Madalina Manole (membra DC) a murit

Raspunsuri - Pagina 24

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

si-a spus singura....ca e un rebut.....in acel mesaj...
poate daca era bineprimita printre noi...poate o puteam ajuta...dar nuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu....a trebuit....sa "scuipam"...si noi....cu maretul cuvant"ratata"........RUSIIIIIIIIIIIIIINEEEEEEEEEEEEEEE.....SA NE FIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!
si sa luam aminte si pe viitor...la aceasta drama....



Blackmoon Lady&lipishtocul
Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kariguld spune:

nu cred ca "a avea" te face automat fericit. am prieteni f bogati, dorm pe saltea de 10 mii euro si sunt nefericiti. isi permit lucruri si vacante pe care noi doar le visam si nu-s fericiti deloc. desi incearca sa para...
io nu pot sa cred cum toata lumea face speculatii....nu mai ajuta cu nimik. inapoi nu se mai intoarce. si cu siguranta vor ramane aspecte invaluite in mister.


Bazar general pe DC

*********************


VREAU SA NU MAI FIU DIFERIT! MIHAITA


M-am nascut pentru succes!







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Deus spune:

Ultimul interviu cu Madalina Manole a fost inventat de Agerpres
ce jalnici

devii ceea ce practici
www.de-azi.ro
http://oscarfriends.wordpress.com/

Tot ce poti cumpara cu bani e ieftin! Erich Maria Remarque.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Deus

Ultimul interviu cu Madalina Manole a fost inventat de Agerpres
ce jalnici

devii ceea ce practici
www.de-azi.ro
http://oscarfriends.wordpress.com/

Tot ce poti cumpara cu bani e ieftin! Erich Maria Remarque.


stai asa...ca deacum apar profitorii



Blackmoon Lady&lipishtocul
Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alexandra spune:

Citat:
citat din mesajul lui martie

Si apare Maria Dragomiroiu pe toate posturile, pana la epuizare, in calitate de prietena... si spune: "avea sot, avea casa mare, avea copil, avea masina, avea corp frumos... "Sunt foarte suparata pe ea"!!!

Dumnezeule, cine suntem noi? Sa fim "suparati" pe un suflet ratacit, pe un om frumos si trist? Nu ne cunostem pe noi indeajuns, cum sa cunoastem pe altcineva ca sa-l judecam?

Totul se rezuma, din NEFERICIRE, la A AVEA. Nu intelege nimeni ca nu e important ce ai, ci doar cine ESTI. Toti trecem in viata prin incercari, in acele momente ne salveaza doar propriile resurse interioare, nu ce avem. Puterea unui om e doar in el insusi, degeaba ma duc eu si-i spun unei prietene, esti frumoasa, daca ea insasi se vede urata, degeaba ii spun ai de toate, daca ea simte ca nu mai are nimic...
Oameni buni, raportati-va la A Fi, nu la A AVEA. Este incredibil sa acuzi un om prin prisma acestui "A Avea". Sufletul care salasluieste in fiecare dintre noi nu e de cumparat, nu il trecem pe lista de cumparaturi, nu il alaturam verbului A avea.

Trist...

Martie & Bebica & maimuta Sara





Ar fi frumos sa fie cum spui tu, dar in lumea in care traim "a avea" il determina pe "a fi", sau la un moment dat chiar pe "a nu mai fi" daca n-ai bani de doctori si spitale. Atata timp cat valorile sunt sunt cu fundul in sus, atata timp cat esti bagat in seama doar daca umbli la portofel, atata timp va guverna "a avea". Din pacate pentru "a fi", nu-l vad ajuns vreodata la "putere".

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns absoluta spune:

Inmormantarea are loc maine la Ploiesti.....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ennni spune:

Dumnezeu sa o ierte si sa o odihneasca in pace.

Eni de (01.02.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cellia78 spune:

Imi pare rau ca demonul interior al depresiei a fost mai puternic decat ingerasul din viata ei...

Am crescut cu cantecele ei; am placut-o mult.

Multa putere familiei sa faca fata cumva vietii ce va fi de acum incolo! Multa sanatate familiei si intelegere pt a creste puiul!

Dumnezeu sa o ierte!

Odihneste-te in pace, fata draga!


Cecilia, mami de Nicolle Adelina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Citat:
citat din mesajul lui Karis

Ilinca, baietelul Madalinei e nascut pe 9 iulie 2009, deci nici macar 1 an si o luna ci un an si 6 zile.
Dar pe fiecare post de televiziune sau in ziare (am citi presa pe net) apare altfel informatia. Unii ziceau ca se numeste acum dupa casatorie Madalina Mircea, altii Madalina Petru, unii ca baietelul are 1 an si o luna, altuu ca are 2 ani. Acum nu are prea mare importanta. Cert e ca un copilas nevinovat a ramas singur, fara mamica lui .


Petru este nascut pe 9 iunie 2009, il cheama ca pe tatal lui, si numele de familie este Mircea.

Dumnezeu s-o ierte pe Madalina! Am citit si eu subiectul unde a postat ea si am ramas socata de nesimtirea unor asa-zise forumiste!

mami de David si samburica


Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Burtocika spune:

Mie mi se pare ca cei care apar acum pe toate posturile TV si vorbesc despre ea ca "prieteni" de fapt NU ii sunt prieteni ! Nu mi se pare normal sa faci parte din trupa ei si sa apari la Maruta in ziua in care ai aflat vestea ca sa dai un interviu ! Oare or fi platiti pentru asta ?

*****************************
www.avonromania.webs.com" target="_blank">... un ban in plus pe timp de criza ...
www.goblenpartner.webs.com" target="_blank">mai lucreaza cineva goblen?

Mergi la inceput