Iepurasi de Martie-Aprilie 2010 (27)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns GabyHila spune:

Miria am magazin de pantofi. zappata punct ro asta ca sa iti satisfaci curiozitatea!!

Vladi de abia imi astept si eu Ergoul!! pe calea asta multumesc oficial lui Honeybaby

Sa stii ca eu i-am dat fruct inainte de toate. Adica piersica cruda decojita, mar decojit si mango. Asta mai de dimineata. Inspre amiaza am inceput sa ii dau supa fermecata facuta pireu de legume si seara din cand in cand cereale. Si nu se stramba la leguminoase:)
ce inseamna intestine iritate? cum se manifesta? vad ca joy nu se plange de dureri de stomac. face kaka mirositor:) si mai gasesc si ceva parti care arata nedigerat. dar nu ma plang.

Eu nu m-am lamurit cu probioticele alea din Spania. daca e caca acru de ce ii dai Roxana si de hidratat? a facut si multe scaune? am citit pe biogaia de m-am plictisit. asta e..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miria_cristina spune:

GABYHLA - Vanzare buna in continuare!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dayanara spune:

gaby e simplu, ca sa.i regleze scaunul sa faca des pt cei care nu fac deloc cum a patit vladi se dau probiotice simple si gata
silvana facea des si mirositor pt asta se da serul ala cu saruri de hidratare plus nu stiu ce probiotice , oricum i.au facut foarte bine pt ca nu mai are scaune nici asa de dese nici mirositoare



roxana si silvana aroa (2.04.2010) ivan leonard(2.12.2006)
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dayanara spune:

cercei cred ca din astia o sa iau
http://www.oramor.com/clientes/oramor/oramor.nsf/documento/minnie

roxana si silvana aroa (2.04.2010) ivan leonard(2.12.2006)
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns happyjoy spune:

Vladi, m-am mai "linistit" vazand ca si Floricica creste mai "lent"... or fi noua generatie de manechine..

Evamika, ziua printesa doarme langa mine daca am alaptat-o si ii e somn, sau leganata pe picioare sau la ea in pat sau pe paturica centru de activitati... depinde de stare cred. Oricum cel mai bine doarme cand sunt langa ea (acum asta face : )

Eu nu sunt deacord sa las copilul sa planga. Printesa nu plange decat daca are ceva, altfel e razacioasa si vioaie.
Dar daca am suparat-o cu ceva (nu i-am dat sa pape la timp) e maraita toata ziua...

Delia, imi pare rau ca v-a fost rau.. si eu am patit-o si a trecut de la sine ... si cu 1/2 de metroclopramid pt greata, ca mai mult nu am avut curaj sa iau 

Denisa, ca sa ridici copilu mai sus in ergo, poate ajuta daca il pozitionezi tu mai sus pe talie

Acum am vazut ca a raspuns si Vladi : )

Eu am lasat-o pe Sara mai libera putin cand a adormit in ergo pt ca dormea cu capul in pieptul meu si nu cred ca respira ok... In rest nu zice nimic, se uita f atenta la tot 
Si eu zic ca stau cam cracanati dar cu timpul va fi mai bine

Pt detalii de montare ergo in alte pozitii (pe sold, etc) sau alte info, vezi la ei pe site 

Oanka, mult succes!!!

Gaby pt dureri de cap cica ajuta daca iei o lingurita de zahar si il lasi sa se topeasca fara sa-l ingjiti - in 15 min dupa- trece durerea

Pup toate mamicile si ne rugam in fiecare seara sa ne tina Dumnezeu copii sanatosi si pe noi, sa ii putem ingriji : )  



Mami de minune minunata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dayanara spune:

la inceput va accepta si fructe si de toate, problema e mai tarziu cand isi vor selecta gusturile...

roxana si silvana aroa (2.04.2010) ivan leonard(2.12.2006)
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns honeybaby spune:

Frumosi cerceii Roxana
Sa nu fie cu surub . Cei cu surub inteapa.

Denisa, de bebe roz Maya Rebecca (06.04.2010)
Doamne ajuta sa fim sanatoase !

Poze & Filmulete Bebeluna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dayanara spune:

denisa da dupa ce mi.ai zis de tortita am intrebat si am vazut la bijutier, cei pt bebelusi sunt cu surub ca si astia cu minnie, dar au in varful surubului o biluta mica, in asa fel incat nu iese capatul deloc, dar doar cei pt bebe sunt asa
daca vreau altii mai mari pt copii nu au biluta aia

roxana si silvana aroa (2.04.2010) ivan leonard(2.12.2006)
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dayanara spune:

miria la dami cu ce.ai dat de tantari? intreb poate ne vine vreo idee

roxana si silvana aroa (2.04.2010) ivan leonard(2.12.2006)
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns honeybaby spune:

Super. Citisem ca exista asa cu biluta in capat . Am cautat si eu la noi dar nu am gasit. Se uitau ciudat la mine vanzatoarele cand intrebat de asa ceva

Denisa, de bebe roz Maya Rebecca (06.04.2010)
Doamne ajuta sa fim sanatoase !

Poze & Filmulete Bebeluna

Mergi la inceput