Colectia de toamna-iarna 2005 acum mari!!! (9)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lavi02 spune:

Coralia ce frumusel e Cristian si ce fata de copil cuminte are !
Iar verisoarele sunt ditamai domnisoarele si seamana binisor intre ele!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mara95 spune:

coralia, andru e tuns, doar ca acum i-a crescut, ca initial a fost chilug.ma rog, eu nu am vrut, dar tati a insistat mult.de fapt el insista de la flavi, dar atunci n-a avut sorti de izbanda, asa ca i-am facut pofta acum.numai ca a fost prima si ultima oara cand il tundem asa.special am luat masina de tuns, asa ca ne vom executa acasa.

Mara , mami de Flavi (7 dec 2005) si Andru (8 ian 2009)

Bijuteriile mele handmade din sarma crosetata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns coralia76 spune:

Lavi numai cuminte nu e Cristian al meu ..umbla prin casa parca tot pus pe nebunii...nici nu nu-mi vine sa cred cum de ii da prin cap sa faca toate nazbatiile astea..Iar la adunatul diverselor de pe jos e campion...Doamne fereste sa ne scape vreun ac sau ceva de genul asta pe jos ca el sigur il gaseste si-l baga in gura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristinamh spune:

neata fetele!
noi ne pregatim de serbare... inainte de asta, va invit la o portie de cirese desenate de Irisuca

Cristina
Atelierul de creatie Biblioteca Nazdravanilor Naz si Ani, eroi de poveste
www.talentedenazdravani.ro/concurs_desfasurare.htm" target="_blank">Proba saptamanii | Proba speciala de 1 iunie: Expozitie deschisa votului publicului

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catutza spune:

neatza

Cristina , ce dulce este Irisuca

apropo de serbari...ce uati la educatoare? la noi nu se pun bani la comun din pacate asa ca nu stiu ce sa iau, de luat trebuie sa iau ceva ca asa mi se pare normal si firesc dar nu stiu ce
la ingrijitoare iau o cafea si o cutie de bomboane sau un balsam/ sampon/ crema de corp ceva....


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristinamh spune:

eu am fost la piata de flori, am luat de 150 roni flori si mi-au iesit 9 buchete, zic eu, frumoase... cu trei tipuri de flori...

asta e , la sfarsit de gradi, trebuia sa ne ducem si noi echipati...
de altceva n-am avut buget...

Cristina
Atelierul de creatie Biblioteca Nazdravanilor Naz si Ani, eroi de poveste
www.talentedenazdravani.ro/concurs_desfasurare.htm" target="_blank">Proba saptamanii | Proba speciala de 1 iunie: Expozitie deschisa votului publicului

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavi02 spune:

Eu am sa duc la gradinita flori de sfarsit de an scolar.

Cristina frumoasa poza cu Iris, si frumoasa Iris!

Coralia daca mergeti langa Nessebar vizitati orasul, frumos dar prea comercial dupa parerea mea, prea multe tarabe si daca mai aveti timp si chef de plimbat vizitati si Sozopolul (orasul vechi e tot asa, pe o peninsula), noua ne-a placut mai mult decat Nessebar.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria_alexia spune:

Hello!

Cu "contributia" de sf. de an la gradi': flori sigur, din fericire avem doar o educatoare plus ingrijitoarea. Si, desi in iarna mi-a displacut teribil gestul, de data asta il gasesc binevenit = strans bani in plic, pentru educatoare si separat pentru ingrijitoare, de la toata grupa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mara95 spune:

cristina, super ciresele!cand flavi vede pe cineva ca rade/zambeste,ea zice ca e fericit.deci sunt cirese fericite! ea a facut un desen cu plastilina, si ciresele sunt in pom.poate am timp sa le pozez.

noi la gradi am luat doar flori. tati e total impotriva cu dusul de altceva decat flori,si nu numai la gradi, ci si in alta parte,gen medic,etc. pe de o parte are dreptate, pe de alta....

Mara , mami de Flavi (7 dec 2005) si Andru (8 ian 2009)

Bijuteriile mele handmade din sarma crosetata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns coralia76 spune:

Lavi multumim !O sa si vizitam ceva...nu cred ca foarte mult..daca ajungem la apa probabil ca Andreea numai asta va avea in cap,balaceala peste balaceala .dar trag speranta ca se va satura si de asta dupa 2/3 zile si va avea chef si de altceva.

La noi la gradi deocamdata nu se aude nimic de serbare..asta poate pentru ca gradi se inchide la 31 iulie...pana atunci au tot timp sa pregateasca ceva.Dar de obicei la serbarile care au fost pana acum noi am dus flori si atat.De 1 si 8 Martie am luat mici "atentii" gen cutie de ciocolata,cafea..etc.

Mergi la inceput