Madalina Manole (membra DC) a murit

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns jesika spune:

Citat:
citat din mesajul lui Candy

Ceea ce este confirmat este ca a fost gasita cu capul spart, intr-o balta de sange. De ai lua pastile sa te sinucizi, nu vad de ce ai ai fi gasit cu capul spart, asta ar sugera mai degraba un accident sau chiar crima.


Sau ar sugera mai degraba ca i s-a facut rau de la doza de medicamente si in cadere s-a lovit de ceva tare. De ce te gandesti la crima?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jesika spune:

Citat:
citat din mesajul lui Sibylle

Nu a mai putut duce atata suferinta sufleteasca ...


Concret...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

madalina manole mi-a trimis o cerere de prietenie pe facebook...acum am deschis mailul si i-am dat accept..am ramas uimita..consternata...daca o fi fost chiar ea....degeaba....nu mai am cu cine vorbi acum..NICIOADATA MADALINA MEA



Blackmoon Lady&lipishtocul
Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mari_paun spune:

am auzit la prima ora...credeam ca mi se pare ... trist

BAZAR GENERAL PE DC

ajutati la terapia pentru Ema pe DC


Ajutati-ma sa inteleg lumea!
BLOG


Mari 27+ si mami de Ema


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jesika spune:

Citat:
citat din mesajul lui jesika

Citat:
citat din mesajul lui Candy

Ceea ce este confirmat este ca a fost gasita cu capul spart, intr-o balta de sange. De ai lua pastile sa te sinucizi, nu vad de ce ai ai fi gasit cu capul spart, asta ar sugera mai degraba un accident sau chiar crima.


Sau ar sugera mai degraba ca i s-a facut rau de la doza de medicamente si in cadere s-a lovit de ceva tare. De ce te gandesti la crima?




"Medicii de la salvare au sosit in jurul orei 6 si au gasit-o pe artista cazuta pe jos, fara leziuni pe corp. Initial s-a spus ca sotul ar fi gasit-o intr-o balta de sange, dar informatia a fost dezmintita ulterior." sursa http://www.ziare.com/stiri/morti/madalina-manole-a-murit-posibila-sinucidere-1029039



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana n. spune:


Am adorat-o...Odihneasca-se in pace!

------------------------
Dana, mami fericita de David ( 2 noiembrie 2009)

Albume foto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina023 spune:

Dumnezeu sa o ierte si sa o odihneasca!
Foarte trist! Pacat de tineretea ei si de copilasul care ar mai fi avut atat de multa nevoie de mamica lui!

Alina, mami de Ana Antonia (06 Dec 2007) si Luca nazdravanul (14 Feb 2003)

Ana, minunea mea iubita Luca, iubitul mamei drag!
Povestea nasterii Anei
**************************

Ajutati-l pe Cata, un baietel de 5 ani, sa traiasca!!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

pagina personala a MM http://www.facebook.com/profile.php?id=100000859780753&v=wall&ref=sgm



Blackmoon Lady&lipishtocul
Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andata spune:

Prea multe semne de intrebare pt a fi sinucidere, dar se pare ca cei care cerceteaza deja au cam dat verdictul si toate televiziunile urla pe aceeasi tema.
Avea un copil, ratiunea ei de a trai, vorbea despre el peste tot, nici o mama nu s-ar sinucide in hol cu riscul de a fi gasita de copil. Si ce mama si sotie lasa un mesaj doar pe telefonul sotului, mai ales cand e acasa si sotul langa ea?
Cine se sinucide de ziua lui, cu parintii in casa?
Eu tot nu cred ca e sinucidere...

Mami de un fecior, o fecioara si o scumpa racusoara

Poze cu noi
blog de mama
Si ingerii au nevoie de ajutor
Blogul lui Mihaita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirunajr spune:

Dumnezeu s-o odinheasca! Cred ca acum nu-si mai are rostul nici un fel de speculatie... e tragic ca s-a intamplat...e tragic pentru ca ramane acel micut fara mama, e tragic ca se pierd voci bune....

Doar Dumnezeu si ea stiu cel mai bine ce s-a intamplat acolo!

Mergi la inceput