Puiuti de Randunici 2008!! (421)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ramo_cata spune:

Citat:
citat din mesajul lui bitza037
http://family.webshots.com/album/577905161YALscG

cred ca toata ziua as rontai la bulanase si falcute..e dulcica foc

RAMI mamica fericita de puiutz mic si iubit ANDREI
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bitza037 spune:

Ramo, asa este si eu toata ziua ii rontai copanasele...dar am uitat sa descarc o poza cu rochita gogosar care-mi place mie mult, maine am sa o pun sigur .....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns randunici spune:

Ioana eu ca fiind patita de cateva ori cu infectiile urinare, iti spun ca si Ariel - ustura al naibii de tare, efectiv de cateri pe pereti de durere, arsura, usturime... toate la un loc! Eu aveam o perioada in care faceam extrem de frecvent (o data la 3 luni), apoi am facut un tratament homeopat, si aproape 2 ani nu mai am nimic.
Repeta analiza, caci e ciudat. Stiu la ca barbati nu exista nici un simptom, dar la femei e jale.
Si ca tratament naturist e foarte bun extractul din seva de mesteacan, si poti sa mai incerci (si pentru preventia viitoare) pastilele cu extract de cranberries (gen Urinal, Urisan, etc)

Am vazut poze cu tunsulicii Dudelle, Mufa si Lucuta, cu printesica Rebe si fratiorul ei, si cu ochisori albastrii Antonia Tare frumosi mai sunt!!!

Felicitari celor cu olita! Bravo puilor. Noi suntem inca departe, ne indeletnicim cu baltile ocazionale pe unde apucam

Edit: semnat Kya (ca acum am vazut ca am ramas inca logata)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramo_cata spune:

ma duc si eu la nani...

si eu ii felicit pe cei care au inceput sa iubeasca olita..Andru nu cere ,daca il pun eu bine daca nu iara bine...dar atunci cand face kk si incerc eu sa-l conving sa mearga la olita(asta in cazul in care il vad ca vrea sa faca kk)..face im pampers si apoi cere olita..eu nu ma stresez f tare,il pun de vreo 3-4 ori pe zi,ieri nu l-am pus deloc pt ca am fost mai ocupata,cand il pun sta si cate o juma' de ora si vrea sa stau langa el dar afce doar pishu...in fine ,eu imi fac datoria,il pun ,ii explic acum sper sa inteleaga ca pisu si kk se face la olita...si sper sa vina si vremea mea sa ma laud cu baiatul meu mare fara pampers...

si cam asta a fost tot ..va si va doresc o noapte linistita

RAMI mamica fericita de puiutz mic si iubit ANDREI
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Fara sa vreau sa o sperii pe Ioana: eu nu am in mod normal infectii urinare, nu am avut niciodata in afara de sarcina cu Matei. Si in sarcina nu am avut niciun simptom, am descoperit infectia fiindca faceam analize (gratuite, prin serviciu) cand doream si imi indica si medicul. Asa am depistat, am repetat la un alt lab si era infectie. Repeta analiza, sa vezi ce iese.

----------------------------------------------------
Ai reusit? Continua! N-ai reusit? Continua!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihutza11 spune:

ce de baietzi cucuieti, tunsulici am vazut! si eu sunt ca si Naty, cam prefer baieteii tunsulici, desi sunt unii la care intradevar le sta bine cu pletutze.. ii maturizeaza frezele noi..

Bravo Becca si Sam pt olita!
noi avem 3 nopti fara pampers.. si nici nu se trezeste noaptea sa faca.. direct dimineata..

Am vazut si HM de Raluca - adevarata domnisoara si Becca & family (Clau mereu din pozele tale simt numai dragoste si veselie- sunteti o familie tare reusita!).. si Antonia-care nu mai e asa blonda!

ma bucur sa aud de Patrick ca e bine!




Mica dansatoare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dudurutza spune:

si ceai bunutz aromat pentru toata lumea

Am vazut-o pe Antonia care este mami in miniatura o frumusete!

puiutilor pentru olita

Sanatate Iuliei si lui mami putere

Ioana si eu as repeta analiza!

O zi plina de binecuvantari tuturor!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Neata!

Am vazut-o si eu pe Antonia, frumoasa, numai buna de rontait!

Ne pregatim sa iesim in park, deja este foarte-foarte cald!

----------------------------------------------------
Ai reusit? Continua! N-ai reusit? Continua!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daciana.t spune:

'neata

am facut si noi ochi, Daci e acum la gaga eu un pic pe aici, dupa care ma apuc de facut cutatenie atat cat pot

azi avem program de vizitat gradi de stat...sa vedem ce reusimnu am nimic cu tipele de la gradi particulara, am ce am cu altcineva

"dragostea e zarea libera si larga unde sufletul isi intinde aripile" Ch. Wagner
Te īnaltii cu adevarat nu cānd urci, ci cānd privesti drumul parcurs.

Claudia si mami de Daciana - 13.01.2008 o galushca mititica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kya spune:

'Neata!
Noi am incepu ziua foarte bine In loc sa se mai vindece raceala, azi a facut si putina febra Asa cam am tinut-o acasa.
Si diseara mergem si la doctor.

Este exact acelasi tip de raceala ca la Dudelle - cu mucii in interior. Nasu nu-i curge, dar are secretii multe in gat si in piept, si din cauza ca se ineaca cu ei mai si tuseste urat de tot. Plus raguseala de rigoare...
Au viata mea!


Mami si Sanziana


God didn't bring me this far, to leave me here!

Mergi la inceput