FIV in Ungaria 110

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns adipapazi spune:

suzana, vrei bataita? stai acolo cuminte ca nu exista simptome de sarcina sau nesarcina acum, asa cum a zis si tamy. sa vezi tu ce beta iti iese!si eu am avut obsesia cu tzatzele, le pipaiam toata ziua, pana la urma nu am depistat vreun schepsis cu ele. tinem pumnii

Adi +17

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adipapazi spune:

simonia, io zic sa ii scrii lui PK, el te desface din incurcatura. scrie-i din seara asta, ca iti raspunde maine dimineata. sa ne zici ce ti-a raspuns, daca nu te superi. tre sa fie o exlicatie undeva.

Adi +17

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Motzishor spune:

tamaryllis, felicitari din toata inima. Cred ca ai avut mari emotii, acum ca toate sint bune, nu iti ramine decit sa te bucuri cu tot sufletul tau de sarcina. Iti doresc un copil sanatos si voinic care sa iti umple viata de bucurie!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BoboMom spune:

Simonia, Adi are dreptate. Scrie-i lui PK. Oricate sfaturi ti-am da noi aici, tot el e cel mai in masura sa-ti dea un raspuns 'calificat'. Ai 'pete' sau iti curge ca la un ciclu normal?

Suzana, stai calma si nu-ti pierde speranta. Eu am avut cateva ture de sangerari in sarcina, inclusiv una fff puternica la 15 saptamani, cand chiar nu mai credeam ca e vreo speranta ca puiul meu sa fie bine, dar Dumnezeu ne-a ajutat. Poti sa vezi la semnatura ce frumusete de baiat am Doamne ajuta sa ai vesti bune!

Laura de Nicholas James 9 Noiembrie 2009
Sapte Luni
Poze
Poze botez si nu numai
www.youtube.com/watch?v=E9FMYc2Px0s" target="_blank">Filmulete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns suzana26 spune:

Multumesc fetelor pentru incurajari sunteti niste dragute
Intradevar ai un baietel superb sa va traiasca sa va aduca numai bucurii in viataDoamne ajuta pe toata lumea si pe toate femeile care isi doresc intradevar copii sa reuseasca sa isi tina puiul in brate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paunas spune:

buna fetelor !

Am nevoie de ajutor in special celor care sunt acum in Ungaria si se intorc in Bucuresti:PK tb sa imi de-a o reteta ptr PRG inj,la cine as putea apela ?
Sau are cineva o reteta pe care nu a folosit-o?

Va pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pogonici1977 spune:

paunas..dar tu ai fcaut FIV acum la budapesta??
de la ce farmacie iti vei cumpara PRG injectabil???


anul 2010 va fi anul meu de reusita.... caci doamne doamne ne va ajuta si vom fi si noi parinti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns violeta70 spune:

sami, mami_vreau saru'mana

suzana am inteles eu bine, ai facut cu Zadori? de ce ai avut doar un embrion? Doamne-Ajuta sa fie bine miercuri!

Pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hosne spune:

Suzana ce faci? sunt Alexandra ne-am intalnit la Szeged ti-am dat id meu de mess la plecare, si am mers impreuna cu Ani la farmacie, si am ramas si datoare la tine cu niste forinti! Cum esti? Ai emotii? Tu faci testul mai devreme decat mine iti tin pumnii!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paunas spune:

pogonici77-FIV voi face la inceputul lunii sept.din Germania voi cumpara.

Mergi la inceput