AMH - valoare foarte mica

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Adhnana spune:

In urma cu exact un an deschideam acest subiect cu speranta ca voi gasi si exemple pozitive.
Cu mare bucurie va anunt ca persoana in cauza cu amh 0,38 este acum insarcinata dupa FIV 2 cu.....TRIPLETI.Deci se poate.
Multa bafta tuturor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ella2010 spune:

Adhnana, felicitari pt bebelusi!
La ce clinica ai reusit aceasta minune?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lelu spune:

Waw Adhnana felicitari!!!!!
Eu am unul de 0,4 Te rog sa-mi spui ce tratament ai urmat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adc spune:

Ma distreaza cu cata atentie se citeste topicul asta...
Adhnana avea deja un copil si era insarcinata cand a pus intrebarea, deci clar e vorba de alta persoana, probabil o prietena a ei.
Oricum, felicitari mamicii de tripleti, si tie Adhnana pentru copilasii tai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns symonaa_p spune:

BUNA! FELICITARI DIN TOATA INIMA!
EU AM AVUT O EXTRAUTERINA ,IAR O TROMPA O AVEAM "PIERDUTA". MI S-A SPUS CA SINGURA SANSA E FIV.
AS DORI SA STIU CE TRATAMENT AI FACUT DACA AI AVUT VALOAREA AMH MICA? EU AM 0,49, TOT MICA.FSH-14,18
MULTUMESC!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cris_25 spune:

Mi-a venit si mie rezultatul la AMH ... valoarea e 3 ... sper ca e ok, chiar daca se discuta pe aici ca valoarea ideala e apropiata de 2 Pe buletinul meu sunt trecute valori normale intre 1-8

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Espe spune:

Dar de AMH 195 ati mai auzit? am eu...
Tot caut sa citesc comment-uri ale persoanelor care au avut asa valori si nu am gasit mai mult de 64.
Si mai mult, nu am niciun simptom ca as avea PCOS.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dia_dida spune:

buna fetelor,
Va rog sa imi spuneti in a catea zi a ciclului pot sa fac fsh si amh, ma pregatesc pentru fiv , si nu am intrebat cand pot sa le fac sunt in ziua 17 numarand din prima zi de ciclu, oare pot sa le fac si acuma ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cris_25 spune:

AMH-ul se poate face in orice zi a ciclului ... nu se modifica valoarea in functie de zile ... Bafta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loretta76 spune:

Citat:
citat din mesajul lui dia_dida

buna fetelor,
Va rog sa imi spuneti in a catea zi a ciclului pot sa fac fsh si amh, ma pregatesc pentru fiv , si nu am intrebat cand pot sa le fac sunt in ziua 17 numarand din prima zi de ciclu, oare pot sa le fac si acuma ?


Se poate face AMH-ul in orice zi a ciclului, dar mai bine il faci in ziua 2-3 ca si hormonalele.

Mergi la inceput