Goldie Pants - 42

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

mey liso..daca zici ca se afla intr-un impas tre sa-i aratam ca pretinile la nevoie se cunoaste,nu?

cum sa nu-mi fac griji,mey parpalo,ai uitat ca sunt asociata lu propritaru? da observ ca esti cam egoista vrei sa achiti sungura factura? si o mai acuzi pe sistera de nesocializare

www.youtube.com/watch?v=-9TqO_TYCrw&feature=related" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

lisa sper ca nu-ti atraji reprosuri din cauza mea si ma gandesc sa dau mai des pe aci dar nu stiu cum o sa ma descurc

www.youtube.com/watch?v=-9TqO_TYCrw&feature=related" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

play replay


mey ce e aci??? e ceva la super oferta???

iona ce ganduri ai de ai adus-o in atentie pe sistera? ca de cate ori te dublezi iaste un skepsis.... vreaus a stiu si anume care e scopu ascuns

restanta lui miss DD? o las mey in seama lu iona, ca ea a fost la cursurili de lady, eu nu mai sunt generoasa. eventual daca m-o ruga CT poate ma indur, da altfel nici vorba

altceva? revin mai incolo ca intra neuronu in pauza de pranz



Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

oana di ce crezi ca am scoape ascunse mey?faptul ca i-am facut intrarea lu sor'mea e conditia pusa de ea ca sa se-pace cu mine iar treaba cu factura neachitata iaste foarte seriasa nu primim cheile de la noul apartament daca nu e la zi cu platile sunt io asociata lui dar cheile e la el deci....ma vad obligata sa-i cer un imprumut lui Ebony ca sa achitez si partea ta

www.youtube.com/watch?v=-9TqO_TYCrw&feature=related" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

Citat:
citat din mesajul lui iona2005

lisa sper ca nu-ti atraji reprosuri din cauza mea si ma gandesc sa dau mai des pe aci dar nu stiu cum o sa ma descurc

prea tarziu le-am primit deja reprosurile cica's prea amabela cu tine cand mie de fapt numa la profit mi-e gandu incerc sa atrag cleentela noua

iona, treaba cu cheile e ff serioasa mey deci musai de aquitat factura aia
oana, mai bine te bagi si tu ca altfel.....il si vad pe ebony semnandu-i un cec in alb la iona si apoi o sa zica ca e contract

www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=PlayList&p=D1C36AF4E9D5BFFB&playnext_from=PL&playnext=1&index=62" target="_blank">"I become the stars and the moon. I become the lover and the beloved.
I become the victor and the vanquished. I become the master and the slave.
I become the singer and the song. I become the knower and the known.
I keep on dancing and then, it is the eternal dance of creation.
The creator and creation merge into one wholeness of joy."

www.youtube.com/watch?v=3vX1q_464vQ&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ&feature=related" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=oNLcEEgXRLU&feature=related" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=slxYSVXOE9w&feature=related" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:



mey iona ce imi vaz okii???? ce sa iti plateasca mey ebony???? haaaa???? cred ca ori a scris sor-ta ca sa te bage la apa, ori fingerili ti-au luat-o la goana pe taste si a iesit o mare gogoasha

mey ebony nu plateste nemic...asta sa ti-o scrijelesti pe toti peretii de la casa..clarrrr!!!!!???? apoi....eu is la zi mey cu plata, as indrazni sa zic ca am dat chiar si ceva bonusuri la propretar. iar pentru miss DD nu are de ce plati ebony mey. da stai relax ca te rezolv. cand mai vine CT p'aci in vizita ii transmit doleanta ta!

sau....poate iei tu legatura cu nash'tu ca sa iti dea el un cec in alb pt miss DD. auzi mey..sa plateasca ebony pentru ea.....mey..ce ai beut azi? haaaaaa???

mey bagati ceva halucinogen in delicatesi sau vetamine ca sa va sporiti profitu? sau iona consuma energizate cu ceva substante pericoloase??? doooamne iona....e clar ca daca a aparut sor-ta.....ai tu un skepsis...si tocmai cu ebony...

ai grija mey..ai grija....ca neuronu meu e in perioada maxima de inspiratie, nu ti pune cu el



Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Liso , ce nevinovata esti tu mey, mai si recunosti ca numai profit ai in cap.
Sistero, io zic sa fii cu in 5 ..dc Lisa e amabila cu tine, sigur pune ceva la cale....(Pardon, am uitat ca tu nu ai ochi de soare...poti sa ii folosesti pe astia)Sa stii, sistero, ca eu sunt singura fata de treaba de aici. Ele toate care sunt si pe ce unde vin, iti doresc maxim sa te impiedici...crede-ma, sunt singura de prin zona.

Apropo, www.youtube.com/watch?v=PD6uz7BrBvU" target="_blank"> husbandu tau ce mai face? Ii mai canti? Dupa ce comportament ai, s-ar crede ca nu.
P.S.1 Beware, daca tot te plimbi pe alte campii sa nu ti-l rapeasca si www.youtube.com/watch?v=pBpfkEqmDOM&feature=related" target="_blank">inlocuiasca cineva, nu spunem nume.

P.S. 2 Apropo, de nimic...de creatura se mai stie ceva?

P.S. 3 Oana , ce mananca neuronu la pranz????? M-ar interesa si pe mine o dieta.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

ho mey ca ebony nu mi-a platit nemik....doar mi-a imprumutat cu tine de fata nu-ti mai amintesti? acu ca nu ai stiut pt.ce ma imprumuta nu e problemu meu da stai relax ca imprumutu e nerambursabil
la care nash sa apelez? ca la amandoi sunt indatorata pana peste cap,,la nashu black am girat cu mine iar la nashu blue am girat cu sor'mea
intrebare de 10 puncte credeti ca voi restitui banii? da sau nu?
de beiut nu am beiut decat ce mi-a servit lisa da nu e de la cafeli..e de la cu cine am beiut



www.youtube.com/watch?v=-9TqO_TYCrw&feature=related" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

lisa,am crezut ca ma fac cu o pretina din prima zi vad ca m-am inselat o sa trec la concurenta uiti ce reclama isi face
zano sa stii ca si eu imi doresc sa ma impiedic deci urarile lor iaste de bine
mey de husbandu meu nu-ti fa griji,daca ii cant sau nu ..momentan are grija sor'mea de el..dupa cum vezi are nevoie de ingrijiri medicale

www.youtube.com/watch?v=-9TqO_TYCrw&feature=related" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Sistero , hai la concurenta...ca fara www.youtube.com/watch?v=5eYTHnDsMBI" target="_blank">vetaminele mele, nu ai fi capabila sa savurezi www.youtube.com/watch?v=lM2blGnv3FM" target="_blank">delicatesele ei.

Nu ma crede, fa ce vrei...ele iti vor binele. Daca te-or invita la o plimbare cu www.youtube.com/watch?v=fUq9hynzCVo" target="_blank">trenul poti sa mergi linistita , ce sa mai zic. Numa' sa iti esplic ceva..ezista www.youtube.com/watch?v=4aG4cKVH9U0&feature=related" target="_blank">impiedicat (1.24) si www.youtube.com/watch?v=yVLkHhHx03U" target="_blank">impiedicat, vezi sora-ta iona.

Vezi, toate le intelegi pe dos..nu sunt zana, sunt Tzinderella..aia e doar o reprezentare.

Astept cu nerabdare sa stiu soarta creaturii si ce mananca neuronu' la pranz. Eu nu ii dau la al meu nemik...oare de aia o fi ???

Mergi la inceput