Albinute & bondari de mar-apr '07 (144)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns absoluta spune:

Poze nu pot sa pun ca are exclusivitate o revista :))))))))))

Stau la tara, daca vii la Cora Pantelimon ajungi in 3 minute si la mine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioanaradu spune:

si la tine??? o fi aceeasi revista??? :))))))))

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns absoluta spune:

Neah, nu cred ca si eu la randul meu am cerut exclusivitate la perdele, le-am spus din start ca nu mai exista perdele ca ale mele...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisikuta spune:

saliu!


joanno, eu iau zahar candel din carrefour dar cred au toti hyperii. e o cutie de carton, marca austriaca, scrie cu ceva albastru. si e foarte misto.

o zi usoara!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns absoluta spune:

Eu nici acum nu-mi dau seama la ce ziceti voi zahar candel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioanaradu spune:

pisi am fost dimineata in real si m-am benoclat pe la rafturile cu zaharuri si n-am gasit candel. o sa vad cand ajung pe la plafar. la carrefour nu prea ajung eu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanici spune:

supeeeeerb, supeeeerb la timisoara;

si supeeeerb la Odeon. Acu chiar te invidiez ca ai fost la spectacol cu Mazilu.....

astept impresii supeeeeeeerbe si din Rodhos.


Absoluto, si tu copil nefericit, privat de zaharul candel.
Ia de citeste aici http://foodconnect.ro/2010/06/zahar-candel/ si afla si tu ce bunatate ai ratat in copilarie. Si sa nu te mai aud ca ai avut o copilarie fericita...daca n-ai gustat zahar candel, degeaba.


ia ma sa va vad perdelele is mai frumoase ca ale mele
?!

Marta vine, da bomba si apoi dispare. Nu mai bine am facut io ca nu v-am tinut in suspans? am tacut si am facut.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns absoluta spune:

Perdelele tale le-am vazut Roxano in numarul de iunie al revistei. Imi plac la nebunie canapelele, ce munca de lamurire am dus cu al meu sa iau si eu culoarea asta, dar n-am reusit domne, cred ca de mic si-a dorit canapele de piele neagra.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioanaradu spune:

ma, despre ce revista vorbiti voi? ca eu le dau doar la gazeta de cartier

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gaia.nevia spune:

Rox, ce perdele frumoase, cel mai mult imi plac cele cu norisori colorati din camera unuia dintre copii.
Dar... ce de geamuri, dom'le... Eu am doar doua geamuri, si am pus perdele scurte pana la calorifer, ca trag copiii de ele.
Chiar si asa, Radu se ridica pe varfuri si se agata cu dintii de marginea perdelei si sta asa atarnat in dinti, sper sa-i treaca repede, pana sa cada galeria pe el.

Mergi la inceput