Bravo Adriana!Delfinasi de iulie-august 2010 (152)

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Alina2005 spune:

Am uitat sa va spun sa nu va temeti de cezariana, eu cel putin ma simt f bine, mi-am revenit rapid, dr a zis ca sunt de cartea recordurilor, eu eram cea mai miscareata de acolo, de aceea mi-a si dat drumul asa repede. Iar acum fac tot ce trebuie, nu ma feresc, pt ca nu ma doare si operatia arata f bine.
Deci daca ajungeti la cutit ca mine, fiti increzatoare! Totul va fi bine! Eu asa am gandit si uite ca asa e.




Alina, 38+ cu Aida Alexandra
Fetita mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eladea2005 spune:

Citat:
citat din mesajul lui beluistef

Citat:
citat din mesajul lui btz_ovi

Neatza gagici.
Belu semn bun ca ai colul dilatat,nu mai e mult si il vezi pe bebe.



38+cu Paul Christian...IUBESC 2 BARBATI
AMR CATEVA ZILE pana la
Mami te roaga sa stai la caldurica pana la termen


Nici tu nu mai ai mult, dar se pare ca acum pe ultima suta de metri, numai avem asa rabdare si vrem sa ii vedem si de aia ni se pare o eternitate pana nastem

***************************************************
Elena, 39+ cu Yanis Stefan
Si mamica de Luisa ( 23.07.2005) & Beatrice ( 02.06.2003)

AMR:mai putin de 5 zile......sa speram



uauuuuuuuu....Elena...deci vine bebe cat ai zice peste... hai sa facem incalzirea...

*********************************************************
Andreea, mami de print Eric (9.12.2007) si printisor Filip (24.06.2010)

*********************************************************
ERIC SI FILIP - POZE RECENTE

Printul Eric are...
Printisorul Filip creste...

BLOG DE PICI...

Esti mereu cu mine, in suflet, in gand...oriunde ai fi...pentru totdeauna...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cris2010 spune:

Eu nu prea am avut net ieri

Crispro, si eu de-abia astept sa vina dimineata. De cate ori ma trezesc noaptea sa merg la pipi (de cinci ori pe noapte), ma uit pe fereastra daca nu s-a luminat de ziua. Nici perna gravidei nu ma mai ajuta la somn. Partea mea de pat(de fapt trei sferturi de pat, noroc ca e patul mare) e plina de perne, pernite, pui, dar degeaba


Cris 37+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cris2010 spune:

Alina, bine ati venit acasa! Aveti grija de voi


Cris 37+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cris2010 spune:

Belu, esti pe drumul cel bun


Cris 37+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns beluistef spune:

Medicul meu care m-a tot vazut pe perioada sarcinii de maine incepe lucrul...a fost in concediu...asa ca ma batea gandul ca maine seara sa merg la clinica la un eco..ca nu am mai facut eco de la 32 sapt., asa putem vedea si cam cat ar cantari Stefanutz. Asa ca daca merg va zic si apoi vin cu vesti si de acolo. Oricum este dupa ora 20.00 ca programarile erau facute, iar eu merg fara, ca nu mai aveau loc...asa ca sper sa ma ia...

Oana o sa vedem care va fi ....

***************************************************
Elena, 39+ cu Yanis Stefan
Si mamica de Luisa ( 23.07.2005) & Beatrice ( 02.06.2003)

AMR:mai putin de 5 zile......sa speram

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns beluistef spune:

Ma bag la capitol nou.

***************************************************
Elena, 39+ cu Yanis Stefan
Si mamica de Luisa ( 23.07.2005) & Beatrice ( 02.06.2003)

AMR:mai putin de 5 zile......sa speram

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cris2010 spune:

M-am luat cu raspunsuri si am uitat ca de obicei sa schimb semnatura. Ieri am plinit 38 s, deci de azi suntem in saptamana 39.


Cris 38+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mycya spune:

Cris nici eu nu as fi avut ce face cu perna gravidei la cate am nevoie eu sa pot dormi bine nu mai are nici al meu loc in pat si dupa ce ca le-am strans pe toate peste nopate io fur si pe lui de ajunge sa dorma si dezvelit ca trag si patura si o mai bag pe sub mine

Alina ma bucur f mult ca sunteti bine amandoua si ca tu tiai revenit foarte repede.ai fost si esti optimista si curajoasa si asta tea ajutat mult

Coteasca cat timp a durat de cand ti sa rupt apa pana ai nascut?bine ai revenit si sa ai un bebe cuminte papacios si sa va faca toata viata numai bucurii

Bianca 35 fix Andra Maria

AMR 4+ pana vede mama comoara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iul_aug2010 spune:

Va invit la

Capitol nou

Mergi la inceput