Gasca de Constanta *115*

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lulu77 spune:

Dodo, azi nu cred ca ne mai intalnim in formula completa, propuneam o zi ptr saptamana viitoare, sa stim din timp, si ziceam de miercuri? Ca de obicei...o zi/saptamana.

Alina ,mamica lui LUCA GABRIEL (20.08.2007)
POZE http://picasaweb.google.com/lucagabriel07
www.picasaweb.google.com/comenzi.hainutze/

"Nu exista funie sau lant care sa lege mai strans si mai iute decat itele dragostei!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela77O spune:

'neata....mai,macar ati baut/mancat cate ceva si pt absente?

lulu,te-am ratat...next time...


MIHAELA DE ANDREEA(03.04.1997) SI MIHAITA(25.09.2003)
Blogul lui Mihaita
Vreau Sa Nu Mai Fiu DIFERIT
A&M



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu77 spune:

Da Miha, din pacate am plekat mai devreme, din motive casnice(ramas fara butelie, mancarea in cuptor si copil fomist)

Alina ,mamica lui LUCA GABRIEL (20.08.2007)
POZE http://picasaweb.google.com/lucagabriel07
www.picasaweb.google.com/comenzi.hainutze/

"Nu exista funie sau lant care sa lege mai strans si mai iute decat itele dragostei!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bettyk spune:

Buna dimineata fetelor! ce frumos ca v-ati intalnit. poate data viitoare ma bag si eu,nu promit. cu "cupilul" meu care nu vrea decat in parc sau in mamaiasau ea mai stie pe unde si in restul zilelor ma alearga cu dansurile...............poate voi reusi sa imi fac si eu timp. mi-ar place sa va cunosc si personal.
Pupici si o zi frumoasa!

www.dropshots.com/bettyknicoleta" target="_blank">POZE NOI!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela77O spune:

Citat:
citat din mesajul lui lulu77

Da Miha, din pacate am plekat mai devreme, din motive casnice(ramas fara butelie, mancarea in cuptor si copil fomist)



ntz,ntz....eu am venit inantea ta,plecat inaintea ta....

bettyk,cateodata copiii mai trebuie sa faca si ce spunem/vrem noi...


MIHAELA DE ANDREEA(03.04.1997) SI MIHAITA(25.09.2003)
Blogul lui Mihaita
Vreau Sa Nu Mai Fiu DIFERIT
A&M



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu77 spune:

M-am prins Miha....

bettyk, si acolo unde ne intalnim noi este loc de joaca, mereu alegem locul de intalnire special ptr copii, sa poata avea ei activitati.Crezi ca printesa ta nu ar fi multumita de locul de joaca?

Alina ,mamica lui LUCA GABRIEL (20.08.2007)
POZE http://picasaweb.google.com/lucagabriel07
www.picasaweb.google.com/comenzi.hainutze/

"Nu exista funie sau lant care sa lege mai strans si mai iute decat itele dragostei!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vladis spune:

helau la gagice!

super dupa-amiaza am petrecut cu fetele, pacat ca n-am facut si niscai poze de "gasca", poate next time.

eu azi re-editez cu foste colege, ne intalnim sa punem la cale intalnirea de 20 de ani de la terminarea liceului na, ca acu' mi-am deconspirat si varsta

lali, multumim de aprecieri bebe Paul e un dulce si un cuminte, cum a stat el la barfa cu fetele da si tu datele sa te treaca fetele in listuta noastra de la inceputul capitolului.

pup u all

mami de miruna(27.01.1996) si vlad (20.07.2005)

Si Mihaita are nevoie de voi!

Speranta si incredere pentru David



www.dropshots.com/vladis" target="_blank">POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bettyk spune:

Buna dragele mele.
Mihaela,face Alexia mea si ce zic eu. nu e intotdeauna cum vrea ea.de obicei e fetita ascultatoare . sunt zile si zile. zile in care ii dedic ei tot timpul meu liber si atunci alegem de comun acord ce sa facem si unde ne petrecem timpul si zile in care am eu mai multe de facut si de alergat si trebuie sa o iau dupa mine.ca la noi e problema cu lasatul copilului cand am de alergat,ca nu prea am unde sa o las si trebuie sa o car dupa mine.si intervine plictiseala .asta pana vine tati si atunci totul se schimba.devenim 2 rasfatate, nu mai este doar una.
Lulu,nu vad de ce nu i-ar place. Loc de joaca sa fie si copii.

www.dropshots.com/bettyknicoleta" target="_blank">POZE NOI!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu77 spune:

Citat:
citat din mesajul lui bettyk

Buna dragele mele.
Mihaela,face Alexia mea si ce zic eu. nu e intotdeauna cum vrea ea.de obicei e fetita ascultatoare . sunt zile si zile. zile in care ii dedic ei tot timpul meu liber si atunci alegem de comun acord ce sa facem si unde ne petrecem timpul si zile in care am eu mai multe de facut si de alergat si trebuie sa o iau dupa mine.ca la noi e problema cu lasatul copilului cand am de alergat,ca nu prea am unde sa o las si trebuie sa o car dupa mine.si intervine plictiseala .asta pana vine tati si atunci totul se schimba.devenim 2 rasfatate, nu mai este doar una.
Lulu,nu vad de ce nu i-ar place. Loc de joaca sa fie si copii.

www.dropshots.com/bettyknicoleta" target="_blank">POZE NOI!



Pai ..ce mai asteptati data viitoare?
Data viitoare pe langa cele necasare( suc, cafea, bere , seminte, chips, etc....) musai si un aparat foto, sa va imortalizez...sa am dovezi

Alina ,mamica lui LUCA GABRIEL (20.08.2007)
POZE http://picasaweb.google.com/lucagabriel07
www.picasaweb.google.com/comenzi.hainutze/

"Nu exista funie sau lant care sa lege mai strans si mai iute decat itele dragostei!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DanaAlex spune:

salut si de la mine ....aseara n-am ajuns acasa imediat, am mai terasit vreo cateva ore, corpul si cartea de identitate imi aduc aminte neplacut si brutal ca nu mai sunt la 20 de ani, maxim 25 sa pierd noptile prin baruri, ca in rest

Lulu , data viitoare adik miercuri (daca se voteaza ) mergem in mamaia...pana atunci, dupa amiaza daca ai chef de iesit dam o tura de statiune si bem noi un suc undeva la scandinavia, de exemplu - loc de joaca pentru copil, parcare, apus pe malul lacului sau la central sau daca mai stii alt loc e ok - dak nu ploua ne auzim ...azi eu ma gandeam sa ma duc pe plaja pe la vreo 18 si s-o iau pe jos pe malul marii sa fac aerosoli

Dana, mama Tianei (23 august 2006) si a lui Tiberiu (7 iulie 2007)

Mergi la inceput