FIV in Ungaria 109

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Motzishor spune:

Multumesc samira!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamolnar spune:

Samira nu aveai de unde sa stii ca fac FIV pt. ca nu am spus. Am avut speranta ca daca nu spun se va implini visul meu si o sa vin numai cu rezultatul pozitiv. Din pacate n-a fost sa fie.
Adina multumesc de incurajari. Sa fiu sincera mi-e cam frica de faza cu adoptia din cauza birocratiei, dar incep sa ma interesez ce trebuie facut, iar daca va fi sa mai incerc un FIV sau nu vom vedea in toamna.
Multumesc tuturor fetelor pentru sprijinul moral.Va pup Va iesi soarele si pe strada mea


MTHFR - A1298C,genotip homozigot,3 sarc oprite in ev(5s,5s,7s)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adipapazi spune:

faceam reclama la bb! cenzura lucreaza, cna-ul ma blocheaza! ia sa vad, acuma apare mesajul?

Adi +15

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Motzishor spune:

fetelor, are cineva dintre voi idee daca tratamentul de stimulare pt. FIV afecteaza analizele hormonale din ziua 2 a cilcului urmator?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BoboMom spune:

Motzishor, poti incepe pastilele in oricare din zilele 1-4 ale ciclului, din cate stiu eu. Eu am inceput in a doua sau a treia zi, nu mai tin minte exact. Bafta multa! Ai deja si biletul de avion? Ce putin mai aveti si tu si Simonia!

Cristal, ai incredere in Dumnezeu si in embrionasi. Tinem pumnii sa fie lipiciosi!

Bombi, ma bucur ca te simti mai bine. Doamne ajuta sa fie cu reusita!

Pupam pe toata lumea si tinem pumnii si pumnisorii stransi!

Laura de Nicholas James 9 Noiembrie 2009
Sapte Luni
Poze
Poze botez si nu numai
www.youtube.com/watch?v=E9FMYc2Px0s" target="_blank">Filmulete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns samira33 spune:

motzishor,poti incepe linistita din ziua 2 pastilele...le poti incepe si din ziua 1...ca nu influenteaza hormonalele.
eu le-am inceput din ziua 1 si in ziua 2 am facut hormonalele.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Motzishor spune:

da Laura, tocmai am cumparat biletele (numai pt. mine) acum 5 minute. Deci e batut in cuie: cu D-zeu inainte!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Motzishor spune:

samira, mutumesc mult de raspuns. Asta da surpriza, nu ma asteptam sa nu influenteze hormonalele, din cite stiam AC dozeza hormonii in asa masura sa tina ovarele la repaus. Dar cred ca nu stiu eu bine. Am sa incep de astazi, ziua 1 AC, pt. ca nu mai am rabdare. Asta ca sa stiti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns samira33 spune:

motzishor,o singura pastila nu are timp sa influenteze hormonalele...daca luai o perioada indelungata AC si faceai hormonale atunci erau influentate de Ac...insa asa...o singura pastila nu influenteaza.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Motzishor spune:

perfect, am sa iau prima pastiluta astazi si miine dimineata ma prezint la laborator pt. testele de singe. D-ne ajuta!

Sonya, cit o sa stai in Budapesta? O sa ai timp sa ne vedem? Poate cutreieram Budapesta in gasca, ce zici?

Mergi la inceput