Bravo Adriana!Delfinasi de iulie-august 2010 (152)

Raspunsuri - Pagina 21

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

Citat:
citat din mesajul lui sorina_goga

Neata si de la noi!!! Belu ma bucur de vestile primite, sper maine cand ma duc la control sa primesc aceleasi vesti. Pus poze cu burtoiul din dotare, asa pe ultima suta de metri.
O zi cat mai frumoasa sa aveti!!!



39+ Bogdan-Andrei
AMR azi, maine ... azi, maine... azi, maine ...



Sorina am vazut pozele si nepotica
...deci tu in 7...Belu in 8 si ...eu in 9


Oana 39+ Matei Marius

AMR 5 zile

Noi 2...si bebe
www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip

Mergi la inceput