Puiuti de Randunici 2008!! (421)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Olgutzika spune:

Am vazut-o pe buburuza Bitzei, o scumpete de fetita !

Raluca, pui din nou, te rog, linkul cu pozele Brianei?

Gata, zi de doi bani si azi .

Nila ieri nu a mancat nimic, i-a bagat Radu pe gat vreo 100ml de apa, peste noapte insa a mancat niste bobite d-alea de regim, de dimineata mieuna viguros, boticul ii era umed deci cred ca e spre bine. Azi mergem cu el la control, sa vedem cand ii scoate sonda. Luny, asta e problema frecventa la motani, cica la pise e rara. La motanii sedentari, cum e prostul nostru. O sa il ducem la Valea, acolo sigur ori il alearga Pisu, stapanul curtii, ori i se trezesc instinctele de pradator si se apuca de vanat ( asta facea si acasa, omora vrabii si porumbei pe balcon sau la bucatarie ). Decat sa il chinui cu sonde la cateva luni, mai bine il duc la tara, asta este...

Olga 17+ si mami de Ioana-Sofia (25.02.2008 )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cleme spune:

Neata!
Am vazut toate pozele cu baietii tunsi, si pe Rebe cu Azan si pe Antonia cu bulanase numai bune de ros
Naty daca nu vrea la olita incearca la WC. Avem o fetita in parc care nu serveste olita, in schimb sta la wc. Si da, la inceput daca nu cere o pui tu pana incepe ea sa ceara. Sunt copii si copii, o prietena de-a mea imi zicea ca la jumatate de ora dupa ce bea fii-sa apa/ceai/lapte o punea la olita si a reusit s-o convinga spunandu-i ca-i da bobo daca cere. si sanatate multa Iuliei.
Ioana si sanatate.
Mihuta felicitari ca ati scapat de pampersul de noapte, noi inca il folosim. Nu stiu cat o sa mai dureze, dar oricum Diana inca face mult pipi noaptea si nu se trezeste sa ceara.
Daci, succes la gradinita, noi n-am reusit nimik, era spaga prea mare asa ca am renuntat momentan. Vedem mai incolo ce facem.
In alta ordine de idei unde gasesc eu acum un pediatru bun pt Diana? Pt ca a mea se pare ca are niste pb de sanatate destul de serioase si nu mai poate fi gasita...ufff e exact ce-mi tb.
la toata lumea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramo_cata spune:

buna dimineata

am ajuns cu Andru la calculator si mi-a cerut sa-l vada pe "matei a biia=matei cu bile",l-a vazut pe Mufa la joaca si m-a zapacit de cap cu Matei a biia ,mama megem a Matei.i-am explicat ca Matei locuieste in Bucuresti unde sta "Doiii-sora mea " cu Ajex-Alex si cand o sa mergem la Bucuresti o sa ne intalnim si cu Matei...deci Luny tre' sa ne intalnim...

sanatate Zanei, Andra pt noptile fara pampers..si eu trebuie sa merg la gradi sa vorbesc ,am tot zis si nu stiu de ce n-am facut-o pana acum

maria pentru cafea

acum va las ,am hranit puiul mic ,ma duc sa-l hranesc si pe cel mare si sa-mi fac si eu o



RAMI mamica fericita de puiutz mic si iubit ANDREI
poze

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

hello!
kya ati inceput virozele, sa treaca repede!!!!!
olgule aceeasi problema o tot avea si imensul motan al soacra-mii, saracu'.. avea 11 kg, tot sedentar, exact pe tipar..
bitza unde-s poze? vreau si eu

Iubirea mea, MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simo27 spune:

Cleme,nu ai pM activat...ti-l recomand din toata inima pe dr pediatru Cochino Alexis,de care mi-a zis Naty.Vezi www.pediasan.ro/" target="_blank">aici mai multe
Sanatate Dianei si Zanei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bitza037 spune:

neata

Mihutza,Dudu,Nico,Olga,Cleme multumesc de aprecieri.....poate reusesc sa pun poza si cu rochita gogosar

Luny link-ul cu poze este pe prima pagina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simo27 spune:

Irina ce iti seamana fata-leit.faina poza cu ciresele
Ralucace domnisorica ai!
Concluzia:Ce frumoase sunt fetitele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Salutare.

Kya, sanatate Zanei. Sa treaca repede!

Noi am iesit in parc, gol-golut! O fi ceva in parcul ala si eu nu stiu?? Am stat o ora si un pic, dupa care am luat-o spre casa pe drumul lung. Matei casca si motaia... inca nu doarme... Asa arde soarele! De acum iesim la 7.30, ca erau deja 22 de grade! Numai sa nu vina anuntatele ploi .

Sa aveti o zi buna, eu azi voi alerga, Stefan are karate...

----------------------------------------------------
Ai reusit? Continua! N-ai reusit? Continua!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

Bitza, e leita tu!

Iubirea mea, MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput