Dovlecei de septembrie-octombrie 2009 *155*

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Lali_mete spune:

Hepi am vazut eu capitolul trecut ca a scris cineva ca este buna maidonul de orez ,pus in apa de baie,la iritatia asta de la caldura ,si noi suntem iritati toti trei,da rau,cu usturimi si cu nervi de aia mari. Si la mine nu prea trece cu creme,eu tre sa ma imbrac ca araboaicele,sa nu ma vaza soarele,sau daca ma vede,sa fie asa,natural,fara nici o crema,ca ma umplu de bubite marunte,marunte.Sunt mai ales la incheieturi,si ma dispera.

Lali,mami+ Paul-Iuliansi+ Vali,tatiin devenire = NOI,o familie care vrea sa fie fericita !!
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Noi trei...un inceput de viata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lali_mete spune:

Iulika nu le-am ascuns mami, uite-le ,erau acolo.
Mai am de adaugat poze si de la tara,la socrela,si cu baietelul proaspat crestinat la care am fost in vizita.
Am vrut sa spun mai devreme "amidonul" nu "maidonul "..

Lali,mami+ Paul-Iuliansi+ Vali,tatiin devenire = NOI,o familie care vrea sa fie fericita !!
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Noi trei...un inceput de viata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Iulika29 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Lali_mete

Iulika nu le-am ascuns mami, uite-le ,erau acolo.
Mai am de adaugat poze si de la tara,la socrela,si cu baietelul proaspat crestinat la care am fost in vizita.
Am vrut sa spun mai devreme "amidonul" nu "maidonul "..

Lali,mami+ Paul-Iuliansi+ Vali,tatiin devenire = NOI,o familie care vrea sa fie fericita !!
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Noi trei...un inceput de viata!


fumoase pozele dar putine.Må pregateam de vizionat asa cel putin vreo 50.

www.webshots.com/user/IulikaB" target="_blank">POZE

Iuliana, Cea mai Fericitå de Bruce Nicholas (14.08.2009)

Bruce, minunea noastrå

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lali_mete spune:

Citat:
citat din mesajul lui Iulika29

Citat:
citat din mesajul lui Lali_mete

Iulika nu le-am ascuns mami, uite-le ,erau acolo.
Mai am de adaugat poze si de la tara,la socrela,si cu baietelul proaspat crestinat la care am fost in vizita.
Am vrut sa spun mai devreme "amidonul" nu "maidonul "..

Lali,mami+ Paul-Iuliansi+ Vali,tatiin devenire = NOI,o familie care vrea sa fie fericita !!
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Noi trei...un inceput de viata!


fumoase pozele dar putine.Må pregateam de vizionat asa cel putin vreo 50.

www.webshots.com/user/IulikaB" target="_blank">POZE

Iuliana, Cea mai Fericitå de Bruce Nicholas (14.08.2009)

Bruce, minunea noastrå




Nooo,ca nu prea au stat picii,si nici noi astia mari nu aveam asa o dispozitie de poza,dupa ce am mers prin caldura peste o ora cu masina.

Hepi data viitoare merg cu sots cu masina,el este mai rabdator,si ii plae ca si mie,sa umblam breambura cu masina,asa ca sa nu te miri daca odata te va suna cineva si iti va spune " buna,sunt Lali de pe forum...care casa e a ta ?" Sa stii ca nu prea am toata tigla pe casa,si desi nu am crescut printre tigani,cam ca ei ma agat de om . Haide-ti mai,ca nu sunt chiar salbatica,nu musc ,nici nu mai smiorcai in ulimul timp,zau .Parca imi place si mie de mine acum,mai au putin si se intorc si glumele mele acasa,si atunci sa va tineti. Mi-a venit miros de briza si gata sper sa nu fie de fapt miros de alge,da' fiindca sunt aproape de o statie de epurare a apei,sa mi se para frumos mirosul ,a venit si buna-dispozitie.

Lali,mami+ Paul-Iuliansi+ Vali,tatiin devenire = NOI,o familie care vrea sa fie fericita !!
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Noi trei...un inceput de viata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Iulika29 spune:

Am plecat la somnic!O noapte frumoaså vå doresc.

www.webshots.com/user/IulikaB" target="_blank">POZE

Iuliana, Cea mai Fericitå de Bruce Nicholas (14.08.2009)

Bruce, minunea noastrå

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andraiulia spune:

Buna searaaaaaaaaaaaa!!

Intram si noi macar in aceasta seara, de ziua noastra. Dintr-o intamplare am ajuns la lap-top si am profitat de ocazie. Multumim tare mult de urari si ca v-ati amintit de noi astazi, desi am disparut in ceata. Ma bucur mult sa va revad...m-am topit sa o vad pe Carinutza dansand...si povestea Hepilicai...cu iepurii mi-a placut.

Suntem bine, dar mereu in miscare...astazi, la 9 luni, ne iese inca un dintisor, al treilea...stanga sus intr-o parte. Avem 9500 gr si 75 cm. O ducem bine. Am pus cateva poze...urmeaza mai multe, ca am ramas in urma.

Mi-e dor de voi si sper sa revenim....mai des. Poooooooooop!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lali_mete spune:

Noapte buna Iulika,eu va asez cuminte in patuturi,va invelesc cu cearsaful,usr,va las si un piciorul afara,petru racoare. Scot si crinii aia din camera,cica's periculosi,da' vi-i pun inapoi dimineata,bine? Si las si geamul usor intre-deschis ,sa vina nitica briza,ca aerul conditionat face numai rele

Lali,mami+ Paul-Iuliansi+ Vali,tatiin devenire = NOI,o familie care vrea sa fie fericita !!
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Noi trei...un inceput de viata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andraiulia spune:

A....si felicitari, Iulik, pt primul dintoc. Ce fiori m-au trecut atunci...mi-au dat lacrimile. Bravo voua!!! Va pupam cu drag!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lali_mete spune:

Andra,superbe pozicile,superbe modelele
Am tras cu ochiul si la cununia voastra. Cat de frumosi sunteti amandoi,imi vine sa va pup

Lali,mami+ Paul-Iuliansi+ Vali,tatiin devenire = NOI,o familie care vrea sa fie fericita !!
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Noi trei...un inceput de viata!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alex25 spune:

Buna dimineata!

Multa pentru doamnele.

O zi minunata va doresc.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Alexandra super fericita de ALESSIA ZEINA (26 septembrie 2009)
Da Doamne sa fim sanatoase!

Mergi la inceput