Albinute & bondari de mar-apr '07 (143)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns elpower spune:

Mai, ce frumoasa serbare a avut Catalina! In limbi straine! BVravo voua! si tu care ziceai ca e fata muta! Rusinica! mamica pe burtica si fetita dulce pe parul ei superb.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rein spune:

Sa fie sanatos Horica! si famelia lui!
Am uitat sa va spun ca intre timp am facut si io o fata dar o tin ascuuunsa, nimic nu va spun de ea...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rein spune:

Ioana, felicitari! mare lucru sa mai aud si asa ceva, parca in ultimul timp numai de 'dat inapoi' sau disponibilizari aud. Inseamna ca esti un angajat caruia i se confirma valoarea cu atat mai mult acum.

Mady
, azi spalam dintii cu Petru si mi s-a parut si mie ca vad o carie la o masea dar era numai un rest de cioco. Mi-a inghetat sufletul pentru o clipa, nu stiu efectiv cum trebuie procedat. Avand copil cam fricos de doctor nu stiu cum as face.
Eu mi-am facut la dantura vreo 6 luni continuu cate ceva, era varza, si l-am mai luat cu mine in ideea sa se obisnuiasca cu peisajul, sa vada ca nu doare, nu ma omoara dr. Vreau sa-ti spun ca vine sa ma pupe din cand in cand pe mana, il impresioneaza pe dr, ca sa-mi arate ca 'e alaturi de mine'.
Cred ca depinde de Razvi cum suporta anestezia si aparatele alea prin gura.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iunita spune:

Bun venit pe lume Horia Alexandru! Sa va dea Dumnezeu tot binele din lume. Ai o mama de nota 10.000.0000 ...+ , un fratior adorabil si un tatic grozav!

Roxana! Tot respectul si toata stima pentru tine, pentru puterea ta si pentru ca in 3 ani , pentru mine ai fost o revelatie contanta!

Incontinuare, desi de la departare, te imbratisez si te sarut cu drag!

Iunita

P.S. inafara de un celebru film, in genere, inmultirea la pamanteni se face... in intimitate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madybulancea spune:

Buna dimi....o cafeluta????




Poze Razvanelu vechi

poze razvanelu noi

Varsta Razvanel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabi78 spune:

Sa iti traiasca Roxana! Sa fie sanatos! Refacere rapida!

Gaia felicitari pentru iesit in 2. Noi din pacate si cand am iesit in 2 ... adica la o nunta..... tot stresati am fost caci acasa se urla ca de ce am plecat fara musiu ....

Andra urata sperietura .... sanatate Mariei!

Pisi spor la responsabilizat. Astept metoda si succesurile.

Ioana sa fie cu mai muloti bani noua functie!

Mady .... . Probabil ca plomba e varianta light si safe.

Am vazut acum si pozele cu Catalina. E atat de frumusica si delicata ... Nu pare deloc slaba, mie mi s-a parut normal.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ddana spune:

Felicitari, Roxana! Sa va traiasca piticul, sa fie sanatos si voinic, sa va aduca bucurii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ddana spune:

Mady, si eu as face plombita. Daca e la nivel superficial caria, nu doare deloc. Gadila mai mult. Daca lasi, poate progresa si devine dureros, ceea ce e mult mai neplacut. Du-l inainte in recunoastere, medicul la care mergi e f important, sa nu aiba multe programari atunci, sa aiba timp sa-l lase sa se joace, sa se urce pe scaun, sa apese pe butoane... Sa se familiarizeze, sa nu-i fie teama. Si doar a doua oara du-l sa ii faca plombita. Eu asa as face. Si inventeaza povesti cu albinuta care ii mangaie maseluta sau mai stiu eu ce, ca sa accepte freza in gurita. Succes!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gaia.nevia spune:

Buna dimineata! calda, poftiti de sorbiti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralualexandrei spune:

Saru-mana de Gaia.

Va multumesc tuturor pt urarile de sanatate adresate Mariei.Iata ca a trecut si a treia zi si totul a fost in parametrii normali,adica zuza cum o stiu ,rasuflu usurata si trec mai departe bifand inca cateva fire de par alb in plus.



Andra ,mamica lui Robert , a Mariei si a lui Eduard Ionutz album no1 albumul no2

Vreau sa nu mai fiu diferit!!!!


Mergi la inceput