Bobocei de sept-oct 2008, la soare (294)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Paula-Laura spune:

de o calitate cam proasta si cu sunetul decalat , insa aveti www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=b2eec470e7d5a1565cecfe" target="_blank">aici serbarea piticilor

am descarcat filmuletul in deplasare, ca pe laptop nu am mufa potrivita, si l-am descarcat de o calitate slaba de proba, pe urma mi s-a terminat bateria la camera... dar nu mai am rabdare sa va arat filmuletul

Mami de Mihnea (09.10.2008)
poze
www.onetruemedia.com/shared?p=7a2406b2610465e5331ebf&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luminita2008 spune:



mimihoo, alinutza

rox, bafta multa, sa ai o nastere usoara si sa te refaci repede!

babytza, sanatate multa lui David! poate iese un molar??


nocom, sanatate multa! ce spune dr?


Lavida!! Sa fii sanatoasa si sa ai o zi frumoasa, alaturi de cei dragi!


Ceata lui pitigoi: Luminita, Edi si Robi - 26.09.2008

"Exista pe lume bucurie mai mare ca un copil: DOI copii!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luminita2008 spune:

paula.. fff frumos si impresionant, ce dulci sunt cu totii!!

Ceata lui pitigoi: Luminita, Edi si Robi - 26.09.2008

"Exista pe lume bucurie mai mare ca un copil: DOI copii!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mimihoo spune:

Citat:
citat din mesajul lui claudinna

Mimihoo, Palua, abia astept pozele de la prima serbare de bobocei!!!!
Miha, imi pare asa de rau ca nu ati avut baticutul al serbare!! sper sa-l gasiti!!

www.okey.ro/claudette" target="_blank">BLOG CU BASCA
Blogul boboceilor

mamica de Florin Razvan (14.08.2008)




Multumim! Baticul l-a avut la serbare, l-am pierdut dupa.



Mihaela, mama de Sofia (03.10.08)
poze Sofia
jurnalul Sofiei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mimihoo spune:

Citat:
citat din mesajul lui Paula-Laura

de o calitate cam proasta si cu sunetul decalat , insa aveti www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=b2eec470e7d5a1565cecfe" target="_blank">aici serbarea piticilor

am descarcat filmuletul in deplasare, ca pe laptop nu am mufa potrivita, si l-am descarcat de o calitate slaba de proba, pe urma mi s-a terminat bateria la camera... dar nu mai am rabdare sa va arat filmuletul

Mami de Mihnea (09.10.2008)
poze
www.onetruemedia.com/shared?p=7a2406b2610465e5331ebf&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulete


iar mi-au dat lacrimile, iar Sofia a inceput sa danseze :))
A, in caz ca nu ati reperat-o ... e cea din coltul din dreapta ecranului care plange/sta in brate sau jos si se uita speriata :)

Mihaela, mama de Sofia (03.10.08)
poze Sofia
jurnalul Sofiei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laureta spune:

Fetele care comandati pastilutze sa dat comanda? Is total pe langa

Eu is suparata ca am obs la dintori Biancai sus niste pete, am fost sfaturita so periez mai des 3-4 ori pe zi. Nu au leg cu dinti permanenti doar asa estetic. Am vorbit cu prietena mea care este stomatolog pt copilasi si mi a zis so las in pace. Si finu nostru care e medic stomatolog la fel. Sper sa nu faca carii

In leg cu cearta cu mamica, io is exploziva si reactionez prea repede dupa aia imi pare rau. Eu o am departe pe mami meu ce n as da sa fie mai aproape de mine, mi e dor de ea de mor

Ada la un moment dat am vazut ca vrei sa comanzi pt imunitate, cat era pretul? au si multivitamine de la aceasi firma?

lumi is superbi puiutzi tai, dulci dulci

babytza nocom multa sanatate la puiutzi

paula is deliciosi cei mici, scumpi de ei





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gaia.nevia spune:

Laura, sunt childlife essentials, la childlifePUNCTnet

vezi acolo ce produse au, ce face fiecare, compozitie, etc.

apoi le cauti dupa brand pe situl cu pastilute ca sa vezi pretul. Eu iau pentru mine First Defense, iar pentru o prietene Colostrum cu probiotice. Vezi ce ti-ar mai surade, si faci INSERT COLUMN in tabel daca e ceva ce n-am comandat eu.

Eu plec din bucuresti, ma intorc abia in iulie. Intre timp nu am hotarat cui platim, care e data limita de varsat banii, care e transportul, care e adresa de livrare.
Credeti ca putem strange banii la inceputul lui iulie, primele zile, poate pana atunci hotaram toate detaliile si aflam si transportul...
Nu as vrea sa pierd comanda, diferenta de pret este imensa fata de Romania, deja trebuie sa mai cumpar o sticla de FD cu 130lei pentru ca a doua tocmai se termina.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa si mami spune:

Ada plimbareato, unde mai plecati? sa aveti concediu placut!!!
s-a facut pilea de gaina pe mine si era sa inund tastatura uitandu-ma la serbarea boboceilor Sofia si Mihnea! sunt mortali piticii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laureta spune:

care e situl cu pastilute? pe comanda nu vad FD is mioapa stiu

edit sa traiasca guagalu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babytza spune:

Cei mai tari bobocei la serbare !!!!!!!!!!!!!! Sunt mortali picii cum incearca ei sa imite miscarile dar sunt paralizati de emotii Ffffff tare !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nocom sanatate multa mami Si noi suntem in aceeasi situatie, cu febra mare , fara niciun simptom Vad ca azi nu a facut deloc febra, suntem pe antitermice la 4 ore

Laureta sper sa nu fie nimik grav cu dintisorii si sa dispara petele. E bine daca ai vb deja cu doi medici, asa esti sigura ca e totul ok !

Lumi m-am gandit si eu la o maseluta, exact la fel a fost episodul cu primul rand de maselute si apoi cu caninii. Dupa o febra maxima timp de 3 zile si 7 la canini , au iesit si ei triumfat5ori. Buba este ca mi-e imposibil sa ma uit daca e ceva pe drum. Nu sta pentru nimik in lume cu gura deschisa sa pot vedea ceva
Si mai spun doctorii ca de la dinti nu depaseste febra 38 Noi am depasit cu brio, am ajuns pana la 39.9 ....

Babytza si puiiValentina David

Mergi la inceput