Bobocei de sept-oct 2008, la soare (299)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns preety spune:

Fetelor daca intereseaza pe cineva, vand 2 cutii lapte praf Humana 3 cu aroma de mere, sigilate, termen de valabilitate 05.2011.
Vand cereale Humana cu lapte inclus:
- 1 cutie banane + cirese, exp. 05.2011.
- 1 cutie cereale cu biscuiti, exp. 02.2011.
- 1 cutie gris cu lapte, exp. 01.2011.
Pret negociabil pentru fiecare in parte.
Daca va intereseaza contactati-ma la rusuand13@yahoo.com.
Va pupam si speram ca toata lumea este bine.


Gogosharul meu drag! (22 octombrie 2008) - poze noi!
Ticker Sorina Gabriela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dyanira spune:

Claudinna am intrat pe site.Imi spui te rog care din produse le folosesti tu.

Diana

mamica fericita de ANDREI TUDOR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns 300 spune:

Claudia o sa fiu aici, ca soata pleaca din tara si nu vreau sa stau singura prin praf la bucuresti si sa vorbesc singura ca televizorul doua saptamani :) Asa ca sigur-sigur ne vedem de data asta.

Mimihoo am impresia ca o sa ma tina 100 de ani shea daca o folosesc doar la anda, intra bine in pielea umeda (eu imi umezesc mainile, ma sterg pe ea, apoi o dau repede cu crema. Aproape a disparut iritatia aia si nici picioare aspre nu pare sa mai aiba. Ieri n/-am dat-o decat o data dimineata dupa bai. Doar doua zile am dat-o de doua ori (a doua zi era de fapt noapte, se scarpina ai sm zis ca trebuie sa fac ceva). Acum are pielea cam solzoasa pe parti dar e mai moale ca inainte, nu are aspectul la ca si cum se exfoliaza sid eja au trect 24 de ore de la ultima apliare. Sunt curioasa daca mai revine acum o s-o ba sub dus ca e tare cald la noi si o creia o pauzasc din nou.

Scuzati eprimarea pentru nu stiu ce motiv nu reusesc deloc sa ma adun, ma simt de parca n-am dormit o saptamana.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns 300 spune:

Anamona, eu am stat cu Anda fara scutec foarte mult vara asta si nu s-a invatat la olita. Abia acum sta cateva secunde pe wc. la reductor (azi asa a stat, ieri a stat mai mult ca era ceva nou). Desi scutecul ei e aproape uscat dimineata dupa 11 ore de somn si ar putea face pisu la trezire... Nici la somnul de peste zi nu uda, odata a dormit fara nimic pe ea si n-a trezit ok, numai bine sa imi ude parchetul. Vreau sa zic ca uneori face de 3 ori intr-o ora, alteori nu face decat o data la 2-3 ore, e normal. Copiii se mai scapa cand incearca si emotii puternice de orice fel, uneori si la diferente de temperatura, cand se prind cu joaca, cand incearca lucruri noi sau cand vad pe cineva nou (deci iar emotii puternice).

Nu cred ca e semn de raceala. Ar plange la pisu, ar tremura...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudinna spune:

Dya, eu am spray-ul First http://www.flpaloevera.ro/catalog/ingrijirea-pielii/aloe-first.html care e bun cam la orice si o crema, verde, cred ca asta http://www.flpaloevera.ro/catalog/ingrijirea-pielii/aloe-vera-gelly.html, ca nu gasesc acum tubul prin casa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns baby_boy spune:

Hello

Nicole bine ati revenit acasa !!
Eram sigura ca o sa va placa la Duni
S-a uitat si Radu cu placere la poze...a recunoscut si pubelele de gunoi..pe care mi-le le arata pe fiecare..caca caca...altul..altul

Acum cine imi poate recomanda si mie o pensiune la munte..cu loc de joaca pentru copii si toate cele? Vrem si dam si noi o tura si pe la munte.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nikolici spune:

dya, claudinna pt sejur de 6 nopti/7 zile la 5 stele cu ultra all inclusive, de cuplu am dat 500euro.
Cu banii astia cred ca doar cazarea o luam in Romania la 3 stele.Poate ma insel eu, dar poate imi spuneti si mie ce preturi se mai practica in luna iulie la mare la noi la hoteluri.
Noi mergem de 5 ani la bulgari si nu ne regretam banii deloc, Romanica va trebui sa ne astepte mult si bine sa mai investim bani in sejurile de pe litoralul nostru si este atat de pacat ca avem locatii atat de frumoase si noi.

in 24s cu si mamica dewww.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=813a99ff4d721e97009477" target="_blank"> Karinutza(14.10.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca81 spune:

Nikolici, prin ce agentie ati mers? Sunt superbe pozele, iar resortul arata intr-adevar de calitate. Merita clar 500 Eur. Ce am gasit eu pe net insa sare de 700, de aceea te intreb de agentie. Sau a fost cu early booking? M-ar interesa si pe mine pentru la anul. Cat ati facut din Buc cu masina?



Carla & mami

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa si mami spune:

Nicol ai mare dreptate referitor la hotelurile romanesti, dar noi am descoperit anul acesta solutia perfecta pt fam noastra, pensiunile si vilele pe litoral, care nu-s putine si au destule stele:)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dyanira spune:

Nikolici 500 de euro de pers???De cuplu mi se pare extra ieftin si exact cum zice Anca nici eu nu am vazut nimic sub 700 de euro.Si 700 de euro era la 4 stele nicidecum la 5.Eu am inteles ca un sejur de 6 nopti asa costa in jur de 1000 de euro la bulgari.
Pe litoralu romanesc la 3 stele e in jur de 350-400 de euro cazare cu mic dejun 7 nopti asta iti spun sigur ca am studiat piata iar la 4 stele e in jur de 550-700 de euro.
Cristina la voi cat a costat.Stiu ca tu ai luat cu earlyboking parca??
Recomandare la munte in zona Bran ceva tare fain http://www. vilabran. ro/index.php
In zona Valiug ceva iar tare fain http://www. gasthof-tirol.ro/X1.html
Sau la Poiana Marului http://www. pensiunea-mili.ro/index.html.Am fost la recomandarea lui Nocom super fain si locul si pensiunea.

Daca imi zici si cam in ce zona ai vrea poate mai stiu ceva locuri.

Diana

mamica fericita de ANDREI TUDOR

Mergi la inceput