FIV in Ungaria 109

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns adipapazi spune:

cristalule, tre sa crezi in ei. 2 buni si RECLAMA ILEGALAsi.

Adi +15

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adipapazi spune:

scuze, nu stiu ce se intampla cu reclama aia ilegala, io am vrut sa scriu RECLAMA ILEGALAsi

Adi +15

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adipapazi spune:

a innebunit cineva pe aici? cristal, ziceam ca sa ai embrioni grasi si sa se faca bebelusi mari din ei!

Adi +15

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bombi spune:

la ce faceai reclama? (scrie cuvintul cu spatii intre litere)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tamaryllis spune:

Capitolul trecut e inchis si nu are link-ul catre cel nou. Rog moderatorul sa puna link-ul catre acest capitol. Multumesc!
Laura, chiar aseara ma gandeam la un user comun, ma gandisem la aceeasi denumire, dar nu "gaseam" parola. Asta imi place!

11+
incepand cu anul 2010 voi fi fericita de copilas sanatos!


MTHFR C677T heterozigot, proteina S 51%, PAI 4G/5G heterozigot
Am avut un vis: mergeam pe o plaja iar Dumnezeu pasea alaturi de mine, iar pasii ni se imprimau pe nisip, lasind o urma dubla... Atunci mi-a trecut prin minte ideea ca fiecare din pasii nostri reprezentau o zi din viata mea. M-am oprit ca sa privesc in urma... Dar am observat ca in unele locuri in loc de doua urme nu mai era decit una singura.Am revazut filmul vietii mele. Locurile in care nu se vedea decit o singura urma corespondeau cu zilele cele mai intunecate ale existentei mele: zile de neliniste si de rea-vointa, zile de egoism sau de proasta dispozitie, zile de incercari si de indoiala, zile de nesuportat... Zile in care eu fusesem de nesuportat. Si atunci intorcindu-ma spre Domnul am indraznit sa-i reprosez: Totusi ne-ai promis ca vei fi cu noi in toate zilele! De ce m-ai lasat singur in zilele cind aveam cea mai mare nevoie de Tine? Iar Domnul mi-a raspuns: Dragul meu, zilele pentru care n-ai vazut decit o singura urma de pasi pe nisip sunt zilele in care te-am purtat pe brate...
Dupa Ademar Barros, poet brazilian.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns samira33 spune:


nah..ca ai patit-o adino...la ce faceai reclama ,soro???

hello gagici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Motzishor spune:

samira draga, stai linistita ca nu m-am suparat. Am inteles si inteleg punctul tau de vedere... sincer si cu toata inima apreciez si multumesc contributiile tututor. M-au ajutat si ma ajuta foarte mult si cred ca nu sint singura... Ca sa fiu sincera nu stiu ce m-as fi facut fara voi, fetele cu suflet mare care impartasesc si sprijina moral + informational noile aspirante. Confuzia mea a fost ca faceam clic pe ce era pe prima pagina inainte postat ca pensiune Korona si ma ducea in balarii - de aceea am considerat ca nici restul de linkuri corelate (impresii de oaspeti, etc.) nu merg. Imi cer scuze inca o data, a fost vina mea - trebuia sa fiu mai atenta si sa fac click pe toate linkurile prezentate.

In alta ordine de idei am confirmat prima programare cu Pk pe 12 Iulie. Simonia o sa fie si ea cu mine, in acelasi hotel (Charles) pina pe 27. Speram sa fie bine si D-zeu sa fie cu noi toate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Motzishor spune:

D-ne ajuta bombi, sa ai embrioni zdraveni si lipiciosi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns samira33 spune:

Doamne-ajuta motzishor,sa fie cu reusita!!!
cand incepi stimularea???

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Motzishor spune:

samira, stimularea incepe pe 13 Iulie. Il vad pe PK la sfirsitul celor 3 zile de pauza si de a II- a zi incep stimularea, apoi il mai vad dupa 6 zile. Acum nu stiu ce sa fac - astazi e CD 1 si nu as lua AC de astazi, le-as lua de miine (CD 2) ca sa fac miine de dimineata analizele hormonale de CD 2. PK nu mi le-a cerut (a fost multumit cu ce am deja la dosar) dar ma gindesc ca nu ar fi rau sa le mai fac o data. Voi ce ziceti? Are ceva daca incep AC din ziua 2 in loc de 1?

Mergi la inceput