Dovlecei de septembrie-octombrie 2009 *155*

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mamideandrei spune:

buna dimineata!
alex pt cafea
andra asa fete, asa poze! superbe!
carina nu-ti face griji ca nici noi nu avem nici un dintisor si nici nu se intrevad , deci nu esti ultima


POZE
TOT ANDREI DAR PE PICASA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns happy_uka spune:

Citat:
citat din mesajul lui hepilica

Mai, vrea sa-i iau Maiei un antepremergator si am gasit pe site-ul lui Luto un model super si ok la pret.

Problema este ca pretul transportului din UK e cam mare pt un singur produs si ala nu prea greu...

N-ati vrea sa ne cuplam? Nu vreti sa intrati si voi pe site, poate gasiti chestii...

Eu despre www.13enterprise.co.uk/blue-walker-" target="_blank">asta vorbesc.

Ce ziceti? Dati-mi un PM sau scrieti aici daca va hotarati.

h.

de minunata (22.09.2009).

Multumesc lui DD.


Io as vrea, io io !
Noi vrem scaun de masina ..da trebe sa ma ajuti sa iau o decizie ca-s tupha..
Sau preferi pe cineva din Bucuresti?

C a r i n a
Nihil Sine Deo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns happy_uka spune:

Bad Uca, bad ! Nici nu am zis Buna Dimineata Dovlecime!!
Va multumim pentru aprecierile catre dansatoarea mea dintoasa-ranjita
Am vazut pozele cu Sophie, ce frumoasa este , nu stiu zau cu cine seamana
Am o stare...am mancat o ciocolata intreaga de cand m-am trezit si o cafea maaare
Azi plecam prin statiuni, la Neptun..am neste prieteni cazati acolo, cu un bebe ( e iubitul Carinei se cica, da sa nu auda Carol ).
O sa va pun poze cu el, are niste ochi de n-ati vazut asa ceva !
Va pup, o zi frumoasa!


C a r i n a
Nihil Sine Deo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lali_mete spune:

Ola dovlecuti,dovlecute si mamici din dotare!
Ce faceti voi? La noi iar e cald,diseara fugim la plaja

Lali,mami+ Paul-Iuliansi+ Vali,tatiin devenire = NOI,o familie care vrea sa fie fericita !!
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Noi trei...un inceput de viata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vik-cj spune:

Buna fetelor!

Uka..e moratal Carina! Iar prietena ta Hepi e si mai mortala cu povestiile de la Zoo...mai vrem mai vrem! Acu pe bune...de unde ati cumparat fazanii? Sau sunt salbatici? Cum ati reusit sa ii prindeti?

Iulika...uraaaa...la cat mai multi dinti! Isabelei cei de jos i-au iesit la un interval mic de timp...4-5 zile...acum ne chinuie cel de sus (stanga) a iesit un colt si stagneaza asa de citeva zile...banui ca il asteapta pe celalalt sa iasa deodata .

Va , o zi faina va doresc!

de printesa mica Isabela Maria - 15 septembrie 2009
Isabela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iuliapapusa spune:

ne mai primiti pe aici fetele cu toate ca am lipsit atat?Dar nu a fost nemotivat.Din f multe motive am hotarat sa intrerupem netul.Acum ne am revenit si hop la datorie ca tare am mai indurat.Nici nu stiu cu ce sa incep.Luta este o draga si scumpa cu 6 dinti merge daca o tii de manute se ridica pe patut si face pasi este vorbareata batausa ranjita si sanatoasa.Mai avem niste mucuti dar rezolvam plus o iritatie pe piele de la caldaura dar o tratam si pe aia.Acum mananca orice ii dau(Techila cum sunt techilosi, tot pretentiosi?).Raluk16 cum mai e puiutul?Mai plange?Off as vrea sa va enumar pe toate sa stiu si eu de voi, ce faceti cum sumt puiutii cum au crescut cum au evoluat.Aaa si avem 9100 gr.Deci ne cam invartim in cerc dar nu ma mira ca nu-i stau cracutele.

de luta Stefania Gabriela (13.09)
poze luta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fragutza spune:

Bun gasit ladies!

Am pus pozele pe email!

Enjoy!

People who say they sleep like a baby usually don't have one.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns moni_iulia spune:

Salut!
Tare imi e de voi!
Noi facem azi 8 luni si am intrat sa va cinstim cu cate o inghetata.Am venit dimineata in Bucuresti ca cica sa mergem la control si ne-am facut muuuuulti pitici.
Pediatra l-a cantarit si are 7.4kg,n-a luat nimic in 2 luni dar, "poate a luat in lungime"(neobosindu-se sa-l si masoare) si "parca are si un suflu". Prin urmare am plecat de acolo plangand,am facut programare la medlife si am fost si la budimex la cardio unde ni s-a spus ca n-avem nimic.
Intr-o ordine mai fireasca a lucrurilor, noi suntem ok.Ne prieste aerul de la tara, suntem bronzati,facem baie in piscina,ne ridicam pe patut,de cateva zile chiar mergem pe patut si duminica m-a uimit de doua ori:1 pt ca a legat prima propozitite "mama papa" in timp ce-i pregateam castronelul si pt ca intalnindu-se cu varul lui mai mare cu 8 luni care nu-l baga in seama s-a dus la el in 4 labe, s-a asezat in fund si a zis "bebe" desi nu mai spusese demult.
De papat papa bine: fructe (mar,banana,para,piersica,nectarina,caisa,cirese,mango) cu branzica sau cereale de oraz de la milupa la 10 , supita,ciorbita,piure de legume cu ficatel,carne vita, carne pasare,pastrav sau ou la 15 si seara 1-2 iaurt de la muller cu cereale .
Promit niste poze si filmulete in masura in care asm timp si ma tin bateriile ca la 4.30 avem programare la medlife.

multi pupici.

Mamica iubitoare de Tudorita Mihaita(18 oct)
Romania- The land of choice




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iuliapapusa spune:

Multa bafta Moni_Iulia.
Fetele imi trimiteti si mie un pm cu adresa de mail si parola ca am incercat-o pe aia veche si nu merge..Vreau sa vad cati mai multi pui dragi

de luta Stefania Gabriela (13.09)
poze luta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kemsy spune:

Salutare!!
Iulika, felicitari iepurasului Brucu!
Uka, carina e foarte tare!!Dansatoare iese, imi place ca pocneste si din degete!!
lali, amidonul l-am luat de la farmacie aici.
iuliapapusa
La multe lunite Tudorita!!

Merg sa vizionez poze de Fragutza

, Giani


fericita de strengar Loris Stefan (02.10.2009)

Loris, o noua stea

Mergi la inceput