sa ne numaram binecuvantarile (cap.6)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns buli spune:

Alice,
esti cel mai bune exemplu de pasare Phoenix pe care l-am intilnit in viata mea.
esti atit de frumoasa si de libera, incit parca esti o alta persoana.
de mult vreau sa-ti spun asta, mi se parea ca am sa pic ca musca in lapte, si acum mi se pare la fel, si ce daca?


www.youtube.com/watch?v=YhWZ7bpfQag" target="_blank">@

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iarina spune:

Happy, n-a stiut aceste detalii, initial am crezut ca diferenta de varsta iti creeaza discomfort. Insa tu ai nevoie acum de o persoana echilibrata si el intr-adevar nu pare a fi. Din ceea ce ai scris, nici nu pare a fi chiar persoana ideala care sa stea in preajma fetelor. Mi se pare ca ai luat o decizie buna.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

binecuvantarea mea de ieri si de azi: mi-am vazut fata asa fericita ca niciodata in viata ei. Motiv: s-a inundat o parte din parcul nostru in urma unei ploi imense, si am lasat-o sa se balaceasca in haine Pe FB am un video si poze de ieri si de azi

Gabi+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)
www.dropshots.com/kincses3#" target="_blank">poze noi www.dropshots.com/kincses4#" target="_blank">poze si mai noi
www.dropshots.com/kincses5#" target="_blank">poze cele mai noi
Povestea nasterii: Lili si Robert

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maru spune:

buli, tu scrii de userul Happy in To ca fiind frumoasa si libera. DA-mi voie sa iti spun ca asa e si in viata reala: frumoasa, cu un cuget liber, spontana, proaspata, placuta. Mai, si are niste ochi frumosi...

Citat:
citat din mesajul lui buli

Alice,
esti cel mai bune exemplu de pasare Phoenix pe care l-am intilnit in viata mea.
esti atit de frumoasa si de libera, incit parca esti o alta persoana.
de mult vreau sa-ti spun asta, mi se parea ca am sa pic ca musca in lapte, si acum mi se pare la fel, si ce daca?


www.youtube.com/watch?v=YhWZ7bpfQag" target="_blank">@


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Yagmur spune:

Binecuvantarea de weekend: un copil vesel, vizitat prietenii, chefuit cu nasii, plimbare prin oras
Maru, musai sa recunosc ca sint invidioasa ca o cunosti pe Alice.... as vrea si eu . Si nu numai pe ea
In rest, incerc sa ma echilibrez, sa imi dau seama exact ce simt si ce vreau... dar cred ca voi lasa fluturasii sa zboare vara asta, chiar daca va fi o chestie de vara... macar sa ma bucur de ei si apoi sa revin la viata mea...
Gabi/Daria - vedeti ca v-am pus "gand rau" cu Morgano.. planuim o vizita scurta la Oradea...
Grisha - cred ca este greu acum.... dar va trece. Desi eu nu am suferit cand a plecat, ci din contra, am zis bye, bye.. si tot am stat aproape 4 ani departe de orice tentatie.. si nici acum nu stiu daca vreau sa mai fiu cu cineva... . Vorba lui Happy: am avut un pattern gresit in trecut, incercand sa-i salvez pe cei de langa mine.. acum vreau sa simt ca traiesc, sa fiu fericita, sa fiu implinita... daca nu gasesc asa ceva alaturi de cineva mai bine singura...Yagmur si Luca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Asa deci ... atunci va asteptam doar sa ziceti din timp pls

Azi sa-mi tineti va rog frumos pumnii cica se muta elementul problema.
Alice spui foarte bine ce spui.

Daca vreodata imi voi mai dori un partener de viata, initial sigur o sa vreau sa-i cunosc parintii sa stiu ca l-au iubit si i-au fost alaturi si nu sufera de sechele si lipsa de iubire
Stiu ca eu sunt un fel de sloi de gheata , dar macar sunt un sloi zambitor

Daria & felina fioroasa GIULIA(2004 08 16) cu Sela
_"Meglio sole, che mall`accompagnate !"
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=I Love DC&page=3" target="_blank">Avem foto in concurs si acum ne laudam

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

Daria imi pare rau pt elementul problema, arata foarte bine tipul, e un dulce... in rest nush cum e de aproape Dar ma bucur ca scapi de el

Morgano si Yagmur va asteptam, numai sa ziceti cand veniti.



Gabi+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)
www.dropshots.com/kincses3#" target="_blank">poze noi www.dropshots.com/kincses4#" target="_blank">poze si mai noi
www.dropshots.com/kincses5#" target="_blank">poze cele mai noi
Povestea nasterii: Lili si Robert

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Citat:
citat din mesajul lui Gabi_K

Daria imi pare rau pt elementul problema, arata foarte bine tipul, e un dulce... in rest nush cum e de aproape Dar ma bucur ca scapi de el

Morgano si Yagmur va asteptam, numai sa ziceti cand veniti.



Gabi+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)
www.dropshots.com/kincses3#" target="_blank">poze noi www.dropshots.com/kincses4#" target="_blank">poze si mai noi
www.dropshots.com/kincses5#" target="_blank">poze cele mai noi
Povestea nasterii: Lili si Robert



da mai, mare pacat de ambalaj
of, dice toti barbatii "e" handicapati sentimentali ? zici ca n-au avut mama sa-i cocoloseasca si s-au gandit ca asta e treaba partenerei de viata

Daria & felina fioroasa GIULIA(2004 08 16) cu Sela
_"Meglio sole, che mall`accompagnate !"
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=I Love DC&page=3" target="_blank">Avem foto in concurs si acum ne laudam

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:


toti sunt la fel, numai ambalajul difera, noah, nu stiati?

Gabi+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)
www.dropshots.com/kincses3#" target="_blank">poze noi www.dropshots.com/kincses4#" target="_blank">poze si mai noi
www.dropshots.com/kincses5#" target="_blank">poze cele mai noi
Povestea nasterii: Lili si Robert

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iarina spune:

O melodie a Patriciei Kaas care mi-a palcut inttodeauna, si pe care o postez pentru voi.
Les Hommes Qui Passent
http://www.youtube.com/watch?v=H6pKKf9k35k

Mergi la inceput