ma acuzi de nush ce manevre cu servicii sicrete...eu zic sa ai grija, ca daca se dovedeste ca nu e asa, nu doar le calc costumili la baietii tai, ca le si apretez

missDD e engrejorata ca nu mai iaste hoxyyy...nu prea recunoaxte ea, da consuma la greu si cred ca mai degraba din cauza ei s-au sistat livrarili ca lua pe sub mana cantitati industriale

lisa, purple

JoAnn buni baieti ai mey...numai langa tine stau, nu-si iau okii de la tine. ceea ce deduc eu ca nu mai ai nevoie de limo cu asa companie in jurrrr



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

mey io una nu stiu altili ce face da io maxim ma pregatex de congrex

www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

play replay


miss DD suntem pi aceeasi lunjime de unda, si eu tot de congres ma pregatesc insa inainte ca am auzit ca se da acolo ceva adeca delicatese speciale






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:




Congres, siguuur ca da . O singura data pe an se poate intampla asa eveniment.




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mj_girl spune:

lucrarili lu congrexului maxim iaste pe ultima suta de metri participantili care a confirmat prezenta iaste pregatite , cu spiciurili aferente singurile sperante iaste sa nu uitam sa cetim toate literile adek niminea sa nu are hemotiuni si sa nu ramana cu sechele di la shokuri





www.youtube.com/watch?v=OsaDu6m2XMI" target="_blank">Michael Jackson is a special part of me !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Buna dimineataaaaaaaaaaaaaa

Am beut o gramada de coffee ca sa pot fi prezenta la congresul senzational si in direct .

Totul este conform standardelor impuse de regimul de circulatie a informatiei

Sesiunea 1 se va deschide in curand si dovezile vor fi transmise prin satelitul GSS care este...este peste tot

Membrili componente ale formatiei sunt pe faza Sau sa nu fie toate pe faza?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:


io maaaaxim pregatita suntsi pe faza numa ca am uitat spiciu
astept cu enteres derularea evenimentilor

www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=PlayList&p=D1C36AF4E9D5BFFB&playnext_from=PL&playnext=1&index=62" target="_blank">"I become the stars and the moon. I become the lover and the beloved.
I become the victor and the vanquished. I become the master and the slave.
I become the singer and the song. I become the knower and the known.
I keep on dancing and then, it is the eternal dance of creation.
The creator and creation merge into one wholeness of joy."

www.youtube.com/watch?v=3vX1q_464vQ&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ&feature=related" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=oNLcEEgXRLU&feature=related" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=slxYSVXOE9w&feature=related" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

playyy playy replayyyyy


mey credeati ca am desparut? n-am apucat sa scriu inainte de congres ca am fost hemotionata maxim. si de atata emotie am si uitat sa

heppyyyyyheppyyy pentru sarbatoritii de azi

discursul a fost cam scurt da ma fugareau neste emotii asa ca ma scuzati. momentant inca sunt sub efectul evenimentului, recunox cu mana pe rosu, portocaliu sau galbin ca n-am consumat hoxy si nemic stupefiant azi ci doar......"different flavours"




Mergi la inceput