LMA * Copilasi de Iulie - August 2004 * 52

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Polux, ca intrebai de Giulik&Co
Aseara le-am oferit distractia lunii: fugit pe ploaie torentiala, d`aia cu clabuci si siroaie de apa pe trotuare, pe trotinete Evident, noi mamele, dupa ei
Au declarat ca mai vor aventura pe ploaie

Andries, ioi ... cred si eu ca au fost mari emotii cu Vic

Daria & felina fioroasa GIULIA(2004 08 16) cu Sela
_"Meglio sole, che mall`accompagnate !"
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=I Love DC&page=3" target="_blank">Avem foto in concurs si acum ne laudam

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:

la multi ani,radu! la multi ani, mihai!
sanatate si noroc cu caru` va dorim!
doamnelor, sa va traiasca baietii sa va aduca numai bucurii!
dana, multi ani cu sanatate si numai impliniri, sa vina berea rece
gabi, azi sper sa platesc beletele. cu casa stam cam asa, reproduc;)) santuri sapate, azi sau miine turnam talpa, depinde de vreme. da` un lucru stiu sigur nu mai vreau sa vad apa decit in pahar, in cada si la mare, am zis

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristalina spune:

La multi ani Radu!
La multi ani Mihai!
Sa va traiasca voinicii Ina si Marina si sa va aduca numai bucurii!

La multi ani Dana! Sanatate si multe bucurii alaturi de cei dragi!

Dana, pai pentru prezentare si poster (vineri si joi) sunt pregatita dar pentru excursia si degustarea de vinuri de azi, nu prea
Afara e o caldura zapacitoare, ca si la bucuresti cred. Ieri in aula a lesinat un tanar pe scena in timp ce prezenta, a lasat-o la viteza din ce in ce mai mica pana cand a cazut pe jos...

La noi Maria ar vrea sa plece la bunici dar nu le dam decat la pachet (si nu s-a oferit nimeni sa le ia...:))
Cred ca ar plange Ioana dupa ea de numa'. Ca fara mine a mai stat dar fara sor'sa nu.

Andries, cred ca m-am si imbolnavit de inima...:)))

Daria, le place sportul in orice conditii, e de bine...hehehe

Carmen, succese la turnat betoane! (si vacanta placuta, dar iti mai urez si cand plecati...:)))

Roxana, tare Pat cu gormiti si bakuganii...Astia din urma s-au demodat?!...hehehe

Am fost prin centru sa cumpar niste suveniruri (aseara am localizat un magazin, nu sunt prea multe cu din astea). Am luat si niste catei de plus la fete, am localizat si niste magazine de vinuri de unde sa-l cadorisesc si pe John.
La jucarii am vazut si spre niste caluti "my little pony", e un magazin minimax pe aici (de altfel singurul magazin de jucarii pe care l-am vazut). Dar doi ponei mititei sa-i tin in palma fac 20 de euroi

Gata ca m-am intins...O zi excelenta sa avem!

Monica, Maria Alexandra (02.07.2004) si Ioana Adriana (20.04.2007)
poze unu, poze doi, poze vechi si poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristalina spune:

Uite asa arata orasul

http://travel.webshots.com/album/578165103CKABFp

Monica, Maria Alexandra (02.07.2004) si Ioana Adriana (20.04.2007)
poze unu, poze doi, poze vechi si poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

baaai ce poze mistoc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns g_ioana spune:

La multi ani Radu!Ina sa-ti traiasca feciorul,te asteptam sa ne povestesti cum a fost la disneyland!
La multi ani,Mihai!
La multi,multi ani buni cu sanatate si multe impliniri Dana!!Multi pupici si servici usor tie si lui Paul
Fetele va multumesc mult pentru raspunsuri si sugestii...am sa mai merg la niste controale...si eu am zis ca a ramas cu o chestie de la bubele din gat...dar nu-mi explic cum mananca covrigi,chipsuri,cereale uscate fara lapte si nu mananca..carne sau banana....
Cristalina intr-adevar seamana cu Sibiul...mai bine era azi prezentarea si maine degustarea
Liliana sunteti in tabara....impreuna sau numai Adelutza?
Carmen unde plecati in vacanta.....hai meii ca cica vine canicula asa ca aveti noroc si la sapat,turnat si alte chestii!
Roxi spor la gasit gormitzi
hai pupicei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andries spune:

Dana, La Multi Ani!! multa sanatate, putere de munca si sa fii fericita!!

Andries

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns philip spune:

la multi ani!!!
ne-am reintors dintr-o vacanta de o luna prin europa, a fost frumos dar e bine si acasa.
va pupam de la mic la mare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Citat:
citat din mesajul lui philip

la multi ani!!!
ne-am reintors dintr-o vacanta de o luna prin europa, a fost frumos dar e bine si acasa.
va pupam de la mic la mare

Vrem poze, vrem poze
Bine ati revenit

Daria & felina fioroasa GIULIA(2004 08 16) cu Sela
_"Meglio sole, che mall`accompagnate !"
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=I Love DC&page=3" target="_blank">Avem foto in concurs si acum ne laudam

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns philip spune:

sa stiti ca am mai citit si din urma si m-am uitat la ceva poze.
ale lui gabi din concediu, ale roxanei, giulik pe role, cristal, maria la barcelona si nu mai stiu. asa mari mi se par toti copiii...Doamne, nu pot sa cred ca au trecut 6 ani.
pozele noastre sunt aici, in jur de 1000 (ei, v-am descurajat?):
www.apha.shutterfly.com
ps daria, ti-am scris aseara pe mess, ai primit?

Mergi la inceput