Ghiocei de martie-aprilie 2009 ***220***

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Bianca2503 spune:

Voi cu tigarile voastre.

Si eu am fumat din clasa a noua pana acum vreo 3 ani. Cand l-am cunoscut pe Robert m-am ambitinat si m-am lasat de fumat ca sa nu zica ca pupa o scrumiera si m-am mai lasat ca se tot scumpeau tigarile si nu aveam chef sa imi cheltui banii pe ele.

Recunosc ca acum vreo 10 zile mi s-a facut pofta si mi-am luat un pachet de ceva mentolat. M-a durut mana cand am dat 10 lei pe el. Am luat mentolate ca am zis sa nu cad in cur de la primul fum. MI-am facut damblaua, insa mi se mai face pofta din cand in cand dar sper sa ma abtin.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Anamariame succes la lasatul de fumat !! Mie tot nu-mi vine sa cred ca dupa 15 ani de fumat de-ala ca lumea adica minim 1 pachet pe zi, m-am lasat ! V-am zis doar care a fost primul gand ce mi-a trecut prin cap cand am vazut cele 2 liniute norocoase :aoleu, trebuie sa ma las de fumat !!

Bianca, imi pare rau ca nu ne sincronizam la Cluj !

Ilinca, nici eu nu-s fan carne, dar in lipsa de alte variante gustoase, buna e ! Iaurt in schimb mananc cu galeata

Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Zambarici (03.03.09)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

InaPreda, ma bucur ca ai iesit la lumina !!

Abia astept sa ne vedem tufetelor !!!!!!!!!

Georgiana, unde estiiii?? ai jurat pe Chanel ca ne vedem !!!

Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Zambarici (03.03.09)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ayla21 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ilinca_M.
Sa v-o mai prezint si eu pe Sophiphi la aproape 14 luni

Super dulce!

_
www.glitter-graphics.com/users/monika21m" target="_blank">Monica, mami de Claudiu si Luana - Sunt o mica printesa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ayla21 spune:

Citat:
citat din mesajul lui novus

Petrean, ti-am admirat flacaii !!
De unde le gasesti rompere ca eu tot caut ca alea de anul trecut sunt mici si mi se par tare practice !

Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Zambarici (03.03.09)




Novus, nu mai exista desfacere la gama "Praz" in Deva? Aveau hainute superbe, dar de cand au desfinta magazinul de la Reno nu stiu unde mai au. Eu aveau si salopetele si body, pana la 36 de luni.

_
www.glitter-graphics.com/users/monika21m" target="_blank">Monica, mami de Claudiu si Luana - Sunt o mica printesa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ayla21 spune:

Am vazut pozele cu Ilinca de la intalnire.
Si pe Ianis baietel
Si mai vreau sa o felicit pe Magdyi pt fetita! Sarcina usoara in continuare!
De Karina nu mai stiti nimic?
Am gasit si pe Maria K in lista gravidutelor. Maria, felicitari! sarcina usoara!

_
www.glitter-graphics.com/users/monika21m" target="_blank">Monica, mami de Claudiu si Luana - Sunt o mica printesa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ayla21

Citat:
citat din mesajul lui novus

Petrean, ti-am admirat flacaii !!
De unde le gasesti rompere ca eu tot caut ca alea de anul trecut sunt mici si mi se par tare practice !

Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Zambarici (03.03.09)




Novus, nu mai exista desfacere la gama "Praz" in Deva? Aveau hainute superbe, dar de cand au desfinta magazinul de la Reno nu stiu unde mai au. Eu aveau si salopetele si body, pana la 36 de luni.

_
www.glitter-graphics.com/users/monika21m" target="_blank">Monica, mami de Claudiu si Luana - Sunt o mica printesa



Nu, s-a desfintat !

Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Zambarici (03.03.09)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ayla21 spune:

Novus, dau au comanda online, ia sa ne bagam nasucul pe acolo.
http://www.praz.ro/

_
www.glitter-graphics.com/users/monika21m" target="_blank">Monica, mami de Claudiu si Luana - Sunt o mica printesa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ayla21

Citat:
citat din mesajul lui Ilinca_M.
Sa v-o mai prezint si eu pe Sophiphi la aproape 14 luni

Super dulce!

_
www.glitter-graphics.com/users/monika21m" target="_blank">Monica, mami de Claudiu si Luana - Sunt o mica printesa



Eu de ce nu o pot vedea pe Sophihi ??!!

Imi zice : oops!! Internet Explorer could not connect to community.webshots.com


Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Zambarici (03.03.09)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ayla21 spune:

www.praz.ro/colectia-primavara-vara-2010/set-5-chilotei-baieti-4.html" target="_blank">Salopeta cu maneci sau www.praz.ro/colectia-primavara-vara-2010/set-5-chilotei-baieti-3.html" target="_blank">fara maneci. (de-astea am purtat noi anul trecut).

_
www.glitter-graphics.com/users/monika21m" target="_blank">Monica, mami de Claudiu si Luana - Sunt o mica printesa

Mergi la inceput