Gasca de Constanta *115*

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lulu77 spune:

Mneatza!

LA MULTI ANI IOANA!

mihaella, referitor la funcatie, eu te ajut, daca ai nevoie, pe partea de Resurse Umane.

Abia astept sa va vad fetelor...azi dupa 17..mai precis cred ca in jur de 17.30 apar si eu.

Lali, daca vii la intalnire, putem pleka impreuna din cartier.

Dodo
, vii?
Eu te astept, mi-e dor de voi..nu v-am vazut din iarna!

Alina ,mamica lui LUCA GABRIEL (20.08.2007)
POZE http://picasaweb.google.com/lucagabriel07
www.picasaweb.google.com/comenzi.hainutze/

"Nu exista funie sau lant care sa lege mai strans si mai iute decat itele dragostei!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela77O spune:

alina,multumesc...daca o sa am nevoie te caut!

in principiu,dodo a zis ca vine....dar vine..o aduc eu!!!


MIHAELA DE ANDREEA(03.04.1997) SI MIHAITA(25.09.2003)
Blogul lui Mihaita
Vreau Sa Nu Mai Fiu DIFERIT
A&M



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Citat:
citat din mesajul lui lulu77


Dodo
, vii?
Eu te astept, mi-e dor de voi..nu v-am vazut din iarna!



Mi-as dori sa ajung pentru copii(eu m-as inchide in casa pe viata-motivele mele -urasc viata asta cu tot ce inseamna ea)..dar depind de "nenea doctorul de masini de spalat" caci mi s-a imbolnavit(sper... sa nu fie deces),in rest am rezolvat cu "aionu'(avon)si celelalte sunt asezate pe placul meu...
vom vedea...ce si cum va fi


Participam la concurs www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=I%20Love%20DC&page=1" target="_blank">dod-1 si dod-2




Blogul Speranta moare ultima
Blogul lui Bogdan Andrei , goblenuri,Varsta lui Donu' Bodo,Varsta Isabella-Elena

Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela77O spune:

Citat:
citat din mesajul lui Dodo-pui
Mi-as dori sa ajung pentru copii(eu m-as inchide in casa pe viata-motivele mele -urasc viata asta cu tot ce inseamna ea)..dar depind de "nenea doctorul de masini de spalat" caci mi s-a imbolnavit(sper... sa nu fie deces),in rest am rezolvat cu "aionu'(avon)si celelalte sunt asezate pe placul meu...
vom vedea...ce si cum va fi



bey,tu vrei bataie???

reprogrameaza,ca doar nu iesi in fiecare zi....


MIHAELA DE ANDREEA(03.04.1997) SI MIHAITA(25.09.2003)
Blogul lui Mihaita
Vreau Sa Nu Mai Fiu DIFERIT
A&M



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ontica Camelia spune:

Citat:
citat din mesajul lui dady68

Camelia superba vacanta! M-am delectat cu privelistile grecesti...Mai, au ei acolo niste pietre...dar ce pietre frumoase...Mereu mi-a placut relieful grecesc!
In inregistrari apar 2 domni si o domnita dansand...dupa dexteritatea miscarilor banuiesc ca erau greci, nu?Super...sa va fie de bine si la cat mai multe experiente occidentale....



Tipa care dansa in filmulet, este romancutza de-a noastra, de fapt este una dintre cele trei ghide care erau cu grupurile de romani in croaziera. Tipul in alb este capitanul navei -Apolon- il cheama Dimitri, iar cel in rosu este membru al echipajului. Printre turisti erau si polonezi, care au facut antren doar cand s-a dat Metaxa (Metaxa party), in rest au fost cumintei. Cat despre peisaj, este inradevar deosebit, munte si mare, "piatra" cam peste tot.

La multi ani Annelies (elly_b) & Ioana (Andata)! Sa cresteti mari si frmoase!
Mamicilor sa va bucurati de frumoasele voastre si sa aveti parte numai de satisfactii din partea lor.

Dragelor, astia anunta ploaie dupa-amiaza , sper sa reusim sa ajungem si noi daca ne ajuta vremea!

Va doresc o zi buna!


***************************************
Mihaita - Vreau sa nu mai fiu diferit

--------------------------------------------

Bogdan - Si ingerii au nevoie de ajutor!
***************************

1 , 2, 3
www.dropshots.com/day.php?userid=173213&cdate=20070416" target="_blank">filme cu noi

Camelia cu Alexandra -Elena (27 feb 2004) & Tedora Lucia (5 aug 2007)

www.youtube.com/watch?v=IEL5RoD_xZc&NR=1" target="_blank">Tudor Gheorghe - Dorul calator

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu77 spune:

Dodo, lasa....ca iti vine cheful de viata alaturi de noi...tu ce crezi ca noi nu avem pase proaste? Aoleu...si inca cate.......dar....eu una ma tin tare, ca degeaba ma plang.Eu va astept

Alina ,mamica lui LUCA GABRIEL (20.08.2007)
POZE http://picasaweb.google.com/lucagabriel07
www.picasaweb.google.com/comenzi.hainutze/

"Nu exista funie sau lant care sa lege mai strans si mai iute decat itele dragostei!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lali_mete spune:

Mihaela ,referitor la "paseri de noapte" ,nu spuneai ca adormi tarziu ori m-am chiaunit de tot si atribui comentarii aiurea ? Daca adormi tarziu,ia\nainte sa adormi da oraita pe forum .
DanaAlex sunt doar tinerica maai,frumusica doar cateodata pentru lume,numa' sotz ma vede mirifica mereu cred ca-i trebuie o pereche de ochelari,ca nu mai vede bine
Lulu multzam de invitatie,cred ca vin acolo din directia opusa a orasului,ca am de gand sa merg pe la nasa baiatului,daca nu din zona,de-acolo,ca mai merg la cineva...Azi umblu breambura,ca doar sotz nu-i acasa,si imi fac de cap.Nu-i plecat departe,doar la scarbici,si oricum nu este impotriva intalnelilor mele cu fetele .

Lali,mami+ Paul-Iuliansi+ Vali,tatiin devenire = NOI,o familie care vrea sa fie fericita !!
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Noi trei...un inceput de viata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihaela77O spune:

Citat:
citat din mesajul lui Lali_mete

Mihaela ,referitor la "paseri de noapte" ,nu spuneai ca adormi tarziu ori m-am chiaunit de tot si atribui comentarii aiurea ? Daca adormi tarziu,ia\nainte sa adormi da oraita pe forum .



asa este,mai devreme de 12.30,never...dar cand bantui io,nu-i nimeni...nu stiu cum se face....


MIHAELA DE ANDREEA(03.04.1997) SI MIHAITA(25.09.2003)
Blogul lui Mihaita
Vreau Sa Nu Mai Fiu DIFERIT
A&M



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vladis spune:

asa deci, s-a lamurit secretul disparitiei cameliei, la gretzili, bre ... vacanta romantica bine ar fi ca toata lumea sa absenteze din aceleasi motive fericite, poate ne vedem dupa-amiaza.

deci se facu miercuri, daca nu vine potopul, ne vedem la ora 17, eu vin solita, direct de la job, care e prin zona, mi-ar fi peste mana sa ma duc pana in partea cealalta a orasului ca sa iau cupilu' si sa ma intorc.

dodo, hai ca sa mai uiti de probleme, macar pentru o ora

in alta ordine de idei, baiatu' lu' tata, asteptat si dorit sa continue cariera de sportiv dovedeste o impotrivire atroce la orice sugestie de a face sport; adicatelea, la karate ia bataie , la inot se ineaca , la tenis e grea racheta si tot asa... iar ca raspuns final la intrebarea "ce sport vrei sa faci?", raspunsul a fost "vreau sa cant la pian si la ghitara", de ne-a lasat masca, noi nefiind o familie cu preocupari muzicale, copilu' n-a vazut, n-a auzit...acu' ce sa fac, sa insist totusi cu sportul sau sa iau de buna cererea lui, are totusi 5 ani, ma gandesc ca e prea devreme pt a studia un instrument muzical.

mami de miruna(27.01.1996) si vlad (20.07.2005)

Si Mihaita are nevoie de voi!

Speranta si incredere pentru David



www.dropshots.com/vladis" target="_blank">POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu77 spune:

Deci, ne lasa vremea sa facem intalnirea?
O sa fiti inaintea mea acolo, ajung in jur de 17.30 din motive de recuperat copil de acasa, asa ca va rog nu beti toata cafeaua din Petrom.
In rest, sper sa va gasesc cu voia buna la maxim........

Alina ,mamica lui LUCA GABRIEL (20.08.2007)
POZE http://picasaweb.google.com/lucagabriel07
www.picasaweb.google.com/comenzi.hainutze/

"Nu exista funie sau lant care sa lege mai strans si mai iute decat itele dragostei!"

Mergi la inceput