Goldie Pants - 42

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

www.youtube.com/watch?v=kJyzzxvCU1U&feature=channel" target="_blank">neazta

fetele un uichend fain sa aveti




www.youtube.com/watch?v=-9TqO_TYCrw&feature=related" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

play replay


mey p'aci se impedeca lumea, se dubleaza.....aaaa...cred ca de la voi a invatat cleentele de la spa sa faca dublaj tot transpare de aci, tot, tot

mey parpal dispre dieta lu neuron nu poci sa vorbesc asa, daca vrei exclusivitate si sicrete dezvelite atunci plateste mey, ca neuronu meu e in categoria VIP....m-am uitat ce a comandat la catering ieri si poci zice ca incepe cu A....atat . daca nu ghicesti trimete-mi oferta pe un baiet

iona inca nu m-am lamurit...adica ebony semna un autograf si tu te-ai facut vinovata de inselaciune ca i-ai varat si altceva sub nas la semnat?? doamne mey sper sa nu te infunzi singura in asa mod ca nici o armata de avocati nu te mai scapa....oricum...nu te mai scapa nimeni, asta sa fi sigura....ca nu scapiiii!!!!!!



Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

buna

Citat:
mey bagati ceva halucinogen in delicatesi sau vetamine ca sa va sporiti profitu?

oana io nu's de vina mey pt faptili sau planurili lu' iona cu ebony delicatesili mele iaste extra-light ca sa va mentineti conditia fizica de invidiat si nu in ultimul rand forma maxima a neuronului
Citat:
Liso , ce nevinovata esti tu mey, mai si recunosti ca numai profit ai in cap.
Sistero , hai la concurenta...ca fara vetaminele mele, nu ai fi capabila sa savurezi delicatesele ei.

parpal si tu la ce te gandesti mey cand incerci sa-mi furi cleentela, ha????
mey sistera sa stii ca fara www.youtube.com/watch?v=lM2blGnv3FM" target="_blank">delicatesili mele nu ai avea nevoie de www.youtube.com/watch?v=5eYTHnDsMBI" target="_blank">vetaminili ei ...e un cerc vicios acilea si daca ai intrat, sigur nu mai iesi
despre soarta lu creatura, eu nemik nu stiu ultima oara pe la miss DD stiu ca era
fetili, o saptamana usoara


aveti aici in caz de necesitate

www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=PlayList&p=D1C36AF4E9D5BFFB&playnext_from=PL&playnext=1&index=62" target="_blank">"I become the stars and the moon. I become the lover and the beloved.
I become the victor and the vanquished. I become the master and the slave.
I become the singer and the song. I become the knower and the known.
I keep on dancing and then, it is the eternal dance of creation.
The creator and creation merge into one wholeness of joy."

www.youtube.com/watch?v=3vX1q_464vQ&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ&feature=related" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=oNLcEEgXRLU&feature=related" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=slxYSVXOE9w&feature=related" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

seara buna

mey oana ce mai conteaza cum am obtinut semnatura si stampila,ha? iaste pusa si ..chiar dak ajung la tot am cu cine sa ma povestesc baietii mei grijeste la mine

Citat:
oana io nu's de vina mey pt faptili sau planurili lu' iona cu ebony

mey lisa de planurili mele cu ebony nu te faci vinovata..prea putine ingrediente iaste in delicatesi DAR ..de cele cu www.youtube.com/watch?v=RQC8K85RxOU&feature=related" target="_blank">Bad ce zici?iasti vino sau nu?



www.youtube.com/watch?v=-9TqO_TYCrw&feature=related" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:




Citat:
mey sistera sa stii ca fara delicatesili mele nu ai avea nevoie de vetaminili ei ...e un cerc vicios acilea si daca ai intrat, sigur nu mai iesi

acu daca am intrat in hora musai sa joc



www.youtube.com/watch?v=-9TqO_TYCrw&feature=related" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa-marie spune:

Citat:
citat din mesajul lui iona2005
mey lisa de planurili mele cu ebony nu te faci vinovata..prea putine ingrediente iaste in delicatesi DAR ..de cele cu www.youtube.com/watch?v=RQC8K85RxOU&feature=related" target="_blank">Bad ce zici?iasti vino sau nu?

meeeeeeeeeeeeeey iona, io nush ce planuri ai fi vrut tu sai ai cu BADu dar se vede clar ca nu ti-a iesit pasenta se vede si cat de interesat era de tine tot cu spatele statea
oricum, pentru enformatia jenerala baietelul cu sapca si tricou rosu (pretinu meu) mi-a raportat tot si chiar nu am de ce sa-mi fac griji

www.youtube.com/watch?v=I7CX3DA5NIk&feature=PlayList&p=D1C36AF4E9D5BFFB&playnext_from=PL&playnext=1&index=62" target="_blank">"I become the stars and the moon. I become the lover and the beloved.
I become the victor and the vanquished. I become the master and the slave.
I become the singer and the song. I become the knower and the known.
I keep on dancing and then, it is the eternal dance of creation.
The creator and creation merge into one wholeness of joy."

www.youtube.com/watch?v=3vX1q_464vQ&feature=related" target="_blank"> Long live www.youtube.com/watch?v=00MbOVO0scQ&feature=related" target="_blank"> THE KING www.youtube.com/watch?v=oNLcEEgXRLU&feature=related" target="_blank">- MICHAEL www.youtube.com/watch?v=slxYSVXOE9w&feature=related" target="_blank"> JACKSON!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

Citat:
tot cu spatele statea

iaca,asa, ai aflat ca inca ii asigur spatele

www.youtube.com/watch?v=-9TqO_TYCrw&feature=related" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana_n spune:

play replayyy


mey da ce e aci...cu spate asigurat, cu treburi de astea va preocupati voi???

iona eu cred ca ai firma de asigurari, de aia asiguri tu spatili si genunchii si bracinarili...si ce mai iaste de asigurat p'aci

baietii tai grijeste la tine mey, da grijeste si la alte...probleme, ca sa zic asa. daca ai ceva semnat si parafat de ebony asta nu inseamna ca te-ai scos, ci doar ca ai un castig de moment. insa cand o sa vina vremea scadentei pentru imprumut....sa vezi ce o sa plateasca baietii tai... ca ar fi inuman sa iti ceara tie cineva sa achiti datoriile, tu iasti o lady..... remember insa ca eu nu mai sunt

mey eu zic sa ii mai reduceti portia de delicatesi si vetamine la iona, ca e prea in mare forma

parpal, lisa
JoAnn saptamana asta s-au mai eliberat neste fonduri de la baietii tai ca sa iti mai servex o limonada

o saptamana magnifica sa aveti


Smile, what's the use of crying/You'll find that life is still worthwhile/If you just smile (Smile - Michael Jackson)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns purple_blue spune:

Va prezint o vetamina mai strong pt. a face saptamana mai racoroasa, calduroasa, agitata, calma...adica ezact ce aveti nevoie...ala efect il are





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iona2005 spune:

neazta

Citat:
tu iasti o lady.....

cu diploma







www.youtube.com/watch?v=-9TqO_TYCrw&feature=related" target="_blank">Heal The World
Make It A Better Place
For You And For Me
And The Entire Human Race

Mergi la inceput