Dovlecei in costum de baie *157*

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns happy_uka spune:

Neatza !!
La multi ani, Monikus, sanatate, fericire si tot ce-ti doresti ! Sa aveti un concediu placut!
Alex, merci de coffee Ce mai face printesa?
La multe lunite si techilosilor, Andrei si Stefan!
Iuliapapusa, e o dulceata Stefania, mi-o imaginez cum iti da pup ! ce frumos!
Selen, e o scumpa Ebru, dar stii deja asta! Aide, sa aveti o zi frumoasa, chiar daca ploo ca la nebuni aici
Elle, concediu placut, meriti sa te relaxezi dupa toate cate-au fost..Tin pumnii sa aveti vreme buna !! Pupici! Si sa facetiu multe poze!
Anomis, concediu placut si tie ! Have fun!!
Raluk, am ramas datoare cu niste raspunsuri ..Ma intrebai unde mergem la munte si daca nu venim prin partile voastre Noi mergem tot la casa noastra de langa Breaza, acolo unde am copilarit eu. Ne simtim grozav acolo, Carina e ca asasa, vin si parintii mei, asa ca, abia astept, rasfatzul suprem. Am vazut si eu pozele cu Alexu, e adorabil, a crescut mare si frumos!! Sper sa treaca repede raceala, sa nu fie grav. Va pupam dulce rau ! Si felicitari pentru 'ta-ta-ta'
Cam atat de aici din ploioasa Constanta...Ieri am stat toata ziua in mall, cu o prietena cu un Duracell de Andrei, cu Santo, cu ai mei parinti...sa vedem azi cum rezolvam cazul...




C a r i n a
Nihil Sine Deo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lali_mete spune:

Shhhh!

Ce liniste este!!!

Lali,mami+ Paul-Iuliansi+ Vali,tatiin devenire = NOI,o familie care vrea sa fie fericita !!
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Noi trei...un inceput de viata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns happy_uka spune:

Eu ma tot intreb ce este cu Hepi.. stie cineva? cred ca e o saptamana de cand nu am mai auzit de ea... Sa ne lase, asa..in ceatza...mami, haide pe la noi!!

C a r i n a
Nihil Sine Deo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns happy_uka spune:

Citat:
citat din mesajul lui Lali_mete

Shhhh!
Ce liniste este!!!

Lali,mami+ Paul-Iuliansi+ Vali,tatiin devenire = NOI,o familie care vrea sa fie fericita !!
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Noi trei...un inceput de viata!



vaaai ce frumoooos, ce artistic

C a r i n a
Nihil Sine Deo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danangie spune:

ANOMIS multumesc de reprimire.

Fetelor vreau si eu la mare, vreau si eu sa fac bagaje. Hmmm....de ceva ani tot mergem pe undeva.§Chiar si in romanica. Acuma asteptam o carte de credit si daca reusim poate tragem totusi o fuga la mare, ptr cateva zile. Macar sa zic si eu ca am fost la mare.

Ce faceti voi acum? Eu pe aici.Piticii dorm, Alin s-a dus sa se tunda....



S-a mai nascut o stea: ALESSIO MICHELE! (07/06/2008)
A doua minune din viata mea: MATTIA GABRIEL! (21/10/2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lali_mete spune:

Noi iesim afaa,s-a linistit ploaia de ceva timp si Paul nu mai ae stae. S-a chinuit sa doama si nu a eusit decat 10 minute.

Lali,mami+ Paul-Iuliansi+ Vali,tatiin devenire = NOI,o familie care vrea sa fie fericita !!
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Noi trei...un inceput de viata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monikus spune:

Buna fetele,

Am intrat si eu putin pe la voi sa va ofer la alegere cate ceva: .

Noi am fost un pic afara, ne-am intalnit cu Lullaby si cu Cristina si cu bebeii din dotare. Sunt toti bronzati. Le multumesc frumos ca au venit in vizita.

Va multumesc tare mult pentru urari si va transmit inapoi gandurile bune.

Noi suntem asa pe ultima suta de metri. Bagajul lui Rares, sau mai bine zis bagajele lui sunt aproape gata si sunt sigura ca vor ocupa tot portbagajul. Mai am inca de cumparat cate ceva de afara dar il astept pe sot cu masina. Termin eu pana la noapte.

Acum tre sa ma chinui sa culc copilul pt ca nu prea vrea sa doarma si apoi sa pregatesc cate ceva pt musafirii de diseara. Asa ca, va pup mult de tot si fug la treaba.

Sper sa fie frumoasa vremea ca sa putem sa . Promit sa va pastrez si voua.

si ne auzim cand ne intoarcem. Promit sa aduc si poze.



Monica, mami fericita de RARES ANDREI (16.10.2009) BEBE
povestea nasterii micutului Rares Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns delia79 spune:

Neata

Dana, Brie e o branza, care mie imi place doar in sandwich-uri sau peste legume/ciuperci la gratar, ca e mai moale asa... si mie imi plac alea tari .

Mai, pe mine ma termina psihic ora culcarii, adica adoarme asa greu soimita mea, ca imi vine sa ma dau cu capul de pereti. Inca mai doarme dimineata, pe la 10 (vreo jumate de ora), apoi pe la 1-1:30 un somn mai bun de vreo ora, pe la 6 iar vreo jumate de ora. Asta in zilele bune, of course. Dar de fiecare data ma chinui tare mult s-o adorm, uneori si o ora ca sa doarma jumate de ora . Uffff, mai e cineva ca noi?

Si inca n-am reusit sa scot o masa de tzitzi, cea de dimineata..... e jale mare daca nu apare tzitzi, urla ca disperata, nu stiu ce ma fac, ca de la 1 aug merge la gradi cateva ore.

Hai ca m-am plans.

Raluk, e mai bine Alexutu?

Elle, cum sunt fetele? Ai plecat deja in concediu....parca, tin pumnii sa fiti sanatosi si sa va simtiti super bine acolo

Ah, soimita incepe sa aprecieze desenele animate.....

Selen, ai o frumusete de fetita tu acolo, duuulce tare





Mamy de Sofia scumpa (20 septembrie 2009)
Pozici Sofia botez
www.monitorulsv.ro/Local/2009-11-23/Primul-bebelus-botezat-in-costum-popular-bucovinean" target="_blank">Sofia bucovineanca
Photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns delia79 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Lali_mete

Shhhh!
Ce liniste este!!!

Lali,mami+ Paul-Iuliansi+ Vali,tatiin devenire = NOI,o familie care vrea sa fie fericita !!
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Noi trei...un inceput de viata!



Ah, ce mult imi place Bjork !!!
Am invatat multa muzica de la sotz, dar pe asta o stie/apreciaza de la mine.... (alaturi de Skunk Anasie, Radio Head, Endless Zone...etc ).

Gata, ma duc sa plimb cupil bun si cuminte



Mamy de Sofia scumpa (20 septembrie 2009)
Pozici Sofia botez
www.monitorulsv.ro/Local/2009-11-23/Primul-bebelus-botezat-in-costum-popular-bucovinean" target="_blank">Sofia bucovineanca
Photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns suede spune:

La multi ani Monikus!!!
Multa sanatate si numai bucurii!


Laura fericita de puiut scump norocos Mihnea Costin 12.10.2009
Poze noi

Mergi la inceput