Ghiocei de martie-aprilie 2009 ***220***

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ayla21 spune:

Citat:
citat din mesajul lui novus

Citat:
citat din mesajul lui Ayla21

Citat:
citat din mesajul lui Ilinca_M.
Sa v-o mai prezint si eu pe Sophiphi la aproape 14 luni

Super dulce!

_
www.glitter-graphics.com/users/monika21m" target="_blank">Monica, mami de Claudiu si Luana - Sunt o mica printesa



Eu de ce nu o pot vedea pe Sophihi ??!!

Imi zice : oops!! Internet Explorer could not connect to community.webshots.com


Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Zambarici (03.03.09)




Nu da click direct pe link in quote, ca nu merge, copiaza linkul din quote si da-l paste in fereastra noua.

_
www.glitter-graphics.com/users/monika21m" target="_blank">Monica, mami de Claudiu si Luana - Sunt o mica printesa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ayla21

Novus, dau au comanda online, ia sa ne bagam nasucul pe acolo.
http://www.praz.ro/

_
www.glitter-graphics.com/users/monika21m" target="_blank">Monica, mami de Claudiu si Luana - Sunt o mica printesa



Le-am gasit , sun maine sa vad in cat timp sosesc si sa gasesc marimea potrivita ca ei le lucreaza cam stramte de aia nu prea imi placeau salopetele de la ei

Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Zambarici (03.03.09)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ayla21 spune:

Si www.praz.ro/colectia-primavara-vara-2010/set-5-chilotei-baieti-5.html" target="_blank">de asta am avut anul trecut.

_
www.glitter-graphics.com/users/monika21m" target="_blank">Monica, mami de Claudiu si Luana - Sunt o mica printesa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ayla21 spune:

Praz Fashion Srl este o companie privata cu capital integral romanesc ,cu sediul in localitatea Hunedoara,Parc Industrial,nr.2, jud .Hunedoara.

tu esti aproape, le poti face o vizita.

_
www.glitter-graphics.com/users/monika21m" target="_blank">Monica, mami de Claudiu si Luana - Sunt o mica printesa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ayla21

Praz Fashion Srl este o companie privata cu capital integral romanesc ,cu sediul in localitatea Hunedoara,Parc Industrial,nr.2, jud .Hunedoara.

tu esti aproape, le poti face o vizita.

_
www.glitter-graphics.com/users/monika21m" target="_blank">Monica, mami de Claudiu si Luana - Sunt o mica printesa



Pai si asta e o varianta, chiar am drum la agentia noastra din HD sapt asta, dar sa vad daca au magazin acolo, vad ca sediul e in parcul industrial

Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Zambarici (03.03.09)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ayla21 spune:

Citat:
citat din mesajul lui novus

Citat:
citat din mesajul lui Ayla21

Praz Fashion Srl este o companie privata cu capital integral romanesc ,cu sediul in localitatea Hunedoara,Parc Industrial,nr.2, jud .Hunedoara.

tu esti aproape, le poti face o vizita.

_
www.glitter-graphics.com/users/monika21m" target="_blank">Monica, mami de Claudiu si Luana - Sunt o mica printesa



Pai si asta e o varianta, chiar am drum la agentia noastra din HD sapt asta, dar sa vad daca au magazin acolo, vad ca sediul e in parcul industrial

Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Zambarici (03.03.09)




Uite aici
http://www.praz.ro/sercicii-clienti.html

De curand,la sediul firmei functioneaza magazin Outlet cu produse incepand de la 1 leu.


Orar de functionare :

Luni –Vineri :8.00-18.00
Sambata : 9.00-13.00.

_
www.glitter-graphics.com/users/monika21m" target="_blank">Monica, mami de Claudiu si Luana - Sunt o mica printesa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ayla21

Citat:
citat din mesajul lui novus

Citat:
citat din mesajul lui Ayla21

Praz Fashion Srl este o companie privata cu capital integral romanesc ,cu sediul in localitatea Hunedoara,Parc Industrial,nr.2, jud .Hunedoara.

tu esti aproape, le poti face o vizita.

_
www.glitter-graphics.com/users/monika21m" target="_blank">Monica, mami de Claudiu si Luana - Sunt o mica printesa



Pai si asta e o varianta, chiar am drum la agentia noastra din HD sapt asta, dar sa vad daca au magazin acolo, vad ca sediul e in parcul industrial

Mami lui www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Zambarici (03.03.09)




Uite aici
http://www.praz.ro/sercicii-clienti.html

De curand,la sediul firmei functioneaza magazin Outlet cu produse incepand de la 1 leu.


Orar de functionare :

Luni –Vineri :8.00-18.00
Sambata : 9.00-13.00.

_
www.glitter-graphics.com/users/monika21m" target="_blank">Monica, mami de Claudiu si Luana - Sunt o mica printesa



Asa da ! marti ma prezint, vrei ceva ?

www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Zambarici (03.03.09)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inapreda spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ilinca_M.

Lasa, Inapreda, intr-un fel mai bine asa, ca aveam emotii: cu asa ispite precum Zambarici si Brisuca, daca o tradeaza Titi Ian pe Sophiphi?! Daca va flirta cu ele sub nasul ei?:)) Si ce ai tu cu slabanoagele, ca faci parte dintre ele, ce, parca n-am vazut noi ultimele poze? Esti mult mai silueta ca mine!!
Cuscro, dar tu pari asa de hotarata, cum de n-ai permis de conducere? (bine, io singura cu Phiphi n-am avut curaj inca sa conduc, cred ca as transpira toata daca ar incepe sa planga si io as fi la volan).

mami de Sophia-Diana (Sophiphi)
1 AN!
Manole forever


Pai stai sa te...oripilez: nu am permis, nu skiez, nu patinez, nu ma dau cu sania si nu stiu merge cu bicicleta; ultima data am cazut cind aveam 11 ani Sint fricoasa rau da' ce-i ciudat e faptul ca-n vara in care am ramas insarcinata cu Ian, m-am hotarit sa ma fac ia o pauzare serioasa si sa fac scoala de soferi si...am facut-o da'-mi placea viteza de numa'; imi placea si nu-mi dadeam seama, atita doar ca nu mi se parea firesc sa merg incet si instructorul imi atragea mereu atentia, subliniind ca pentru una care nu stia la ce foloseste "bota" (scimbatorul de viteze) , conduc...impecabil Se vede ca am un talent nativ Ca sa scurtez...examenul nu l-am dat veci dar urmeaza

PS. Acum nu sint SLABA, sint NORMALA iar eu imi doresc sa fiu slaba din aia androgina; baiu' e ca n-am cum si de ramin de 30 de kile, kuru imi ramine gras si picioarele groase ca asa le-am mostenit; INSA, momentan, m-a multumi si daca as scapa de burta si daca mi-as pune tzitze; mici da' smechere

Gina lu' Ian
Daca pastrezi copilaria mereu cu tine, nu vei imbatrani niciodata. - Tom Stoppard
Ian are 1 an!
Ian 1 an +

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns novus spune:

InaPreda, esti totala

www.flickr.com/photos/31088780@N05/" target="_blank">Zambarici (03.03.09)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simplyana_m spune:

INAPREDA, "nu am permis, nu skiez, nu patinez, nu ma dau cu sania si nu stiu merge cu bicicleta" + nu innot!!! ghici in ce zi sunt nascuta????

http://www.lucamic.blogspot.com/

Mergi la inceput