Bravo Cris2010, Sorina! iul-aug 2010 (161)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns eladea2005 spune:

lalala!! bun venit acasa, tie si puiului mic! sa va dea DD snatate, ca asta e tot ce conteaza..bine ca ati trecut de cosmarul acela...uf doamne...acum bucura-te din plin de comoara ta...

*********************************************************
Andreea, mami de print Eric (9.12.2007) si printisor Filip (24.06.2010)

*********************************************************
ERIC SI FILIP - POZE RECENTE

Printul Eric are...
Printisorul Filip creste...

BLOG DE PICI...

Esti mereu cu mine, in suflet, in gand...oriunde ai fi...pentru totdeauna...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns michelle1981 spune:

lalala bun venit acasa!

maurice felicitari!!! Casa de piatra, armonie si multe bucurii si realizari impreuna!

*************************
Mihaela, www.pregnancy-duedate.com/tickers/rinqjvmdbi7dmy9q.png" target="_blank">37+ cu

AMR 2+ pana pupacim bebelina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Otiliav spune:

Lala, bine ai venit acasa! Ce surpriza, tocmai de ziua ta Sa fiti fericiti impreuna acasa!
Maurice, ma bucur ca a mers totul bine. Vad ca ai ajuns in saptamana 36, super. A crescut mult burtica ta, asa banuiesc.
Corina, ce bine ca nu te mai doare taietura. Vad ca te descurci de minune cu bb si cu menajul.
Racusor, sincer nu stiu ce sfat sa-ti dau. Habar nu am ce am facut eu atunci dar numai grija asta nu o aveam printre altele. Stiu ca se mai si absoarbe din crema epilatoare. Chiar asa de tare te deranjeaza, nu mai poti astepta putin?
Mirela, eu la ultimele doua sarcini numai ceai de menta am tolerat in primele luni. E aromat, regleaza tranzitul.

Mami de Ana Maria(18.12.2004) si Elisa Andreea (09.12.2008) si 36+ Iulia Alexandra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crispro spune:

Victo, mi-am notat numerele, si am inteles - vineri dimineata imi vad de treaba. Ori joi, ori vinerea de la amiaza incolo.

BTZ, . Dureri de spate, zici... Doamne ajuta!

Ana, si eu parca sunt necajel ca raman fara burtica... Dar asta cred ca e din cauza ca e primul copil, si nu realizez acum ca va fi mai bine dupa... Sa vedem... ca de o vreme ma ia si pe mine nostalgia...

Mycya, si eu sunt curioasa cand vrea bebelu. Chiar m-am trezit dimineata "Oare azi o fi ziua?". Acuma, nu stiu, ca doar scurgeri am, si mai dureri deranjante ca la ciclu, dar nu regulate... Mai asteptam. Oricum mi-am facut si manichiura, si pedichiura... Sunt vopsita pe par... Deci, pregatita. Poate vine joi, in 15, ca atunci implinim 4 ani de mariaj frumos cu barbatelul meu drag...

Si eu mi-am luat un sling - de la Eladea ideea... Ca ea zicea acum ceva timp, a mentionat un site, si l-am luat. Abia astept sa vad cum ma descurc cu el...

Maurice, felicitari! Sa va iubiti cat mai mult si sa fiti fericiti, sa va bucurati de viata si de bebe!

LAla, in sfarsit acasa! Ce bine! Ma bucur ca sunteti bine!

Michelle, in sfarsit termini si tu cu serviciul... Te mai relaxezi un pic...

Cristina 39+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns onitza78 spune:

Ce-0 fi facand Sorina, o fi nascut?

37+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns larissa_79 spune:

Si eu ma gandesc la Sorina....Doamne ajuta!
M-am adunat si eu de pe drumuri...declar ca nu mai pot. A fost super la gradinita...Alexia a primit multe cadouri si a fost tare emotionata. Bebe mic a dat energic din picioare cat a cantat muzica...
Of nu prea mai pot sa ma misc...abia astept sa nasc. Am tot felul de cutite in vagin si fel de fel de dureri mai ales seara. Dimineata is fresh....numar zilele...
Oana oare o fi ajuns acasa?
maurice, felicitari...Doamne ajuta!

Larisa 38+ cu Nectarie si mamica de Alexia (13 iulie 2006)
AMR max 11 zile
http://www.flickr.com/photos/32393475@N00/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns matusa77 spune:

LARISA la multi ani Alexiei.
LALA bine ati venit acasa si tie

saptamana 38 Ducu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns matusa77 spune:

Of! Sorina mult curaj.

saptamana 38 Ducu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrianaBuc spune:

Va pup si eu, cam rarut, dar nu reusesc sa imi intru in ritm. Uf! E tare greu cu bebe mic care deja se strange de burtica . La noi e extrem de cald in casa, groaznic, asa ca in ultima instanta, ne-am vazut obligati sa ne luam A/C. Nu imi surade ideea, dar nu am alta varianta.

Bun venit acasa proaspetelor mamici. Felicitari cris, sa fie sanatoasa si papicoasa!




Mamica de Rebeca Stefania - 03.07.2010

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CarmenAlbu spune:

Am venit si noi de la epilat, coafat, tratament , cel din urma oferit de sot pentru rasfat asa pe ultima suta de metri ma astepta acolo!!!

Ana ce camera mare si frumoasa!!!

Sorina sper ca acum ai epidurala si nu mai simti durerile!!

Eu am rezistat eroic la epilat uf, nu trebuia sa bag lama inainte dar nu am avut incotro, durerea a fost masiva dar nu a adus contractii, deci cicatricea mea rezista bine!



Letizia
Doamne Ajuta-ne!!!
36+ cu
AMR 3+

Mergi la inceput