| Citat: |
| citat din mesajul lui sorina_goga Neata si de la noi!!! Belu ma bucur de vestile primite, sper maine cand ma duc la control sa primesc aceleasi vesti. Pus poze cu burtoiul din dotare, asa pe ultima suta de metri. O zi cat mai frumoasa sa aveti!!! ![]() ![]() ![]() ![]() 39+ Bogdan-Andrei AMR azi, maine ... azi, maine... azi, maine ...![]() |
si nepotica 
39+ Matei Marius
