Madalina Manole (membra DC) a murit

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Cristina_C spune:

Citat:
citat din mesajul lui hannen

Citat:
citat din mesajul lui Tzuni

... era membra DC

www.youtube.com/watch?v=xiIm0elzalI&feature=related" target="_blank">THAT's ME


Imi amintesc ca a scris acum mult timp insa a fost luata la misto-uri,multe fete nu au crezut ca e chiar ea!
Sa fiu sincera nici eu n-am fost convinsa.

************************************
Whatever happens don`t let go of my hand!


Era chiar ea, m-am convins cand mi-a scris un mesaj pe adresa de e-mail din profil. I-am scris si eu si am sfatuit-o sa nu puna la suflet cele citite pe forum, am cautat in inbox raspunsul ei si l-am gasit:

Re: Sent From Forumul desprecopii.com by madalina_man
bineinteles ca voi face abstractie !!! e greseala mea.! !!! nu trebuia sa ma bag in seama pe acest forum.! !! modestia si normalitatea mea vad ca au fost interpretate gresit!. poate ca daca ma exprimam mai ,,de sus'' cu aere de chipurile ,,vedeta'', m ar fi respectat mai mult duduile circotase si nefericite. A FOST PENTRU MINE O EXPERIENTA care m a facut sa inteleg ca intr adevar nu se mai merita sa ma preocupe starea de spirit si mentalitatea poporului meu. si stii de ce? pentru ca nu se mai poate face nimic, cultura ,gindirea, ratiunea si mai ales bunul simt lasa mult de dorit si la nivelul unor oameni care se pretind ca au facultati si scoli. e trist! mi a parut bine de conversatie,sa ti traiasca ingerasul ,e un nume foarte frumos,si noi ne am gindit la el dar nu prea mergea cu numele de familie MIRCEA ! asa ni s a parut noua .ma opresc aici, ( sper ca esti convinsa macar tu ca sint chiar eu ,madalina manole si nu altcineva) si sa iti fie bine tie si familiei tale si...cu DUMNEZEU inainte!

Cred ca ar trebui sa fim mult mai buni unii cu altii...

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

Dumnezeu sa o odihneasca in pace!
Condoleante sincere familiei!

Indiferent ce se va afla pana la urma, ramane durerea pe care o simtim unii dintre noi, pentru aceasta prematura disparitie!! Nu am cunoscut-o vreodata persoal, o admiram pentru curajul de a deveni mama la 42 de ani, pentru voce si pentru felul cum arata... vestea mortii ei m-a socat si ma afecteaza mai mult decat as fi crezut...imi dau seama din nou cat de scurta e viata...si ca merita sa traim orice moment al ei, frumos!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

sunt convinsa ca madalina inca mai intra pe forum..drept dovada ca mi-a trimis cerere de prietenie pe facebook....ea....inseamna ca inca ne citea..si mai ales ca aveam pagina de facebook la profil...altfel nu stiu cum de m-a gasit pe mine..care-s o anomima...asta e singurul mod care imi vine in cap....oricum sunt socata...



Blackmoon Lady&lipishtocul
Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kariguld spune:

foarte trist.....


Bazar general pe DC

*********************


VREAU SA NU MAI FIU DIFERIT! MIHAITA


M-am nascut pentru succes!







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mcrmiki spune:

Socant! Dumnezeu sa o ierte si sa o odinneasca in pace! Mare pierdere pentru muzica romaneasca, o voce extraordinara! Condoleante familiei!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

Dumnezeu sa o odihneasca in pace.
Da, Madalina era membra DC si mi-a scris si mie aici.

**************
Linkurile mele: Supereva.ro | Blogul meu | www.facebook.com/#!/desprecopiicom" target="_blank">DC pe Facebook

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jesika spune:

Citat:
citat din mesajul lui andata
nici o mama nu s-ar sinucide in hol cu riscul de a fi gasita de copil


Copilul are un an si o luna. N-ar fi avut cum s-o gaseasca...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanaiacovita spune:

Cat de trist, de socant, de neinchipuit. Mi-au dat lacrimile instantaneu cand am auzit stirea. Eram cu bebe in brate si parca am amortit. Se uita saracul la mine de ce plang.

Am cunoscut-o, am strans-o in brate la multe spectacole la mare, i-am dat ne nenumarate ori flori, doar pentru a-i putea da un pupic. Era idolul copilariei mele. Offf Doamne...ce pacat...

Dumnezeu sa o odihneasca in pace. A fost un mare OM.



Oana, mami de minune mica, Eric Nicholas(21.02.2010)


Multumim Doamne pentru minunea data si ajuta-ne sa fim sanatosi!




Cand cineva acolo SUS te iubeste...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catutza spune:

inca nu pot sa cred ca a fost capabila de acest gest
Dumnezeu sa o odihneasca in pace si sa aiba grija de ea


Mergi la inceput