Puiuti de Randunici 2008!! (420)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Olgutz, eu ma bucur c-o sa ai si un baietel! Sincer! O sa vezi c-o sa te indragostesti de el cum n-ai fi crezut... baietii sunt f diferiti de fete, ar fi fost si pacat sa nu afli cum se cresc si unii si altii! Vei fi o mamica fericita traind ambele experiente!

Felicitari! Si sa dea Domnul sa fie sanatos si frumos ca surioara lui!

mami de David si samburica



Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nicoleta spune:

Neata!

Cica trebuie sa ma pregatesc, vom merge la piscina! Pfiuuu!

Olga, sa fie sanatos micutul!

Sa aveti un week-end minunat! Noi avem soare, ce dor imi era! Nu avem crema de plaja... Cea de anul trecut a expirat...

----------------------------------------------------
Ai reusit? Continua! N-ai reusit? Continua!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

'Neata

Olgutza, ma bucur si eu mult, la fel cum a zis Ioana, cred ca e super sa ai si fata si baiat

Ioana, pupici si tie si burticii

Nico, piscineala placuta

Eu am facut o supica cu galusti sa fie gata pt. pranz si plecam la ZOO. Daca vine cineva pe-acolo, sa ma sunati

Puuup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zozela spune:



La multi ani,Catalin al Roxanei!!




Mamica lui Mihai si cu la purtator!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihatp spune:

va randunici, mi-e dor de voi, stau rau cu timpul, dar mai ales cu dispozitia, complex de munca, vreme urata si hormoni

Mamica de berbecut-Luca
9 aprilie 2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns natynic spune:

Si eu va pe toate

Naty mamica Iuliei Elena-esenta tare in sticluta mica
DA-I DOAMNE MINUNII MELE SANATATE, MINTE SI NOROC!
"Am invatat ca este prea greu sa-ti dai seama unde sa tragi linie intre a fi amabil, a nu rani oamenii si a-ti sustine parerile"-Octavian Paler

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramo_cata spune:




salut..

LA MULTI ANI,CATALIN DE ROXANA!!!


off de azi dimineata de cand robotesc prin casa..am aspirat,am spalat de n-ori,am sters praful ,am gatit,am spalat prin bucatarie si baie,am calcat...l-am culcat pe Andru si dupa 2 minute ma striga Cata (era cu el in camera) ,a inceput sa tuseasca si apoi a inceput sa vomite...l-a luat din somn..nu stiu ,a mancat cu pofta la pranz ,apoi a baut si laptele si cred ca i s-a aplecat sau din cauza tusei..are o tuse seaca ,mai tuseste din cand in cand...i-am luat influcid...nu-l suge ci il rontaie,i-l dau pe sustache pt ca nu vreau sa vada cum arata din cauza sa nu inghita si alte medicamente lasate aiurea de soacra mea mai ales la ea in camera...

olgule sa fie sanatos coiosu' si cel mai important e sa fie sanatos si voi pe langa ei..

am vazut pozici cu iris garofita dulce,cu teo cea frumoasa,cu india lui A..daca mi-a scapat ceva

zoze ce face burtica?cand intrii in concediu?

tuchi cipru ,ce misto..sa ai o plimbare palcuta
bubu ce mai fac baietii tai?cum se comporta cu Mari?

mimooooooo i miss you

asteptam sa se trezeasca Andru si mergem la tara..








RAMI mamica fericita de puiutz mic si iubit ANDREI
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bitza037 spune:

hello
ce liniste pe aici de vreo 3 ore

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Noi am fost la zoo, a fost dragut, cei mici au fost super incantati de animale, insa arata ata de jalnic pe-acolo...ma rog...o sa descarc si pozele, sper....curand...

Ramo, harnicuta ca de obicei Si am tot robotit, am facut si un tortulet cu capsuni. Baietii sunt super cuminti cu Mari, se descurca de minune cu ei, sunt extrem de multumita. Joi a venit cu ei pana in Pipera si a stat cu mine la petrecerea picilor, i-a placut si ei mult.

Azi dimineata i-am dat lui Stef primul bibe cu Zuzu, ca vreau sa-l trec pe laptic integral si l-a lins, nu stiu daca a simtit vreo diferenta...nu am gasit Milumi 2+ ultima data cand am fost in Cora si asa am hotarat ca ar fi timpul sa renuntam la laptele praf...si daca o sa-l accepte pe Zuzu, nu-i mai dau praf.

Aaa, si i-a iesit si lui o maseluta din cele 4 care mai trebuie sa-i iasa. Nu a plans deloc, doar ca sta cu degetele prin gura mai tot timpul si din intamplare am observat-o

Revin, ca ma striga Stef: Mami, hai la baiat


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simo27 spune:

Moamaaa ce liniste

De dimineata la fost la carrfour si casierita m-a intrebat daca am fost schimbul trei ca arat f obosita.I-am spus ca am trei copii acasa,dintre care unul mic si de 4 luni tot schimbul trei suntin fiecare noapte!


Mergi la inceput