Strumfi de iulie-august 2007 (187)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mychydutza spune:

Citat:
citat din mesajul lui Cygni

dracu m-a pus sa ma intorc in ro



mare vorba ai zis!

opriti planeta....vreau sa cobor!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Timi07 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Cygni

Timi, io mai bag un aspirator dar nu cred ca vrea cineva hehe
te rog io din suflet sa facem schimb o luna, atat, ca am stat in uk un an si a fost splendid si din pdv al vremii -pentru mine, ofc, ca eu numai la frig trag. ploile si ceata ma binedispun, serios acum.
dracu m-a pus sa ma intorc in ro

va doresc calatorie usoara si caldura :)

p.s. stii cum e cand iti intra frigul in oase si iti mai pui ceva pe tine? stii... da' stii cum e dai jos tot de pe tine si de-abia respiri de cald? dupa cateva zile in ro te satuuuuuuri
aia prin africa nu stiu ce fac

"Children do not need to be made to learn about the world, or shown how. They want to, and they know how."


Ce figura esti
Hai facem schimbul dar te previn ca aici bate vantul de nu te vezi, e umezeala mare si iarna la 3 grade tremuri ca la -20 di degeaba iti pui o haina in plus ca-i tare pacatoasa umezeala asta. La fel marti era innorat si ar fi fost placut de cald chiar si asa dar din cauza umezelii te simteai scarbos de lipicioasa si nici nu puteai respira.
Acuma nu pot sa zic ca sufar prea tare dupa verile toride din Timisoara dar de o vara decenta tot mi-e dor

Timi, Maria Sophie(05.08.2007) si Sarah Ioana (14.04.2009)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cygni spune:

Da Timi ai dreptate, umezeala e chiar urata, indiferent de vreme. Caldura uscata e de preferat celei umede.
Daca m-ati vedea, mai alerg prin casa mai fac ceva, mai dau un refresh.
sunt nebuna.
am si de povestit cateva faze cu alise dar nu mai apuc azi.
si nici pozele nu le-am pus.
gata, paaaa


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ddanagh spune:

Cygni pai exact ce era mai important nu ai facut poze si perlute.

Luna fii tare pe pozitie. iti tn pumnii sa iesi cu bine din sedinta.

Eu sunt un pic bulversata ca o fata de la odisee a nascut ieri la 25 saptamani, Doamne Fereste. Ce sa mai zici, sa ne rugam sa fie bine.



Dana mamica gingasei Daria (20.07 2007) si 25 cu Eric Mihai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mychydutza spune:

dana, chiar vroiam sa intreb de tine .....ai grija cu caldurile astea. mai lasa plimbarile lungi si mai stai pe-acasa, atata cat se poate. stai linistita, daca ai grija de tine o sa fie totul ok!

opriti planeta....vreau sa cobor!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stefania_97 spune:

Citat:
citat din mesajul lui ddanagh
Eu sunt un pic bulversata ca o fata de la odisee a nascut ieri la 25 saptamani, Doamne Fereste. Ce sa mai zici, sa ne rugam sa fie bine.



Dana mamica gingasei Daria (20.07 2007) si 25 cu Eric Mihai




La noi a nascut o fata in saptamana 36 fix un baietel 2600 gr si 50 cm. Sunt amandoi bine

E devreme daca ma gandesc ca eu am nascut la 42 de saptamani prima data. Si acum ma astept sa nasc mai tarziu decat DNP.

Va fi totul bine, o sa vezi

Stefania mamica www.tickerclub.com/cache/bc78ee8833.png[/img]" target="_blank">Buburuzei Catarina si33+
www.flickr.com/photos/balexandre/" target="_blank">Poze Catarina
O romanca in Danemarca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns musso17 spune:

v-am spus ca mi s-a stricat ac?!cred ca da si ma costa 1400 ron piesa,de'aia urasc eu masinile straine...acu trebuie sa ma strofoc s-o fac ca murim in masina,mai bine ii afara.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Luna1 spune:

Mai fetelor dar nu prea sunteti vorbarete azi.

Dana si Stef menajati-va ca trebuie tinuti copiii la dospit in burtica.

Eu sunt tare bucuroasa, sotul meu m-a anuntat ca sunt trei joburi postate la ei pe site la firma (o firma mare, internationala care e si in Romania) si ca imi va depune cv-ul (nu au policy sa nu fim sot si sotie la aceeasi firma, dimpotriva, mai ales ca am lucra in dept diferite) wish me luck macar sa ajung la interviu ca de acolo ma descurc eu. Ah ce bine ar fi, ca sunt satula de astia.

Asa ca sunt chilled cand ma gandesc la sedinta.

P.S. zici ca mi-au si oferit aia jobul, ar fi jobul vietii mele (oricare dintre cele 3, numai ca unul e mai departe de casa)

Mamica de stelute Cosmin (30 iulie 2001) si Adelise (11 august 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mychydutza spune:

luna, go for it! doamne ajuta! bafta maxima iti doresc......ce sa mai fim vorbarete pe dogoarea asta, ca ni se topeste creierashu! ce-o face vivela? cred ca e deja acasa!

opriti planeta....vreau sa cobor!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ddanagh spune:

Multumesc fetelor.
Michi , sincer ieri am stat toata ziulica numai in pat in pijamale, m-am cam speriat. Acum sunt ok dar m-am invatat minte, nu mai fac pe viteaza.

Luna chiar m-ar bucura mult sa ajungi unde iti doresti. Ma gandeam eu acum ca dc te duci la sot in firma iti rezolvi si problema geloziei. Nu stiu dc ai asa ceva, dar pe mine ma mai framanta cateodata, nu sunt d-aia rea , atat cat trebuie intr-o relatie, prin urmare ma mai intreb oare cum o fi dansul la servici? Slava Domnului nu mi-a trezit pana acum suspiciuni, astea sunt doar ganduri de-ale mele ascunse, de-ale femeii care nu are ce face...

Dana mamica gingasei Daria (20.07 2007) si 25 cu Eric Mihai

Mergi la inceput