Pufuleti de Ianuarie-Februarie 2010 (80)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mariucasara spune:

Neatza ca nici nu am zis...
Fug sa hranesc trupa si la plimbare cu noi ca la 10-10:30 vreau sa fiu in casa sa nu mai risc sa mi se faca rau pe strada ca ieri.

Mamica de Sara si Sebi

AMR 7.5 kg....si apoi inca 3 daca se poate......

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_mario spune:

Citat:
citat din mesajul lui dastefa

buna dimineata

va invit si eu la o salata de fructe de sezon(capsuni,cirese ,mar ,pepene galben,dude)- va asigur ca e delicios

ayanna ai pm

Mihaela Miruna Elena-18.01.2010 si Daria-Stafania-16.11.2006

asa creste Daria




ce aveti in dimineata asta....


Andreea Alexandra Elena 02.02.2010+Mario Andrei 16.08.2005+Andrei Daniel 09.09.2000
www.flickr.com/photos/43981940@N03/" target="_blank">poze
o printesa grabita...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_mario spune:

deja e extraordinar de cald
azi ma duc sa-i iau bicicleta finutului meu k ieri nu am mai ajuns in oras (miremia scuze -ai PM) ...

Andreea Alexandra Elena 02.02.2010+Mario Andrei 16.08.2005+Andrei Daniel 09.09.2000
www.flickr.com/photos/43981940@N03/" target="_blank">poze
o printesa grabita...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catalutza81 spune:

Buna dimineata si de la noi! sunt treaza de la 5 ca Irina mea a chiuit incontinuu de atunci. acum ea doarme bine mersi iar eu nu mai pot adormi :(

Cristies eu nu pot accesa linkul :((((((((((( zice page cannot be displayed

Si mie imi curg sanii, eu nici un casa nu pot sta fara tampoane si sutien si normal ca ciuperca nu mai trece din cauza de umezeala acolo...macar nu mai doare.


Sa va dau si o veste buna, am decis ca in we o sa murim incet in casa (stam la 6 si toate geamurile pe sud ) asa ca maine dupa exam lui tati plecam la mareeeeee Pana si Irina e fff incantata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris_mario spune:

Citat:
citat din mesajul lui catalutza81

Buna dimineata si de la noi! sunt treaza de la 5 ca Irina mea a chiuit incontinuu de atunci. acum ea doarme bine mersi iar eu nu mai pot adormi :(

Cristies eu nu pot accesa linkul :((((((((((( zice page cannot be displayed

Si mie imi curg sanii, eu nici un casa nu pot sta fara tampoane si sutien si normal ca ciuperca nu mai trece din cauza de umezeala acolo...macar nu mai doare.


Sa va dau si o veste buna, am decis ca in we o sa murim incet in casa (stam la 6 si toate geamurile pe sud ) asa ca maine dupa exam lui tati plecam la mareeeeee Pana si Irina e fff incantata

Catalutza mami de Irina






glumesc...super frumos ,asteptam poze

Andreea Alexandra Elena 02.02.2010+Mario Andrei 16.08.2005+Andrei Daniel 09.09.2000
www.flickr.com/photos/43981940@N03/" target="_blank">poze
o printesa grabita...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariucasara spune:

Citat:
citat din mesajul lui catalutza81

Buna dimineata si de la noi! sunt treaza de la 5 ca Irina mea a chiuit incontinuu de atunci. acum ea doarme bine mersi iar eu nu mai pot adormi :(

Cristies eu nu pot accesa linkul :((((((((((( zice page cannot be displayed

Si mie imi curg sanii, eu nici un casa nu pot sta fara tampoane si sutien si normal ca ciuperca nu mai trece din cauza de umezeala acolo...macar nu mai doare.


Sa va dau si o veste buna, am decis ca in we o sa murim incet in casa (stam la 6 si toate geamurile pe sud ) asa ca maine dupa exam lui tati plecam la mareeeeee Pana si Irina e fff incantata

Catalutza mami de Irina



Vreau si eu!!!!!!
Sa aveti un w-e minunat!

Mamica de Sara si Sebi

AMR 7.5 kg....si apoi inca 3 daca se poate......

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandruta spune:

Buna dimineata! Multam de cafea! Sunt terminata fara ea!

Am pus poze noi. Revenim!


Oana, mami de Ioana-Cristina (7 februarie 2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandruta spune:

Citat:
citat din mesajul lui catalutza81

Buna dimineata si de la noi! sunt treaza de la 5 ca Irina mea a chiuit incontinuu de atunci. acum ea doarme bine mersi iar eu nu mai pot adormi :(

Cristies eu nu pot accesa linkul :((((((((((( zice page cannot be displayed

Si mie imi curg sanii, eu nici un casa nu pot sta fara tampoane si sutien si normal ca ciuperca nu mai trece din cauza de umezeala acolo...macar nu mai doare.


Sa va dau si o veste buna, am decis ca in we o sa murim incet in casa (stam la 6 si toate geamurile pe sud ) asa ca maine dupa exam lui tati plecam la mareeeeee Pana si Irina e fff incantata

Catalutza mami de Irina




Felicitari pentru schimbarile cu Irinuca! Sa va distrati in we! Daca mai aveti loc in portbagaj luati-ne si pe noi!


Oana, mami de Ioana-Cristina (7 februarie 2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandruta spune:

Al3csa, sa va iasa totul asa cum va doriti maine, pt. Mini!

Carmita, imi pare rau ca treci prin asa ceva! Fa cum crezi ca e mai bine pentru puiul tau! Noi suntem alaturi de tine!


Oana, mami de Ioana-Cristina (7 februarie 2010)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ruxita spune:

Citat:
citat din mesajul lui dastefa

buna dimineata

va invit si eu la o salata de fructe de sezon(capsuni,cirese ,mar ,pepene galben,dude)- va asigur ca e delicios

ayanna ai pm

Mihaela Miruna Elena-18.01.2010 si Daria-Stafania-16.11.2006

asa creste Daria



pepene galben,de sezon? unde?

Mamica de Bilabong, fericiti amandoi!

Mergi la inceput