FIV la Cluj 37

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns brunadria spune:

buna seara gagicute...
m am cules si eu de pe drumuri, sunt acasa in sfarsit..
petruta deocamdata e ok cu examenele, mai am 5 dar trec si astea si plec in fratia , abia astept!
te am bagat in lista de mess , nu mi ai dat acceptul
criadema ma bucur ca ne amintesti mereu ca se poate! eu sunt convinsa ca data viitoare voi reusi
la prichindei..
alinuta, mona nu va pierdeti speranta, vine si randul nostru
cristina scuze ca nu ti am inveselit ziua cu o melodie frumoasa , o sa caut una ..
mara, uratica , turqoise,apalina, cris,si restul pe unde umblati?
georgicule sunt cu gandul la tine! d zeu sa ti ajute!
o seara minunata tuturor

"Tant qu'il y a de la vie, il y a de l'espoir."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinutahu spune:

cristina ..ce intrebare e asta ...si normal ca vreau sa imi trimiti poza sau poze....va las pe voi sa alegeti locul de intalnire...cunoasteti clujul mai bine

brunadria nasol cu examenele astea pe vremea asta frumosa ...dar termini tu si recuperezi

buburneak

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinutahu spune:

cristina daca mai adresa de album pe care ti-am trimiso uitate ca am puso pe iubita mea nepotica ,are 4 ani si taieste in italia

buburneak

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina3343 spune:

Alinuta,ti-o trimit maine,ca e la servici pe retea,s-a pensionat un coleg si altul ne-a facut poze la toti,sa aiba colegul de amintire.
Alinuta,m-am uitat,e tare draguta,sa va traiasca,e mare deja si lucky e un scump,pe bune asa caine fain n-am vazut,numai ai mei sunt mai faini ,stii tu cum e cu "copchiii" astia,fiecare-si lauda "puiul" ei,si voi sunteti frumosi(tu cu sotul si cu lucky bineanteles),pareti o familie fericita
Bruni,chiar te rog sa-mi trimiti una,sa o ascult la maxim;astazi am ascultat leona lewis de multe ori,asa la maxim
De la noi din birou parca era disco,nu servici daca treceai pe coridor;a trecut si directorul dar n-a zis nimic,e de treaba.
Criadema e o draguta ca ne aminteste mereu ca se poate.
la toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina3343 spune:


Georgi,si eu sunt cu gandul la tine,sa va ajute dumnezeu!
Corina si restul fetelor pe unde umblati?



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina3343 spune:


Buna dimineata fetele!

O pt. voi si o melodie

http://www.youtube.com/watch?v=WYQgGrJtRgQ&feature=related

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns petrutaf spune:

buna dimineata!

bruniiarta-ma nu am vazut , lasa ca te"accept " acum

pentru intalnire eu propun sa fie doar intre noi fetele sa ne putem cunoastem mai bine si mai incolo vedem daca ii includem si pe sotiori ( propunere: pe terasa la chios, in parcul mare)

eu am primit unda verde pentru septembrie asa ca daca Dumnezeu ne ajuta urmeaza FIV 3 in septembrie 2010

va pup si sa aveti weekend frumos!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina3343 spune:


Petruta,
eu sunt de acord,e frumos acolo,sa vedem ce zic si restul fetelor.
Sa fie in septembrie cu ochisori!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinutahu spune:

buna...

cristina esti asa de draguta ...iti multumim de complimente.....cat despre caini intadevar fiecare isi lauda marfa dar in special toti catelusi sunt frumosi....lacky nu mai creste ramane asa micut si dragalus
si eu sunt deacord cu chiosul si in principiu asa zic si eu intalnirea intre ,,gaite,, ca barbati si asa sa-r plictisi.....astept poze de la tine cristina
stau cu ochi pe voi...

buburneak

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina3343 spune:



Alinuta,scuze ca nu ti-am trimis,am avut la servici azi o zi infernala,a plecat directorul in delegatie si i-a trebuit o gramada de situatii;stii tu vorba aia "da-mi o situatie daca poti alaltaieri ";cam asa am dus-o astazi;si sefa s-a mai destresat dupa aia
Iti trimit luni poza
Da,chiar e draguta nepotica si lacky.Imi zicea o prietena ce are un copilas de 2 ani ca fiecare mama isi vede copilul ei cel mai si cel mai;asa si noi deocamdata cu cateii,oricum cand vom avea copii,cred ca o sa-i iubesc la fel de mult pe catei ;oi vedea ;numai sa-i iubim penntru binele lor,nu sa fim mame din alea posesive
Ma duc sa fac ceva de mancare ca apoi vin ai mei si maine nu am timp ca am zis ca mergem la strand cu prietenii (la clujana);te pup
Pupici la toateCriadema,tu unde zici sa mergem?
Fetele care se mai inscrie?
Lilicica,medut,corina si restul fetelor ce ziceti,veniti?


Mergi la inceput