FIV la Cluj 37

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alinutahu spune:

am uitat sa va spun ca azi dimineata au venit si rusi ...asa ca IA1 a esuat urmeaza IA 2 ...am vb cu medicul si luni la 13.30 merg la eco si daca este ok facem prin 23 IA2

si la noi este o vreme super dar eu aman strandul pana sapt viitoare....distractie placuta...si sa te bronzezi

buburneak

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina3343 spune:



Sa fie cu noroc a doua
Da,toti cateii sunt frumosi,eu la servici mai am grija de cativa,le luam impreuna cu un coleg sac de bobite,ha ha ha si i-am innebunit si pe ceilalti,inclusiv directorul mare vine duminica sa le aduca de mancare si alta colega le-a adus o cusca dubla ;dar sunt si colegi care fac bascau de mine si de colegu',dar mi se rupe
Si la noi sunt vreo 35 de grade,vreau sa le fac un dus la catei cu stropitoarea si cu apa nu chiar rece

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina3343 spune:

Alinuta,facem azi-maine Fiv 38.
Ce chestie ca tu stai in ungaria,si ne-am intalnit,ce ti-e si cu rezonanta asta
Unele chestii parca-s de domeniul paranormalului...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina3343 spune:

http://www.youtube.com/watch?v=ao5QJURTAlM

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinutahu spune:

cristina....nu te preocupa ce ce spun colegi ....aici in Budapesta un lucru am invatat sa ti se rupa de cine ce crede si sa fi asa cum tie iti place si eu asta sunt daca nu le place nu ma intereseaza opinia lor deloc

pt mine esti un om cu inima buna cu toate ca inca nu te cunos personal dar sunt sigura ca nu am sa ma insel
ia spune tu ce ai gatit parintilor?eu am ,,aruncat ,, repede o supa de fasole verde proaspata si conopida pane...iar aine vreau sa fac ceva ciuperci lui bubu si mie o salata ....si vroiam sa spun ca am luat un pepene rosul ieri si este asa de rau ca nu se pote manca ,nu are nici un gust ,numai apa

buburneak

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinutahu spune:

cristina ....maine am sa incer sa deschid un nou cap dar ma frumos ca acesta sti am lasat afara listuta cu gravidutele si cu aspirantele si o sa pun linkurile sa se poata accesa de pe prima parte si asa mai departe

buburneak

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinutahu spune:

a suntem numai la pagina 12 atunci pe luni sau marti o sa incerc cu capitolul

distractie placut pe maine la strand....ce bine de tine eu ma duc sa repar masina tu te duci sa te balacesti

buburneak

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina3343 spune:

Alinuta,am facut tocanita de ciuperci,dar n-au vrut sa manance au venit tarziu pe la 7 si am iesit in parcul babes;am vrut eu sa-i duc acolo sa vada ce fain e,ca ei n-au mai fost pe acolo de cand eram noi mici,acolo ne duceau la topoganul ala lung;tare le-a placut;o sa-i mai duc,am chemat-o si pe nepotica,dar ei n-au putut sa vina;nu mai mergem la strand maine ci la cabana la un prieten cu toata gasca si ramanem peste noapte.
Multumesc alinuta de apreciere
Si eu parca te cunosc de-o viata,e asa ciudat...
Esti tare harnicuta.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina3343 spune:



Alinuta,lasa repar-o ca e buna o masina la casa omului,si noi ne-am dus pana in parc cu masina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina3343 spune:

Buna fetelor!
Am intrat doar sa va salut,imediat plecam.
Va doresc un weekend placut!


Mergi la inceput