Colectia de toamna - iarna 2005, acum mari!!! (10)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns madau spune:

Pt cine e interesat, incepand de maine, la Carrefour Vitantis e circul "Safari", zilnic de la ora 20 sau sambata de la ora 17.

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567493374/" target="_blank">poze pana la 1 an, www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567398541/" target="_blank">de la 1 la 2 ani, PARTY 3 ANISORI , de la 3 la 4 ani , Turcia 2009
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei, www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2


bijuterii noi la UNIQUE BIJOUX


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catutza spune:

Noki , merci mult voi cand plecati? eu una nu spun nimic de tabara ca eu sunt mamoasa si...intelegi tu

Roxana , ma bucur ca ati fost la mare si ca a fost placut! daca ai timp vreau si eu detalii (unde ati fost cazati, cat costa- merg nasii si ma intrebau daca stiu ceva cazare ok la noi, ei vor in august)
abia astept pozele

Alina , nu pot sa vad pozele tale, imi cere parola dar incerc si maine de la servici poate vrea
deci gata, ai intrat in concediu inteleg

Lavi , cat au rezistat fetele la nunta?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristinamh spune:

noki, las-o.

si fi'mea pleaca luni, o saptamana. daca vrea, eu cred ca nu vor fi probleme.

Cristina
Atelierul de creatie Biblioteca Nazdravanilor Naz si Ani, eroi de poveste
www.talentedenazdravani.ro/concurs_desfasurare.htm" target="_blank">Proba saptamanii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_alinus spune:

Noki daca vrea las-o. A mea clar zice nu, la tot . Sunt un pachet denervi acum, a nustiu cata oara incerc sa o duc la o activitate si ajunsa la fata locului incepe sa planga si sa faca ca toate alea....si nu e in stare sa imi zica motivul. Are mereu prietene cu ea, ele fac, incearca sa o convinga si pe ea , insa nimic....Si nu e o fata retrasa, ii place sa se joace cu copii, sa se bage in seama....eu nu inteleg ce are si pace! In fine o sa o las in pace.

Cata vezi ca scrie care e parola, din pacate interfata e in franceza, dar cand deschizi mailul vezi: Nom d'usager: (user name).....
Mot de passe (parola) ....

Cristina vacanta placuta Irisucii!

Roxi sa va fie de bine vacanta! V-ati luat apartament la mare sau v-ati cumparat apartament la voi acolo? Ca sa va felicit, nu de alta! Sanatate puilor!


Alina (DPN 6.11.2010) si Amalia 17.11.2005

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=65487" target="_blank">Povestea nasterii Amaliei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns meems spune:

Lavi, ce fain povestesti de nunta, ati fost intr-adevar nasi-model, abia astept sa vad pozele!! Felicitari si fetelor ca v-au lasat sa nasiti in voie

Miha80 Ce bine ca ai mai intrat, mi-era dor de tine.

Noki, felicitari pentru terminarea sesiunii! Eu zic s-o lasi pe Sarah, mai ales daca ea e hotarata ca vrea.

Roxi Imi pare rau ca nu ai primit urarea mea, poate am avut numarul gresit. Ma bucur ca v-a priit concediul. Si nu uita... varsta e doar un numar, cu adevarat conteaza doar cum te simti in suflet.

Bic, ce patanie! Noi ne chinuim acum cu Rianna sa invete sa inoate, dar nu e foarte interesata, mai mult ii place sa se balaceasca cu colacul, sa se joace prin apa.

Cami, Feli - vazut poze, taaaare frumoase!

Alina, eu zic sa lasi emotiile la o parte si sa-ti faci baia pe negru daca la asta visezi.
Si ai mei sunt la Hateg si mereu cand ii sun imi spun ca ploua, dar cred ca prin zona noastra nu au fost inundatii.

Ina Te-am visat intr-o noapte, nu demult, venisesi cu Rachie in vizita la noi. Deci... va asteptam!

Anda, cam de mult nu mai zici nimic...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

Daca e cineva curios...am pus poze cu noi in Antalya....in contul comun e linkul. Frumos concediu, obositor drumul, dar per total ne-am simtit foarte bine. Margelesc de zor asa ca mi-e timpul limitat. Pupam pe toata lumea.

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567493374/" target="_blank">poze pana la 1 an, www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567398541/" target="_blank">de la 1 la 2 ani, PARTY 3 ANISORI , de la 3 la 4 ani , Turcia 2009
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei, www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2


bijuterii noi la UNIQUE BIJOUX


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catutza spune:

Alina , se vede ca de ce a trebuit sa-mi pun ochelari mi-au placut mult pozele, are Amalia o gurita
frumoase pozele voastre iar Amalia parca e o mica ratusca, numai in apa! poze cu burtica ta cand ne arati?

Madalina , superbe pozele voastre!iar "coana Mitza" o scumpa
cat ati facut pe drum cu masina pana in Turcia?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia74 spune:

Mama, mama, ce de poze frumoase!

BB_alinus ce bine s-a simtit Amalia in apa. Ce m-a suprins e ca ceilalti de pe plaja erau cu genti de voiaj la ei, nu era la sfarsit de saptamana sau asa merg ei la balaceala?

Meems evident, ca pozele voastre sunt cu grupul (frumos, imi place) si ca Rianna era tot cocheta, nu-i lipseau ohcelarii de soare cand sorbea sucul

Madau wow, ce rabdare ati avut sa mergeti cu masina in Antalia. Noua pana in Duni ni s-a parut prea mult, cand ne-am intors prin Varna am ajuns acasa rupti.
Ati stat la un hotel f.frumos, sa va fie de bine.

Catutza da, a fost cam friguroasa vremea, am avut doar vreo 4 zile de plaja din 8, in 2 a stat Ilinca cu tricoul pe ea si a facut castele de nisip, iar in altele 2 ne-am plimbat prin Sozopol. Dar mie mi-a placut la nebunie, daca as putea, m-as intoarce acum acolo. Apropo, si Ilinca m-a intrebat azi cate zile mai sunt pana mergem din nou la bulgari

Noki nu stiu ce sa zic, ma abtin. Ilinca nu face mai nimic singura, nu se spala, nu se imbraca, nu stiu cum e Sarah. Iar daca ai avea un sot ca Doru al meu, sigur n-ar pleca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavi02 spune:

'neata rapid,

Ieri am fost la pediatra la o vizita de control, nu mai fusesem din octombrie si azi noapte baga Nati tuse cu suieraturi Asa, de pregatire de concediu

Noki fetele sunt aici pt ca vineri dupa masa, Doamne Ajuta! plecam in concediu. Din program: azi extractie dintisor Silvia la ora 19, maine il sarbatorim pe Filip, pt ca azi e ziua lui, face 2 ani. Printre picaturi, azi si maine seara/noapte, terminat de spalat rufe si bagaje! Deja m-am apucat de ele de aseara.
Asa ca nu stiu zau cand ne-am putea vedea

Tabara - nu e lunga, 4 nopti. Daca cineva isi asuma raspunderea dusului si imbracatului (acel cineva poate fi Sarah insasi ), cu laptele eu nu mi-as face griji. Si daca nu mananca 4 nopti lapte nu e o tragedie. Ce-i drept cam la fel si cu dusul la o adica.

catutza pana la 1.30. am scris in "relatarea pe larg".

Roxi sa va fie de bine concediul! Asa-i, e foarte bine cand te cazezi in apartament, ai mai mult spatiu la dispozitie ziua + intimitate noaptea, ceea ce pica bine.
La multi ani inca o data, eu am bifat demoralizarea la 30, sper ca la 35 o sa ma simt tinerica!

Alinus un NU hotarat pt gresia neagra: se vede orice fir de praf, de par, orice scama. Se vad imediat stropi de sapun, daca cineva a stropit cand s-a spalat pe maini (avem noi 2 locatare cu acest obicei). In plus, micsoreaza optic spatiul (dar poate ai baia f mica). Eu mi-am pus gresie maro inchis in bai si acum regret.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavi02 spune:

Bijuterii - pana la urma mi-a facut cadou fina o garnitura colier + bratara comandate de ea din ceva sticla de Murano cu foita de aur blabla. Cert e ca probate nu mi-a placut cum imi stateau, garniturile dintre pietricele erau aurite urat, mi s-a parut ca e o chestie de zi nu de seara, plus ca nu pusca cu rochia, era alta nuanta de maro, asa ca am purtat la gat colierul/lantisorul de aur combinat (rosu, galben, alb) primit de la Virgil asta primavara (adus din State) si atat, fara bratara.

Colierul respectiv mi s-a parut ca se potriveste mai bine fiind veritabil si in plus si rochia batea ba in auriu, ba in argintiu, ba in rosiatic, in functie de lumina, asa ca mi s-a parut ca s-a potrivit. In plus, mai bine mai discret si veritabil decat mare si gablont, dupa gustul meu. O sa vedeti pozele.

Fina mea nu s-a suparat ca nu am purtat garnitura de la ea, am stabilit din start ca daca ma simt bine cu ea o port, daca nu, nu, importanta nu e parerea celorlalti ci sa ma simt eu OK cu ceea ce port.

Madau sa va fie de bine vacanta!
Ma voi uita la poze cand voi avea timp!

Mergi la inceput