Gasca de Constanta *115*

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Cornelia spune:

La multi ani fericiti, Ioana!

Distractie placuta la intalnire!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DanaAlex spune:

Citat:
citat din mesajul lui mihaela77O

'neata....moama,da ce pasari de noapte,sunteti!!!

...am fost in tura de noapte

Dana, mama Tianei (23 august 2006) si a lui Tiberiu (7 iulie 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DanaAlex spune:

Citat:
citat din mesajul lui Cornelia

Distractie placuta la intalnire!



multumim!
inteleg ca nu ajungi azi...trecem cu vederea absenta de azi, data viitoare te asteptam in ...

Dana, mama Tianei (23 august 2006) si a lui Tiberiu (7 iulie 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Gascaaaa ati ramas la far abator/loc de joaca/petrom/sau cum s-o numi?

Mi-a reparat masinaaaaa

Astept povesti cat de scurte...dar astept

O seara placuta!

all


www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=I%20Love%20DC&page=2" target="_blank">dod-1 si dod-2




Blogul Speranta moare ultima
Blogul lui Bogdan Andrei , goblenuri,Varsta lui Donu' Bodo,Varsta Isabella-Elena

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela77O spune:

seara buna....

tania,imi cer scuze ca am plecat fara sa-mi la revedere,dar eram deja in intarziere....data viitoare,promit ca stau sa beau si eu macar o cafea sau un suc....
sper ca v-ati simtit bine!

dodo,bine macar ca ai rezolvat cu masina de spalat,sa nu-ti fi parut rau,ca ai ramas acasa degeaba!


MIHAELA DE ANDREEA(03.04.1997) SI MIHAITA(25.09.2003)
Blogul lui Mihaita
Vreau Sa Nu Mai Fiu DIFERIT
A&M



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dadi_t spune:

Intru pe fuga sa urez:

La multi ani Ioana(Andata)!Sa creasca frumos si sa aiba o copilarie frumoasa!

Sunt rupta de oboseala. Intalnirea a fost super, ne-am intalnit mai multe fete decat ma asteptam..
Au fost: Camelia cu fetele si sotul, DanaAlex, Lulu cu Luca, Lali_mete cu Paul si surioara, Adinutza, Vladis si pentru un timp scurt,Mihaela cu Andreea.
Speram ca data viitoare sa ingrosati randurile.

Mihaela si eu am sezizat..dar, dupa vreo jumatate de ora ca nu esti...eram multe, vorbeam ,radeam...nici n-am simtit cand a trecut timpul.

Noapte buna!


<<<Tania,mami de Anduta(14 sept.) si Bibica(14 febr.)>>>
NOI!

Blogul lui Mihaita
Blogul lui Bogdan


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lali_mete spune:

Ola fetele!
Si eu tot scurta ,ca si Dady,ca sunt la fel de franta de oboseala. De data asta am fost timid,am recapitulat pana acasa : Adinutza cu coditze,DanaAlex foarte vesela si a facut cinste,Camelia cu doua fetite superbe si un sotz tare de gasca, Lulu de la mine din cartier(sigur am mai intrat in vorba si alta data,la cata gura am e imposibil sa nu o fi abordat niciodata la magazin unde am lucrat),Vladis foarte frumoasa si vorbareata ,si Dady ,care la fel,mi s-a parut foarte frumoasa,si abea astept sa ii cunosc si fetita vorbareata.Am uitat pe cineva ?Fetele,sper sa va fi placut de noi,macar pe jumattate cat mi-ati placut vi mie.Cred ca a-ti sughitat la 30 de minute dupa ce am plecat,si pana acum 40 de minute .,ca numai despre voi am vorbit.
Ma bag la somnic,ca am mai facut un rand de mancare de cand am ajuns acasa.Pup pe toata lumea.
Abea astept sa cunosc si restul fetelor...

Lali,mami+ Paul-Iuliansi+ Vali,tatiin devenire = NOI,o familie care vrea sa fie fericita !!
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Noi trei...un inceput de viata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu77 spune:

Heiiii...sunt prima?Cea mai harinica...TREZIREAAAAAA

Dana, azi la ce terasa te gasesc ? Cand pisica (copii) nu-i acasa......

Lali, pupppp si te asteptam mereu alaturi de noi.

Tania, servici usor . ADINUTZA somn usor , si Vladis...vb la job.

Cami, Luca m-a intrebat aseara cand o mai vede pe Teo...o fii o noua pasiune? Ce ma fac..ca in curand se intoarce nora de la "tzara", (cand hotareste doamna cuscra mediator sa imi aduca nora inapoi ).

Alina ,mamica lui LUCA GABRIEL (20.08.2007)
POZE http://picasaweb.google.com/lucagabriel07
www.picasaweb.google.com/comenzi.hainutze/

"Nu exista funie sau lant care sa lege mai strans si mai iute decat itele dragostei!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu77 spune:

Dodo...te asteptam data viitoare..adik azi?Hahahaha...saptamana viitoare, miercuri?Sa fie ziua noastra de dezmat?

Ce sa povestim? Fu tare bine si frumos, am avut uneori nevoie de medierea unor conflicte...hahaha ...ce simpatic..a se intelege ptr cei absenti,ca Luca a avut ceva de impartit cu un baietel de la locul de joaca, un baietel cu o mamica tare frustrata si parca si putin recalcitranta, cu toata ca Luca mai mic era mai infipt...deh..nevoie de mediere domnule'..noroc cu, cuscra mea, de aceea o iubesc eu

Am barfit(in sensul bun), am baut..unele suc, unele cafea, unele bere ,am spart seminte, am mancat bomboane, chips-uri, etc....A foste atre bine, ca de fiecare data cand ne intalnim.

Stiti vorba aia: BUN DA' PUTIN!

Alina ,mamica lui LUCA GABRIEL (20.08.2007)
POZE http://picasaweb.google.com/lucagabriel07
www.picasaweb.google.com/comenzi.hainutze/

"Nu exista funie sau lant care sa lege mai strans si mai iute decat itele dragostei!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Citat:
citat din mesajul lui lulu77

Dodo...te asteptam data viitoare..adik azi?Hahahaha...saptamana viitoare, miercuri?Sa fie ziua noastra de dezmat?

Ce sa inteleg...ca va intalniti si azi/zilnic/o data pe saptamana ?!
Ma bucur ca v-ati distrat(n-aveam nici un dubiu de fapt)...

Vom vedea cand si cum vom ajunge.Daca totul e ok bag cate un ochi pe aici si semnalizez


www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=I%20Love%20DC&page=2" target="_blank">dod-1 si dod-2




Blogul Speranta moare ultima
Blogul lui Bogdan Andrei , goblenuri,Varsta lui Donu' Bodo,Varsta Isabella-Elena

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!



Mergi la inceput