Madalina Manole (membra DC) a murit

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns hannen spune:

Citat:
citat din mesajul lui desprecopii

membra DC inseamna sa ai cont pe acest site.

**************
Linkurile mele: Supereva.ro | Blogul meu | www.facebook.com/#!/desprecopiicom" target="_blank">DC pe Facebook


Da Mirela ,inseamna sa ai cont pe acest forum,insa Madalina nu a scris decit de citeva ori si atunci a fost tratata ca naiba.Acum in vilva evenimentelor sa ne "mindrim" ca a fost membra DC...mi se pare doar ca o fala.
Scuze,mie asa mi se pare!

************************************
Whatever happens don`t let go of my hand!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lara spune:

Cat de trist.. Sper ca acum si-a gasit linistea.. Dumnezeu sa o ierte si sper sa fi iertat si ea toate rautatile care i-au fost dat sa le auda..

Eu nu sunt la curent cu ce scriu ziarele din Romania despre ce s-a intamplat.. cum am aflat am intrat pe DC sa aflu mai multe. Si am aflat mai mult decat as fi vrut..

Mirela, cu tot respectul, DE CE exista pe un forum atat de frumos, despre copii si mame.. un subforum unde oricune este liber sa improaste cu venin pe oricine, barfe, cancanuri.. Nu-si are locul, chiar nu-si are.. Se poate face o trimitere catre Supereva daca e musai sa fie un loc de aruncat cu pietre in persoanele publice.. desi.. chiar e nevoie??
E usor sa judeci, cand esti un user necunoscut, in fata unei tastaturi.. si sa lovesti de fapt in persoane pe care nici nu vei ajunge macar sa le cunosti.
Mie mi-e rusine de ce am citit.. era doar o graviduta care incerca sa faca poate ce am facut noi toate odata ce am aflat ca suntem insarcinate si ei nu numai ca nu i s-a permis, insa i s-a si dat sa auda niste lucruri oribile, pur si simplu gratuit..
Pe mine m-ar fi afectat enorm sa aud asa ceva despre mine, mai ales in momente in care suntem mai sensibile, cum ar fi sarcina.. nasterea.. refacerea dupa o cezariana.

Pastrati forumul asta curat.. Macar atat.. e de ajuns ca e tara asta plina de gunoaie..

Imi pare rau.. iertati-ma, dar nu m-am putut abtine..

Odihneasca-se in pace!





Lara, mami de Ioana si Sara

www.piczo.com/Forsweetdiana?" target="_blank">Rugati-va pentru DIANA
-----------------------

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns My_Lady0091 spune:

subscriu...si eu..astfel de persoane...ar trebui urmarite..si in momentul cand scriu astfel de atrocitati..sa li se inchida contul..
si iar ..dar ce sa ii faci...cand o parte din moderatori "se fac ca nu vad"...ca de...fiecare cu animozitatile lui...si daca am vorbit in plus...fie cu iertare.
si da...forumul acesta ar trebui curatat..ca totusi e cotat ca unul din cele mai accesate..si 'populate'...iar cazul MM e aparte ca e cunoscuta..dar mai sunt si alte mamici care sunt "victime"..ale unor "tzatzisme" si altor game de rautati..
eu propun sa se scoata sectiune barfe...si alte cele..nu isi are locul...poate fi introdusa o sectine..mamici celebre...nu stiu..iar in semn de solidaritate cu familia si pentru puiul mic.eu zic ca un banner..cu "NU TE VOM UITA NICIODATA MAMICO MADALINA MANOLE.."sau ceva de genul ar merge..pe prima pagina
zic si eu..si poate o coroana din partea forumului DC...eu una cotizez...trimit bani..numai sa spuna cineva din Bucuresti (care sa se poata ocupa de acest aspect), unde.




Blackmoon Lady&lipishtocul
Citat:
" Daca vrei sa indrumi pe cineva incepi cu invataturile si sfarsesti cu pildele.."-L.A.Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sabiha spune:

Am citi si eu sub acela unde a scris Madalina, m-a intristat tare rau. Avea 5 luni cand a intrat pe ac forum si cred ca a intrat pt ca avea nevoie de informatii si de liniste nu de rautati gratuite.

Propun sa se faca o sectiune barfe si at cand un sub deviaza sa fie mutat acolo.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns absoluta spune:

Acum am citit si eu acel topic unde Madalina a fost sfasiata de acele usere. Unde este Oanamada (parca asa) sa vina aici si sa se ia de noi cum de ii aducem condoleante acesti femei? Ca doar ne audce ea argumente de ce nu trebuie sa facem asta ca ce naiba ea a alucrat 7 ani in Pro Tv si stie multe si pe multi! Rusine femeie! Stai ascunsa !
Si eu sunt de parere ca acum e tarziu sa spunem si sa ne mandrim ca Madalina a fost membru` acestui site.

Referitor la gestul Madalinei sunt consternata. Mi se pare de neconceput aceasta sinucidere.
Intreb si eu, mesajele la categoria "mesaje memorate" intr-un telefon ne arata ora si ziua cand a fost memorat?
Daca era in telefonul ei de la aceea tentativa cu paracetamol?

Pacat ! Era motivata sa traiasca !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns absoluta spune:

Imi cer scuze pentru greseli....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Verdictul IML e sinucidere cu pesticid. A inghitit 400ml de Furadan, a murit rapid, in mai putin de 1minut (conform spuselor directorului INML).
Nu s-au gasit indicii ale altor boli in organism.

--------------------

Andra si bebe Theodora

Angels wanted to do the moonwalk so God sent one to bring Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns absoluta spune:

400ml????????
Mi se pare exagerat...doar nu era suc de trandafiri.
Eu la radio am auzit ca IMl doar au spus verdictul sinucidere, nu suferea de nicio boala, iar pentru a se afla ce substante au determinat moartea dureaza 7-10 zile....la europa fm au spus asta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Absoluta, uite acum a fost in direct la antena 3 directorul INML si el a spus asta, deci e sursa absolut sigura.

--------------------

Andra si bebe Theodora

Angels wanted to do the moonwalk so God sent one to bring Michael Jackson

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Probabil ca a baut atata ca sa fie sigura ca nu mai scapa

--------------------

Andra si bebe Theodora

Angels wanted to do the moonwalk so God sent one to bring Michael Jackson

Mergi la inceput