Madalina Manole (membra DC) a murit

Raspunsuri - Pagina 21

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alina023 spune:

Cat de determinata a fost sa moara daca a baut 400 ml de otrava!!
Doamne!!! Ce suflet nefericit!

Alina, mami de Ana Antonia (06 Dec 2007) si Luca nazdravanul (14 Feb 2003)

Ana, minunea mea iubita Luca, iubitul mamei drag!
Povestea nasterii Anei
**************************

Ajutati-l pe Cata, un baietel de 5 ani, sa traiasca!!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desprecopii spune:

Sunt de acord cu tot ce spuneti voi si nu ma puteti suspecta ca nu imi doresc un forum cald si fara mizerie. Sunt prima care vrea asta si stiu ca 97% asa sunt toti membrii DC. Altii vor doar scandal si mizerie - sunt putini insa acei rai si fara mila pe DC. Din pacate, rautatea si mizeria e ceva la tot pasul in Romania. Poate prea des intalnita. Cu rautatea va confruntati si la servici, si la ghiseul functionarilor publici, si intre vecini sau colegi si intre asa zisele prietene.
De cate ori vrem sa fim mai duri, sa taxam rautatea suntem atacati si noi cu rautate. Invidie si rautate. Atat de multe mizerii am auzit si despre mine ... si despre toti moderatorii DC... si stiti asta. Mizeri si rautati gratuite, fara motiv, ce reflecta sufletele chinuite si inguste ale celor care le produc.
Madalina a fost membra DC si a scris pe acest forum. Din pacate acum e timpul sa analizam in ce fel a fost tratata cand si-a declinat indentitatea. Si asta doar pentru ca era cunoscuta, o femeie realizata si frumoasa.
Daca ar fi ramas anonima, nimeni nu ar fi atacat-o...sunt sigura.
Haideti sa fim mai buni - bunatatea e gratis si ne face mai fericiti pe toti.



**************
Linkurile mele: Supereva.ro | Blogul meu | www.facebook.com/#!/desprecopiicom" target="_blank">DC pe Facebook

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RAMONELLA spune:

Pacat...e clar ca a fost bolnava...un om normal nu facea asta.Dumnezeu sa o ierte!

Ramonel,mami de Bea(08.11.2007)


2 sarcini oprite din evolutie la 5s si 7s-MTHFR C677T heterozigot, PAI1 4G/5G genotip heterozigot

In cartea vietii, un înger a scris despre nasterea copilului meu. Apoi, închizand cartea, a murmurat: "Prea frumos pentru acest pămant!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Karis spune:

Eu zic ca e pacat ca cei din jurul ei nu si-au dat seama cat de bolnava era. Poate daca si-ar fi dat seama ar fi reusit sa o salveze.
Am citit si eu topicul unde se barfea despre Madalina Manole. Nu pot sa cred cata rautate poate exista in unele persoane. Am fost de-a dreptul socata de mesajele scrise de rory76.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

..fetelor..mi se rupe sufletul de acel baietel..atat..pe madalina o voi respecta mereu ca artist si ca femeie..si nu o pot condamna..insa nici nu pot fi deacord cu sfarsitul ei.e clar.avea nevoie de ajutor.cea care s-a sinucis nu e madalina manole..e o alta femeie..ea nu mai era ea cand a decis acest gest...
daca as putea as adopta acel baietel..dar stiu ca e imposibil..mi-e asa mila de el...of Dumnezeule.....offffffffffffffffff.....



Blackmoon Lady&lipishtocul
Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olympia spune:

Poate ca asta era si drama ei. Ea nu putea sa se desprinda de personajul Madalina Manole, cea de pe scena, nu separa viata profesionala de cea privata, nu s-a putut imagina traind ca un om obisnuit, in afara luminii reflectoarelor, gasind bucurie si implinire si dupa ce genul ei de muzica nu a mai fost cerut.

Pene colorate... cate putin din toate!

album
gradina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Karis spune:

Lady, cred ca fiecare femeie care e si mama se gandeste in primul rand la ingerasul nevinovat pe care mamica si l-a dorit extrem de mult si a luptat ani de zile sa-l aiba, pentru ca apoi dupa doar un an sa-l paraseasca. Si mai rau, sa-l paraseasca definitiv si cu buna stiinta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns absoluta spune:

Da, se pare ca asa este s-a sinucis cu Furadan.
Cum sa bei 400 ml de asa ceva???????
Furadanul este una dintre cele mai toxice solutii.
Substanta are un miros intepator tocmai pentru a se evita pericolul de a inghiti o astfel de substanta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RAMONELLA spune:

Citat:
citat din mesajul lui Karis

Lady, cred ca fiecare femeie care e si mama se gandeste in primul rand la ingerasul nevinovat pe care mamica si l-a dorit extrem de mult si a luptat ani de zile sa-l aiba, pentru ca apoi dupa doar un an sa-l paraseasca. Si mai rau, sa-l paraseasca definitiv si cu buna stiinta.


Pai tocmai de aceea ziceam si eu ca era bolnava,altfel nu se explica...Doamne fereste!!!

Ramonel,mami de Bea(08.11.2007)

2 sarcini oprite din evolutie la 5s si 7s-MTHFR C677T heterozigot, PAI1 4G/5G genotip heterozigot

In cartea vietii, un înger a scris despre nasterea copilului meu. Apoi, închizand cartea, a murmurat: "Prea frumos pentru acest pămant!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns indu spune:

dar cum poate o astfel de substanta sa fie atat de la indemana?
Ma gandesc ca nu facea agricultura;
A premeditat cu siguranta momentul asta si stia cu siguranta ca e substanta potrivita pe care trebuie s-o bea ca sa-si atinga scopul;

Foarte trista toata povestea; am reusit sa imi serbez ieri ziua de nastere, dar am fost foarte abatuta; am iesit de fapt cu niste colegi (nu sunt in tara) la initiativa lor;
Probabil ca mereu de ziua mea de acum inainte o sa ma gandesc la cum a murit Madalina

Mergi la inceput