Madalina Manole (membra DC) a murit

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Vivela spune:

Dumnezeu sa-i odihneasca sufletul neinteles .

si copilasului si sotului - sa le dea Dumnezeu multa putere sa treaca peste acest soc .



_

Mami de pui nazdravani, David (2/9/07) & Damian(7/6/10)
Cand schimbati modul in care priviti lucrurile, lucrurile pe care le priviti se schimba

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Chuny spune:

Ardeiash, asta cred ca puteai sa-i zici pe PM la Indu ... chiar trebuie sa luam la misto orice topic ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alizee spune:

Citat:
citat din mesajul lui cosmi1975

se pare ca incepe sa se legeacu 1 luna a fost internata in spital pt ca a mai incercat sa se sinucida

e clar ca facuse o depresie urata




de unde stii ?

allinta

A fi fericit nu inseamna ca totul este perfect.
Inseamna ca te-ai hotarat sa privesti dincolo de imperfectiuni.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ardeiash spune:

nu incetez sa citesc stirile.. peste tot aceleasi tampenii.
Doamne ... cat e de trist... ce nenorocire ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dalina2x2 spune:

E intr-adevar un soc... nu-mi revin... chiar asa: cat de rau trebuie sa sufere o mama sa se poata gandi sa-si lase copilul si sa "plece" in alta lume??...
Tot ma gandesc la varianta ca s-a certat cu sotul ei, o fi fost dezamagita chiar in noaptea precedenta aniversarii si o fi vrut sa-l sperie, sa ajunga din nou la spital... sa-i dea o lectie; doar ca a fost mai mult decat ar fi vrut... nu stiu...

Dumnezeu s-o ierte si s-o odihneasca in pace... Si sa aiba in paza sufletelul mic pe care l-a lasat in urma...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda141 spune:

Nimeni nu poate sti ce a fost in inima ei, si poate nici cauza mortii nu o sa o aflam cu exactitate. Cred ca numai o disperare si o depresie maxima te pot impinge la asa ceva , mai ales cand ai un copil mic....asta nu o pot intelege oricat de multe probleme ai avea . Dumnezeu te ajuta sa treci peste daca ii ceri.
Nu o judec pe ea, pentru ca , repet, numai ea stie ce a fost in sufletul ei, ce probleme avea . Imi pare rau pentru copilas.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RAMONELLA spune:

Se zice ca sms-ul a fost trimis la ora 2 noaptea...

Ramonel,mami de Bea(08.11.2007)


2 sarcini oprite din evolutie la 5s si 7s-MTHFR C677T heterozigot, PAI1 4G/5G genotip heterozigot

In cartea vietii, un înger a scris despre nasterea copilului meu. Apoi, închizand cartea, a murmurat: "Prea frumos pentru acest pămant!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alizee spune:

Dumnezeu sa o odihneasca.

De-abia maine autopsierii vor da un rezultat provizoriu.
Ceea ce se discuta acum, sunt doar supozitii.




allinta

A fi fericit nu inseamna ca totul este perfect.
Inseamna ca te-ai hotarat sa privesti dincolo de imperfectiuni.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ardeiash spune:

nici macar maine... pt ca este vorba de substante chimice... cred ca poimaine , mai degraba

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

ORICUM...ADEVARUL ADEVARAT, UNIC...L-A LUAT CU EA PENTRU TOTDEAUNA...



Blackmoon Lady&lipishtocul
Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Mergi la inceput