FIV la Cluj 37

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alinutahu spune:

cristina...distractie placuta...si de la mine un weekend placut

buburneak

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina3343 spune:

Buna fetele!
Acum am ajuns si eu,va doresc duminica frumoasa si insorita!
Alinuta ,multumesc de urare,chiar a fost un weekend pe cinste;ne-am culcat la 5 dimineata si am fost 22 persoane
Georgi,ce faci,cum esti,speram ca sunteti bineee
Bruni,astept melodia...
Restul fetelor pupici.
Ma duc sa fac putin .
Revin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinutahu spune:

cristinaasa da viata .......

buburneak

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinutahu spune:

eu nu ma prea pot lauda cu ziua de sambata ...putin prin bucatarie,cumparaturi si am umblat o jumate de zi prin oras sa gasim un nenorocit de sevis auto sa ne schimbe cauciucul si toate au fost inchise,bine stiu ca e sambata dar dupa ora 14 moare lumea in Budapesta asa ca am cump cauciuc dar inca nu am reusit sa-l schimbam ....poate luni ....

dragele mele vreau sa-mi lasati nr vostru de tel ori la pm sau pe mail ...arpialina@freemail.hu.....deabia astept sa ne intalnim ...

buburneak

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinutahu spune:

nu stiu de ce a subliniat si deabia dar adresa este asa

arpialin@freemail.hu

buburneak

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina3343 spune:



Alinuta,stai linistita ca si la cluj asa e,dupa ora 14 se inchid toate.
Ti-am lasat nr. de telefon pe PM.
Si eu de-abia astept sa ne intalnim
Ieri ne-a bagat o prietena in cap sa mergem la IA in ungaria la cumnata,la budapesta si cica sa ne ajute si cumnata cu bani.
Acum stam si rumegam ideea,dar cred ca mai incercam aici pe banii nostri si cand ni se termina vom merge la cumnata la budapesta sa ne sustina si ei financiar ;zicea prietena asta"oricum cumnata-ta n-are copii",dar parca nu mi-s asa tupeista desi ma inteleg bine cu cumnata.
Asta in caz ca vom ajunge la nu stiu cate fiv-uri.
Sa speram ca reusim cu IA



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinutahu spune:

cristina ...nu am primit pm ....mai incearca odata ....cat despre cumnata ta de ce nu? daca are bani si e disponibila sa te ajute nu lasa ocazia sa treaca pe langa tine ,lasa mandria deoparte si cere ajutorul ....de ce nu suntem noi instare pt un bb nu conteaza a cui sunt bani sau cine ne ajuta doar sa vina BB

maine este LUNI ...offf cum urasc eu ziua asta ....cred ca la fel si voi dar ce sa facem ,asta este viata de rahat ....

buburneak

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina3343 spune:

Alinuta,ti-am mai trimis odata,da,nici mie nu-mi place ziua de luni,ce sa facem,bine ca avem unde merge la servici pe criza asta.
Cat despre cumnata,nu-s mandra,dar mi-e jena ca o caut cam rar,ma inteleg eu bine cu ea cand vine in ro,dar acum sa o caut pt.bani mi se pare penibil,ca si-ar da ea seama ca ce des o sun acuma;eventual imprumut poate,dar sper sa nu ajung la mai multe fiv,sper sa rezolv cu IA;o sa ma mai rog la bunul dumnezeu sa-mi trimita bebelusul asa cu IA
Ieri cand am fost cu prietenii,era o tipa acolo ce zicea ca i s-a oprit sarcina la 2 luni .
Ce sa-i faci,asta-i selectia naturala,a zis ca mai incearca.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinutahu spune:

mersi...am primit pm...si am scris asa cristina3343DC ca mai am doua cristina sa nu va incur...dar spune de la ce ti se trage 3343?

pofta mare la cafeaua de dimineata ....

buburneak

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina3343 spune:

Multumesc,chiar ca o savurez;nu are 3343 nici o semnificatie,asa mi-am facut eu adresa de mail,dar DC ce inseamna cristina din cluj ?
Spor si tie la munca,mi-ar fi placut sa bem cafeaua impreuna
Va pup pe toate si o saptamana frumoasa,sa faceti doar ce va place saptamana asta

Georgi


Mergi la inceput